1

Tema: zmogus zmogui,,vilkas,,!

as cia pabendraves su panelem,moterim,prisiklausiau tikiu dalyku,net patiket negaliu!
daug panu gauna is bachuru tokius laiskus,kaip su pazeminimais,ir kam to reikia,jeigu pvz.pana nepatiko erba isvaizdziai atrodo tai reikia ja visaip isdet,zertva,kale ar pan!
tai jeigu ji nepatiko isvis neziurek,o jeigu patiko,tai nepavydek,kad ji ne tau skirta,ir susikisk ta savo nuomone sau i ........:::636 sustriakai matai,nesugebi simpatiskos panos susiras,eik ir smaukyk.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tai va tokia mano nuomone apie zmones,kaikuriuos!!!!!!

2

Re: zmogus zmogui,,vilkas,,!

konkretus tu cia biski ne...? ..

3

Re: zmogus zmogui,,vilkas,,!

ka turi uomeny?

4

Re: zmogus zmogui,,vilkas,,!

kai mane megina pazeminti parasau "Aciu jau girdejau ne viena karta" tada dazniausiai nebezino ka pasakyti ir retai beatraso smile

5

Re: zmogus zmogui,,vilkas,,!

Cia viskas virtualu ir nereik visiems imt i sirdi tai kaip kas.  Visokiu zmoniu yra visokiu ir reik big_smile.

6

Re: zmogus zmogui,,vilkas,,!

graziai pasakyta,visiskai tau pritasiu,zmones,kuorie megejai isdeti kitus i suns dienas,dazniausiai turi patys begales kompleksu,taip stengiasi juos paslepti
cia biski ir mano nuomones neutral

7

Re: zmogus zmogui,,vilkas,,!

y tokius zmones  kreipiat demesy? big_smile ziauru... smile  kam rupi belekieno nuomone?  man tai tikrai ne.. nors ir ash esu sulaukus tokiu laishku... smile

8

Re: zmogus zmogui,,vilkas,,!

Remis, 30 parašė:

as cia pabendraves su panelem,moterim,prisiklausiau tikiu dalyku,net patiket negaliu!
daug panu gauna is bachuru tokius laiskus,kaip su pazeminimais,ir kam to reikia,jeigu pvz.pana nepatiko erba isvaizdziai atrodo tai reikia ja visaip isdet,zertva,kale ar pan!
tai jeigu ji nepatiko isvis neziurek,o jeigu patiko,tai nepavydek,kad ji ne tau skirta,ir susikisk ta savo nuomone sau i ........:::636 sustriakai matai,nesugebi simpatiskos panos susiras,eik ir smaukyk.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tai va tokia mano nuomone apie zmones,kaikuriuos!!!!!!

visgi mes gyvūliai ir nieko čia nepadarysi...

9

Re: zmogus zmogui,,vilkas,,!

Teisingai sakai šiaip, tokiems reiktų taikyti ypač griežtas sankcijas - baninti neribotam laikotarpiui ir t.t. tik tavo vietoj nebūčiau taip emocingai rašęs žinutės; kaip ir realiame gyvenime - ramiu tonu išsakyta mintis visada sulaukia daugiau dėmesio...

10

Re: zmogus zmogui,,vilkas,,!

gerai kad kai kuriuos! beja kodel manai kad visi taip daro? gal is saves sprendi?

11

Re: zmogus zmogui,,vilkas,,!

Andrejus, 22 parašė:

gerai kad kai kuriuos! beja kodel manai kad visi taip daro? gal is saves sprendi?

kai pasakysiu,kad visus,va tada ir bus kalba....
o jei nemoki isiskaityt,tai ir nuomones cia savo nekisk!
ziuriu pats keistus poziurius turi ponaiti!!!

12

Re: zmogus zmogui,,vilkas,,!

Reikia maziau demesio kreipti, kaipsakant duokit durniui kelia ir jis netrukus suklups, jie tik bando pasirodyt esa dievaiciai ir daug stipresni, kuo daugiau demesio i juos kreipsi tuo jie manyse kad yra tokie o jei parodysi kad jie neturi tau jokios ytakos tai nustos taip replikuoti, juk tokie zmones neverti tiek nervu ir demesio jie niekas, visiskas 0.....

13

Re: zmogus zmogui,,vilkas,,!

Mindaugas, 16 parašė:
Remis, 30 parašė:

as cia pabendraves su panelem,moterim,prisiklausiau tikiu dalyku,net patiket negaliu!
daug panu gauna is bachuru tokius laiskus,kaip su pazeminimais,ir kam to reikia,jeigu pvz.pana nepatiko erba isvaizdziai atrodo tai reikia ja visaip isdet,zertva,kale ar pan!
tai jeigu ji nepatiko isvis neziurek,o jeigu patiko,tai nepavydek,kad ji ne tau skirta,ir susikisk ta savo nuomone sau i ........:::636 sustriakai matai,nesugebi simpatiskos panos susiras,eik ir smaukyk.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tai va tokia mano nuomone apie zmones,kaikuriuos!!!!!!

visgi mes gyvūliai ir nieko čia nepadarysi...

Mindaugas, negraziai pasakiai, gyvuliai taip nesielge, kaip mes daznai sugebam... big_smile

14

Re: zmogus zmogui,,vilkas,,!

Remis, 30 parašė:

as cia pabendraves su panelem,moterim,prisiklausiau tikiu dalyku,net patiket negaliu!
daug panu gauna is bachuru tokius laiskus,kaip su pazeminimais,ir kam to reikia,jeigu pvz.pana nepatiko erba isvaizdziai atrodo tai reikia ja visaip isdet,zertva,kale ar pan!
tai jeigu ji nepatiko isvis neziurek,o jeigu patiko,tai nepavydek,kad ji ne tau skirta,ir susikisk ta savo nuomone sau i ........:::636 sustriakai matai,nesugebi simpatiskos panos susiras,eik ir smaukyk.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tai va tokia mano nuomone apie zmones,kaikuriuos!!!!!!

tik dabar tai supratai, cia nesubrendusiems ir savimi nepasitikintiems zmoGYSTOMS, puiki vieta pasireiksti, ka nors isvadinti k****. p*****. durne ir dar daugeliu kitu labai mielu ausei zodeliu, pas mus tokia visuomene...

ne karta esu apie save isgirdus dar ne tokiu  zodeliu, nelabai gilinuosi