1

Tema: Grožis nuotraukose

Tikras ? Ar netikras?

Kas nulemia apsisprendimą nueiti pas fotografą fotografuotis, ar tiesiog išsinuomoti žmogų su fotoaparatu poros valandų fotosesijai?

2

Re: Grožis nuotraukose

tikreusei smalsumas:?

3

Re: Grožis nuotraukose

mano pamote yra profisionali fotografe bet as nemegtu fotografuotis. taigi kai su draugais ka nors darome tai man ir vienos nuotraukos buna per daug (nes nuotraukose negraziai atrodau) smile

4

Re: Grožis nuotraukose

noras tureti nuotrauku, kurias nebutu geda pasikabinti ant sienu smile

5

Re: Grožis nuotraukose

Na visai smagu turetu nuotrauku savo su draugais graziai padarytu, man asmeniskai labiau patinka idomios foto kuriose glaima matyti kazkieno darba ta prasme netik kad stovinti zmogu o kazkaip ir pagrazinta foto smile

6

Re: Grožis nuotraukose

aaisku smile zinosiu ateciai smile

7

Re: Grožis nuotraukose

mano nuomone nei fotografo nei nieko nereikia smile man asmeniskai labiausiai patinka nuotraukos, kurios yra nufotkintos kai zmogus nemato, tada visi buna naturalus, grazus ir pan. bent jau as tokias gaudau. kaip kietiems nzn big_smile bet patinka, kai parodai, o tas zmogus nustemba, dar tuo metu padarius foto butu super wink

8

Re: Grožis nuotraukose

Justas, 16 parašė:

mano nuomone nei fotografo nei nieko nereikia smile man asmeniskai labiausiai patinka nuotraukos, kurios yra nufotkintos kai zmogus nemato, tada visi buna naturalus, grazus ir pan. bent jau as tokias gaudau. kaip kietiems nzn big_smile bet patinka, kai parodai, o tas zmogus nustemba, dar tuo metu padarius foto butu super wink

aha big_smile mane taip ne karta pagavo big_smile ir tokios fotkes tai dzniausiai geriausios ir is opirmo karto iseina:D

9

Re: Grožis nuotraukose

Justas, 16 parašė:

mano nuomone nei fotografo nei nieko nereikia smile man asmeniskai labiausiai patinka nuotraukos, kurios yra nufotkintos kai zmogus nemato, tada visi buna naturalus, grazus ir pan. bent jau as tokias gaudau. kaip kietiems nzn big_smile bet patinka, kai parodai, o tas zmogus nustemba, dar tuo metu padarius foto butu super wink

na taip... bet kaip tu paskui ta fotografa pagausi? smile

10

Re: Grožis nuotraukose

Mantas, 26 parašė:
Justas, 16 parašė:

mano nuomone nei fotografo nei nieko nereikia smile man asmeniskai labiausiai patinka nuotraukos, kurios yra nufotkintos kai zmogus nemato, tada visi buna naturalus, grazus ir pan. bent jau as tokias gaudau. kaip kietiems nzn big_smile bet patinka, kai parodai, o tas zmogus nustemba, dar tuo metu padarius foto butu super wink

na taip... bet kaip tu paskui ta fotografa pagausi? smile

nu tai gi draugai duos smile man asmeniskai irgi labiausiai patinka pagautines foto smile

11

Re: Grožis nuotraukose

man irgi labai patinka grazia padarytos foto:)

12

Re: Grožis nuotraukose

as nesu prof fotografe....... bet mane labai daznai kvecia draugai... pazistamai... kad pofotkinciou graziai juos....... nes baigiou kursa fotografijos meno............ dazniausiai sako - prasou.. padarik tiesiog grazios, originalus, nekasdienios fotkes........

bet asmeniskai man, patinka fotkintis... ir man dzin kaip as atrodisiu ten..... mes gi gyvenam 21 amziui...  dabar visi turi skaitmininius fotikus.... ten per 5 min gali padaryti 100 nuotrauku... ir pfg kad ant 80 is ju tu isejsi kreivai....... ant likusiu 20 vis tiek atrodisi - visai nieko...... tai tikrai.... wink))))