21

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

jus pasiziurekite i sitos "suaugeles" foto 7 - oje foto cigarete rankose na 10 - oje ir kai kas rimciau...Stai kodel ji laiko save suaugusia big_smile tikriausiai:)

22

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

jei jau mano kad ruko ir geria tai tik suaugusios moterys tai tu nezinai ka reiskia "suaugusiai" buti...
atsibusk eglute..
geda!!!!!!!!

23

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

Simona, 17 пишет:

jei jau mano kad ruko ir geria tai tik suaugusios moterys tai tu nezinai ka reiskia "suaugusiai" buti...
atsibusk eglute..
geda!!!!!!!!

24

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

diana nu nukopinai ir ka?...:)
nieko neparasysi ar cia tu tos pacios  nuomones ?:)

25

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

pacios prisiminkit,kad kai jums buvo 13 irgi jautetes suaugusios ir kamavo panasios problemos del bernu big_smile

26

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

Rasa, 18 пишет:

jus pasiziurekite i sitos "suaugeles" foto 7 - oje foto cigarete rankose na 10 - oje ir kai kas rimciau...Stai kodel ji laiko save suaugusia big_smile tikriausiai:)

aik tu n**ui, kas per auklejimas, 13-os metu su ciza ir pakeliu rankose, man vos alus is ranku neiskrito ! bet man tai 21 !!

27

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

NA sakyciau brangioji kad cia jau savo sirdeles klausyk bet kaip sakoma tik neapsirik na mmanyciau rinkis ta kuris yra romantiskesnis.:?

28

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

i ta pati vandeni du kartus neilisi...( ar kaip tn sakoma) gyvenime turi viena teisikle: niekad ngrizk prie seno...kiek kartu lauziau tiek kartu isitikinau kad to nevertejo daryti..galiausiai nieko nebus. cia del buvusio..
kas liecia dabartini..jei jau dvejoji tai gal irgi nieko gero nebus..bet gal verta pabanditi..
o is kitos puses jei tau tikrai 13 metu..tai ne ta nei ana ( arbair su tuo ir su anuo wink "juokauju" ) nesuprantu kur taip skubi gyventi..13 metu ir problemos del vaikinu..o jei o jei

29

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

Simona, 17 пишет:

uzteks cia ant jos stumt..as tai nzn...no comments


oje, parasiai no coments koakia kieta pasidariai? ir apskritai, baikit varyt ant visu!!!!!!!!!!!!!!!!

30

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

nevadovaukit big_smile

31

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

Netraumuokit merginos. Pats metas patirti jau kaupti. Jei jau traukia prie vaikinu vadinasi laikas atejo ir viskas. O ne aplinkiniams spresti ar jau subrendo ar ne.
Beje, rinkis ta kuris daugiau demesio rodo ir lepina labiau, nes vyrai zinok laikui begant geresni tik lovoj darosi, bet gyvenime kazkodel ne...

32

Re: Vienas ar kitas?Buves ar dabartinis?...

Jolanta, 25 пишет:

o as pasiulyciau nei vieno nemesti

neprimokyk, ko nereik big_smile