41

Re: Ka merginos laiko tikru vyru?

mane tj isviso juokina toks pasakymas - normalus vyras :DDDDD visks normale su tuo vyru... Nea nu... logikos ner tokiam posaky nei kruopelytes big_smile

42

Re: Ka merginos laiko tikru vyru?

tikras vyras labai plati savoka,jis turi buti dzentelmeniskas,neverkslenti del smulkmenu,sunkumu...ir tt.

43

Re: Ka merginos laiko tikru vyru?

... geras zmogus.... geras vyras... geras tevas...

44

Re: Ka merginos laiko tikru vyru?

Visu pirma jis turi buti patikimas, nuoseklus, reiklus, tureti gera jumoro jausma ir butinai protingas.

45

Re: Ka merginos laiko tikru vyru?

Tikras vyras turetu buti visu pirma vyriskas,dzentelmeniskas,sekiantis kazko gyvenime,savarankiskas, idomus, su kurio butu apie ka pasikalbet,rupestingas,paslaugus draugams,nuosirdus,gerbentis zmones, o ypac paneles.. Ir aisku uz visa tai pats turi buti gerbemas.. Taip, ir ne kitaip.. smile  na bent mano nuomone.. aisku tokiu deja nedauk...

46

Re: Ka merginos laiko tikru vyru?

Teresė, 18 parašė:

Tikras vyras turetu buti visu pirma vyriskas,dzentelmeniskas,sekiantis kazko gyvenime,savarankiskas, idomus, su kurio butu apie ka pasikalbet,rupestingas,paslaugus draugams,nuosirdus,gerbentis zmones, o ypac paneles.. Ir aisku uz visa tai pats turi buti gerbemas.. Taip, ir ne kitaip.. smile  na bent mano nuomone.. aisku tokiu deja nedauk...

Taip taip, idealu rast sunku... big_smile

47

Re: Ka merginos laiko tikru vyru?

mm.. tai jau tikrai.. smile

48

Re: Ka merginos laiko tikru vyru?

tikri vyrai....galima pilstyti is tuscio i kaiura -vitiek ir tas tikras vyras turi trukumu.Tikras vyras turi tureti viena savybe-myleti zmogu toks koks yra ir aisku prie viso to bus ir kitos vyriskos savybes"mokejimas isklausyti ir duoti normalius patarimus ,nepvilti merginos ir atrvirumas ,jei jau viena karta draugauji rimtai tai viena karta ir buki atviras"-cia vejus sklaidau ,tai pasaka...

49

Re: Ka merginos laiko tikru vyru?

sakes dar sita tema gyva... jau galvojau uzteks isaiskinimo nr.1... :V

50

Re: Ka merginos laiko tikru vyru?

Gerai, pereinam prie isaiskinimo Nr.2:

As esu tikras vyras ! as ! big_smile jimkit pavyzdi ;D ;D ;D

51

Re: Ka merginos laiko tikru vyru?

Auris, 19 parašė:

Gerai, pereinam prie isaiskinimo Nr.2:

As esu tikras vyras ! as ! big_smile jimkit pavyzdi ;D ;D ;D

Neimsiu:P Nenoriu buti vyru, netgi tikru:D