1

Tema: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

man asmeniskai svarbu prie kokio automobiliuko vairo as sedziu, ar gera ir ar gerai muzikyte ten groja, ar ji siek tiek padailinta,kaip ji traukia ir kokios masinos labiau patinka, mazalitraskes, ar galingos dideles, ka manote merginos

2

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

jo ir svarbu ka viras turi ir ka galima pavairuot:D nu t.y .............. pyp supratot big_smile nu poshlas esu bet nieko:D
o siaip tai jauciu jus labaiusia megstat prabagias;)

3

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

ne as kalbu apie masinas kurios yra merginu asmenines ir ar jos aktualu kokia masina kokia aparatura ir t.t.:D~

4

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

na as tu mazu masiniuku nemegstu...:) geriau didesne...marke nesvarbu,isvaizda daug maz padori:) ir turi but gera garso aparatura,man patinka kai vaziuojant kala bosas...:D~

5

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

man tai svarbu kad vaziuoja.. turiu dbar jetta, bisk dazai atsilaupe, isvaizda nepasakyciau kad super, bet man gerai smile ir muzikele siokia tokia yra smile nepasakyciau kad itin stipriai kala, bet pakankamai smile man siaip kaip tik, kai per garsiai, tai bisk blasko vairuojant.. smile

6

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

Karolina, 18 parašė:

man tai svarbu kad vaziuoja.. turiu dbar jetta, bisk dazai atsilaupe, isvaizda nepasakyciau kad super, bet man gerai smile ir muzikele siokia tokia yra smile nepasakyciau kad itin stipriai kala, bet pakankamai smile man siaip kaip tik, kai per garsiai, tai bisk blasko vairuojant.. smile

o mane kaiptik atpalaiduoja kai garsiai groja big_smile na cia kaip kam...;)

7

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

..o man dzin.. su kokia.. svarbu prie juros galiu nuvaziuoti..tarp kitko...atkreipiau demesi, kuo mashina prasciau atrodo..tuo didesne tikimybe, kad policija nepastebes....arba liksi nebausta... su prastesne mashina jiems visi makaronai limpa...
... shiaip megstu didesnes mashinas... aplamai megstu automobilius... dievinu juos....

8

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

as manau,kad reikia uz tos masinytes vairo gerai jaustis...man butinas komfortas,tada buna liuks:)

9

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

smagu  kad ir merginoms aktualu ka vairuoti, as megstu dideles masinas, su gera garso aparatura, be garso nejauciu vairavimo malonumo, o siaip  tai vairavimas tai jega, ir pasedejus prie galingo masiniuko vairo, tikrai nebegrizciau prie maziuko automobiliuko:::248

10

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

As tik uz galingus automobilius su daug arkliu big_smile isvaizda irgi turetu buti neprasciausia-nesupuvus, nedauzta,gilus ratai,tamsinti langai, o aparatura mano manymu masinoje toks pat reikalingas dalykas kaip ir stabdziai big_smile be jos nejauciu vairavimo malonumo ir negaliu atsipalaiduot wink

11

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

nu man uztektu ir nedidelio tokio pansko masiniuko, kad butu ekonomiskas ir su gera aparatura big_smile

12

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

Labai svarbu kokia masina vairuoju!Prie man patinkancios vairo geriau jauciuosi,tokia atsipaklaidavusi.......Net ir nesinori islipti is jos!

13

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

man tai grazu kai pana uz dideles masinos vairo.. (as apie sunkvezimius nekalbu ;D ;D )

14

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

man tai nlb svarbi masinos marke jei su ja gerai jauciuos, o kadangi db jokios dar neturiu, tai jei kas duotu imciau belekokia big_smile iskyrus zigulius, zazus, maskvicius big_smile nu o apie volga dar niekada rimtai negalvojau... ;D ne, is tikruju svarbiausia, kad normaliai eitu, nes susitaisys kely sugedus nemokeciau big_smile siaip nenoreciau turet mazos masinos, kaip mama sako, "moteriskos". FUI! as ir db mieliau vairuoju tecio masina... ji man jaukesne vien uz gabaritus big_smile

15

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

Darius, 31 parašė:

man nesvarbu kas ką vairuoja, svarbu, kad visi būtų atidūs visur ir visada, ir nepergėrę... yra tekę ir paskaitą skaityt išlipus abiem su pagražinimais, dabar kai nebe dušmaninu, tai žymiai rečiau bevairuoju...

visiskai pritariu ! vairo boranka ir svaigalai visiskai nesuderinami dalykai.. :}

16

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

aha kazkur kelio reklamose buvau mates reklama sakancia rinktis big_smile arba vairas arba bokalas big_smile

17

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

oi pekeles plakatai lb daug pasako.. as dar gera maciau pavaizduota cigarete ir kilpa.. ir parasyta.. uztraukiam ? :}

18

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

smagu kad mergaitem netaspats, ir as uz didelius automobiliukus ir galingus big_smile~

19

Re: ar svarbu merginai ka ji vairuoja

nors pati vazineju su didele 2 ltrmasina, taciau nemanau, kad masinos galingumas labai daug turi esmes, jei masina nertaukia, manyciau reikia keist ne masina, o tarpine tarp vaiko ir sedynes...