21

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

;D nu kazi kam jis patinka man jau baigia igristi o ziema seip as nebijau nes nesu tas kuris labai bijo salcio

22

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

geriausias raktas i geros pazinties pradzia yra gera nuotaika, prieik prie merginos ramus, nesimuistyk, pasakydamas LABAS nusisypsok, tada ji pamatys kad pas tave geri ketinimai, pakviesk (jei neuzimta) i kavine geriau susipazint

23

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Justina, 17 пишет:

geriausias raktas i geros pazinties pradzia yra gera nuotaika, prieik prie merginos ramus, nesimuistyk, pasakydamas LABAS nusisypsok, tada ji pamatys kad pas tave geri ketinimai, pakviesk (jei neuzimta) i kavine geriau susipazint


supranti cia netame yra beda beda yra tame kad as neisdrystu ka daryt pagal situacija !!!

24

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Viktorai, su sia problema susidures yra kiekvienas... As ir pats pamatydamas panele kuri man labai patinka nesugebu nieko padaryti jausdamas kompleksa, kad busiu jei per prastas arba tiesiog liksiu ant ledo. Taip yra todel kad pamates grazia panele tu i ja ziuri tiesiog kaip i potencialu sexo objekta o tai tau ir sutrukdo uzmegzti draugiska dialoga kurio susipazystant ir reikia. As pavyzdziui dabar zymiai drasiau jauciuosi paskutiniuoju metu, patarimas tiesiog bendrauk su savo draugemis daugiau kurios tiesiog tau yra tiesiog drauges ir nieko daugiau nematai jose. Bandyk fliurtuoti su jomis tik jausk ryba nes prisizaisi big_smile Taip issivystis paprasti igudziai, nebijok bendrauti ir reiksti savo nuomones nors ji butu visiskai priesinga (kartais speciailiai net apsimoka kad tik kiltu diskusija, nesvarbu nors tu zinai kad ir esi neteisus smile Taip tiesiog pats net nepastebesi kaip susipazinsi su ta kuri tau bus ta...
Mano atveju - as buvau irgi toks ganetinai nedrasus kalbant su panelemis ir jei kanors pasakydauvau tai budavo totali nesamone ir viska sugadindavau nes jaudindavausi...
O siaip esu labai linksmas ir geras pasnekovas. Bet dabar kai to nebesureiksminu tai tiesiog iseina savaime - jei gera nuotaika tiesiog nezymiai fliurtuoju su panelemis... tarkim kad ir padavejomis, draugu panelemis nieko nesiekdamas tuo tik praskaidrinti sau ir kitiem nuotaika. Pats beje susiradau savo angela tevo draugo jubiliejuje. Nes zinojau kad uz 2 dienu isvaziuosi i uzsieny ir man buvo visiskai dzin kaip as ten bendrausiu ir ka as ten prisidribsiu big_smile
Todel buvau tiesiog savimi ir daug nusisnekejau kaip visada... taip atsitiko, kad vienas kitu taip susizavejom kad net puse metu susirasinejom ir ji lauke kol as grysiu smile
taip kad dont worry just have funn! Ir pamatysi viskas pasitaisys i gera ! Tikiuosi bent kiek izvelgsi prasmes mano sapalionese, ir bent kiek tau sugebejau padeti ar bent pakelti upa. Sekmes tolimesneje medziokleje !

25

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Osvaldas, 19 пишет:

Viktorai, su sia problema susidures yra kiekvienas... As ir pats pamatydamas panele kuri man labai patinka nesugebu nieko padaryti jausdamas kompleksa, kad busiu jei per prastas arba tiesiog liksiu ant ledo. Taip yra todel kad pamates grazia panele tu i ja ziuri tiesiog kaip i potencialu sexo objekta o tai tau ir sutrukdo uzmegzti draugiska dialoga kurio susipazystant ir reikia. As pavyzdziui dabar zymiai drasiau jauciuosi paskutiniuoju metu, patarimas tiesiog bendrauk su savo draugemis daugiau kurios tiesiog tau yra tiesiog drauges ir nieko daugiau nematai jose. Bandyk fliurtuoti su jomis tik jausk ryba nes prisizaisi big_smile Taip issivystis paprasti igudziai, nebijok bendrauti ir reiksti savo nuomones nors ji butu visiskai priesinga (kartais speciailiai net apsimoka kad tik kiltu diskusija, nesvarbu nors tu zinai kad ir esi neteisus smile Taip tiesiog pats net nepastebesi kaip susipazinsi su ta kuri tau bus ta...
Mano atveju - as buvau irgi toks ganetinai nedrasus kalbant su panelemis ir jei kanors pasakydauvau tai budavo totali nesamone ir viska sugadindavau nes jaudindavausi...
O siaip esu labai linksmas ir geras pasnekovas. Bet dabar kai to nebesureiksminu tai tiesiog iseina savaime - jei gera nuotaika tiesiog nezymiai fliurtuoju su panelemis... tarkim kad ir padavejomis, draugu panelemis nieko nesiekdamas tuo tik praskaidrinti sau ir kitiem nuotaika. Pats beje susiradau savo angela tevo draugo jubiliejuje. Nes zinojau kad uz 2 dienu isvaziuosi i uzsieny ir man buvo visiskai dzin kaip as ten bendrausiu ir ka as ten prisidribsiu big_smile
Todel buvau tiesiog savimi ir daug nusisnekejau kaip visada... taip atsitiko, kad vienas kitu taip susizavejom kad net puse metu susirasinejom ir ji lauke kol as grysiu smile
taip kad dont worry just have funn! Ir pamatysi viskas pasitaisys i gera ! Tikiuosi bent kiek izvelgsi prasmes mano sapalionese, ir bent kiek tau sugebejau padeti ar bent pakelti upa. Sekmes tolimesneje medziokleje !

