281

Re: Mano svajoniu masina:)

Egidijau , paskui visokie Vitalijai visiems aiškins , kad S2 buvo gaminama ir su 2.3 mataru , nes "draugelis" turėjo ;D ;D

282

Re: Mano svajoniu masina:)

Ignas, 16 пишет:

Egidijau , paskui visokie Vitalijai visiems aiškins , kad S2 buvo gaminama ir su 2.3 mataru , nes "draugelis" turėjo ;D ;D

CyC varla big_smile beje kur ash sakiau kad draugelis turejo?

283

Re: Mano svajoniu masina:)

Nu čia vienas iš tų "draugo draugas turėjo" big_smile
Nu bet pripažink , sumaišei V8 su 5000... Gėda pelėda... big_smile

284

Re: Mano svajoniu masina:)

ir ne tas atvejis kur draugo draugas big_smile o tvoros bendrasavininkis big_smile
Bus tu mashinu big_smile o varikli permest nieko nereishia smile
P.S. jei pripazhinsiu kad susiveliau (o tjp ir buvo) tj diskusijos nebebus...) big_smile

285

Re: Mano svajoniu masina:)

kažkada svajojau apie Lombargini Diabolo, bet fantazija atšoko...:D

286

Re: Mano svajoniu masina:)

mano svajone tai Nissan 100NX su 2.0 litru varykliu. 140 arkliu, maks greitis apie 210km/h.
tiuninguot gerai tokia masina,. viena problema - paskutinis simtinis nisanas buvo registrutas 1995ais. na dar viena kvaila priezastis - draudimas anglijoj brangus, bet po 6 metu butinai nupirksiu, uz betkokius pinigus.

287

Re: Mano svajoniu masina:)

Nikita , norėjai pasakyti kad paskutinė registruota 1995 , tai tipo labai sena... O mano svajonių mašina paskutinė registruota 1990...  Jau jai dabar 16-17 metų , o mašiną aš turėsiu irgi tik po kelių metų... **** , tada jai bus 20 metų... Nu bet **** , kaip nors susitvarkysiu ir važinėsiu... smile
Aš tai nenoriu tiuninginės mašinos... Mano manymu mašinai užtenka , kad ji būtų tvarkinga tiek technine prasme , tiek vidumi ir išore , dar turi būti gražūs geri ratai ir viskas smile
Vitalijau , taip , tu susimovei ;D
Taip , o variklį tikrai galima pakeist... Čia kažkada autoplius.lt buvo audi 200 20v su 2.5TDi varikliu ir 6 bėgių greičių dėže , taigi visai norėčiau turėt originalią 200 20v ir tokį fakeą , nes su originalia 200 20v ir benzo sanaudomis apie 15-17 litrų benzo mieste per daug neprivažinėsi big_smile

288

Re: Mano svajoniu masina:)

tuoj keiktis pradesiu tongue

289

Re: Mano svajoniu masina:)

pradėk , ot man ne ** big_smile

290

Re: Mano svajoniu masina:)

ja ja smile
svajones kartais nenori pildytis... kvepia BMW big_smile

291

Re: Mano svajoniu masina:)

BMW man smirda , o ne kvepia big_smile big_smile

292

Re: Mano svajoniu masina:)

o man toyota yaris labai miela masiniuke tongue

293

Re: Mano svajoniu masina:)

Ignas, 16 пишет:

BMW man smirda , o ne kvepia big_smile big_smile

kazhin kuom? nepatinka neperki tongue

294

Re: Mano svajoniu masina:)

nu tai ir nepirksiu , kokios problemos big_smile big_smile

295

Re: Mano svajoniu masina:)

tu cia problemas keli

296

Re: Mano svajoniu masina:)

man rodos , kad tu , nes aš tai jokių problemų nekeliu...

297

Re: Mano svajoniu masina:)

Ignas, 16 пишет:

Nikita , norėjai pasakyti kad paskutinė registruota 1995 , tai tipo labai sena... O mano svajonių mašina paskutinė registruota 1990...  Jau jai dabar 16-17 metų , o mašiną aš turėsiu irgi tik po kelių metų... **** , tada jai bus 20 metų... Nu bet **** , kaip nors susitvarkysiu ir važinėsiu... smile

tai kokia ta masinA?

298

Re: Mano svajoniu masina:)

honda integra typer,stai yra masina 1,8 l variklis 140 kw ir skraidai sau.

299

Re: Mano svajoniu masina:)

speju ten apie audi Ignas kalbejo

300

Re: Mano svajoniu masina:)

Nikita , Audi 200 turbo quattro 20v smile
Vitalijau , taip , kaip pirštu į akį pataikei big_smile