saunu stulbinama kalba na keliuose vietose nelabai sutikciau bet tiesa sakant labai issamu ir aisku aciu

26

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

As visada pagaunu ikvepima rasyti kai dirbu jau 4 para is eiles.... (tiksliau nakty... )
Siaip norejau tik pasidalinti... smagu smile
Ai ir siaip savo darbo as ne nekenciu as ji megstu.... big_smile

27

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

As tai manau, kad ne visuomet tas tiesiog priejimas ir taip tiesiai sviesiai reiskimas simpatiju iseina i gera puse. Ne visos panos linkusios bendrauti su nepazystamais ir begti i pasimatymus vos tik kazkoks berniokas pirma syk matytas bernas pasiulo, net jei jis ir stulbinamai grazus.
Kartais man rodos net idomiau, kai tas kabinimas panos vyksta kaip sakant tiesiai per aplinkui smile

28

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Viktoras, 20 пишет:
Viktorija, 18 пишет:

tai duok atgal big_smile:D (juokauju:D)


reiks pabandyti smoksiu kiek galiu big_smile


Tada jau ne tau o joms drasos reikes kad kalbetis

:? smile

29

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Saule, 23 пишет:

As tai manau, kad ne visuomet tas tiesiog priejimas ir taip tiesiai sviesiai reiskimas simpatiju iseina i gera puse. Ne visos panos linkusios bendrauti su nepazystamais ir begti i pasimatymus vos tik kazkoks berniokas pirma syk matytas bernas pasiulo, net jei jis ir stulbinamai grazus.
Kartais man rodos net idomiau, kai tas kabinimas panos vyksta kaip sakant tiesiai per aplinkui smile

nu tas tiesiai per aplinkui gali buti jei zinai kad dar karta pamatysi ta zmogu.... o jeitai gali buti pirmas ir paskutinis kartas tai ar neverta pabandyti m smile?

30

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Osvaldai, na negi tu rimtai ziuretum i panele, kuri prieitu prie taves ir sakytu, labukas tu man labai patikai gal i pasimatyma??? Manau tik sukeltu sypsena...
Nebutina gi visose situacijose sakyti viska tiesiai sviesiai. Negi pas vaikinus visai fantazijos nebeliko, kaip galima butu suintriguoti mergina

31

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Arba galima ishgert taip protingai ant drasos.. man ishgerus alaus kokios kalba ir pazintys mezgasi daug lengviau.. tik buna atveju kai neprisimenu nei su kuo pazindinausi, nei juolabiau koki ju vardai buvo..
o siaip as vis dar turiu ta pacia problema kaip ir tavo, kai tia labai uzknisa tai alaus galima pavartot.. galima net kluba steigt pacaneliu kurie nedrista uzkalbint merginu.. susibegtumem, alaus pagertumem wink

32

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

as irgi prisijungciau prie tokios visuomenines veiklos big_smile

33

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

galima !!!! kodel ne!!!

34

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Jei atstums tai atstums jug ne pirma karta smile

35

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

O del klubo ideja gera smile as kada prisijungsiu alus visada gerai plecia kraujagysles, didina pazintys big_smile
ir dar siaip galima bus paneles apkalbet tongue

36

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

smile

37

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Ir kas cia gero tame jusu klube, jei budami blaivus net nesugebetumet paneles uzkalbint? Jus ka, kiekviena karta, pries tai, kai ruosites paplepet su mergina, isgerinesit?:D

38

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

big_smile:D:D nea mes semsimes patirties is pono Osvaldo kaip ten reik tas paneles kadrint big_smile jis mus lekcionuos ir svies....;) su rentgeno spinduliais big_smile~

39

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Ikalk 100 o gal ir daugiau gramu liezuvis atsiris ;]

40

Re: turiu velniska beda !!! gal kas padesit

Julija, 19 пишет:

<...> Jus ka, kiekviena karta, pries tai, kai ruosites paplepet su mergina, isgerinesit?:D

nu...... :?

Ernestas, 20 пишет:

Ikalk 100 o gal ir daugiau gramu liezuvis atsiris ;]

Regis... taip ? big_smile~ pagal Ernesta taip iseina big_smile)