41

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

neimanoma, netikiu, kaip gali isimylet zmogu jo nepazinodamas?? gali but isorinis susizavejimas isvaizda ir pan dalykais. bet juk brandesniems jausmams reik gilesnio supratimo apie zmogu, jo poemgius ir tt ir tt.

42

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

xaxaxaxaxaxaxax

43

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

Taip tikrai tai yra imanoma!Pasakysiu kaip pavyzdi,isimylejau zmogu pirma karta ji pamaciusi,nors ir neesu su juo ir niekada nebuvau,tai trunka jau ilga laiko tarpa...Todel,zmogeliukai,tikekit tuo nuostabiu jausmu...

44

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

meile is pirmo zvilgsnio zinoma kad yra,tai neapsakomas jausmas....kai ji pamaciau pirma karta iskart pajutau, kad isimylejau visas kunas nutirpo,o kai  jis priejo ir uzkalbino as nualpau...o dieve visa gyvenima prisiminsiu...

45

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

as daug kuom esu nusiwylusiu meile is pirmo zwilgsnio

46

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

Juste, 17 parašė:

meile is pirmo zvilgsnio zinoma kad yra,tai neapsakomas jausmas....kai ji pamaciau pirma karta iskart pajutau, kad isimylejau visas kunas nutirpo,o kai  jis priejo ir uzkalbino as nualpau...o dieve visa gyvenima prisiminsiu...

  Vajei... Ne viena karta buvau isimylejusi is pirmo zvilgsnio, bet aciu Dievui, nualpt dar neteko:D Nors gal visai ir nieko butu nukrist tiesiai i glebi savo simpatijai..;)

47

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

ui.... siek tiek tikiu.... juk galima, niekas per galva neduoda.... o gal ir duoda ;D

48

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

Nlb tikiu... mm:|:-)

49

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

jai tau nebuvo neriaiskia kad kiitem nera

50

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

aisku kad ymanoma:::726

51

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

.......gal ir tikiu...net pati nzn........

52

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

nesamone kazkokia... ka gi ten galima ysimyleti is pirmo zvilgsnio...? :V

53

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

... ish pirmo zvilgsnio....  gal tai susizavejimas...
... shiaip... galvoju, kad dauguma zmoniu turi tam tikras vibracijas.... kurias pagauna ne visi, o tik  tam tikri zmones, vat. Ju pagalba... :-) ir buna pirmas zvilgsnis... 

54

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

as esu ne viena karta isimylejus is pirmo zvilgsnio. ir nereikia aiskinti kad tai tik susizavejimas!!!! aisku tai nera tokia tikra meile, bet tai tikrai galingas jausmas... ir neisimyliu tik del isvaizdos - kazkas sklinda is vidaus ir negali atlaikyti smile o po to prisimeni ta zmogu dar kuri laika ir sunku pamirsti wink linkiu visiems tai patirti wink

55

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

Sigitas, 23 parašė:

nesamone kazkokia... ka gi ten galima ysimyleti is pirmo zvilgsnio...? :V

pritariu kad nesamone big_smile is pirmo zvilgsnio cha tipo pamatei ir patinka ;D nu nea kad pajustum simpatija tikrai reikia daugiau nei zvilgsnio big_smile

56

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

mano nuomone meiles is pirmo zvilgsnio nera, na nebent susizavejimas, negali myleti zmogaus nepazinodamas:::608

57

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

ash tikiu...  pas mane buwo meile ish pirmo zodzio ir zwilgsnio... smile ir taip myliu jau gal metus..  jei ne daugiau... ir wiskas labai gerai smile

58

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

Na mejle manau nlb gali buti is pirmo zwilgsnio, susizawejimas tajp, bet mejle, ne... wink

59

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

na man buvo taip kad sutikau zmogu kuris po pirmo susitikimo man labai nepatiko, bet kaip susitikom antra karta abu kazokie nesavi pasidarem, ir nebegalejo vienas be kito ilgiau nei24 val isbut...bet tokia meile turi savo trukumu, nes zmogaus visai nepazisti, kiekviena zinute kuria galbut netokiu tonu perskaitei yra isvedziojama tavo paties is to ka jau ptyriai...ir lieki nesuprates pats ka tas zmogus pasakyt norejo..ir kai pats tam zmogui ka nors parasai, jis ne taip perskaito ir lieka nesuprates taves ,,kyla kvaili nesutarimai del nieku..nors sirdis pilna meiles ir ilgesio tam zmogui, bet del to kad per menkai pazisti vienas kita kyla daug skausmo

60

Re: Meile is pirmo zvilgsnio?

todel ne toks jau fainas dalykas ta meile(ar susizavejimas) is pirmo zvilgsnio...gal geriau nediskutuot buna ar nebuna, bet kaip priimt ir kaip reaguot i zmogu kuriam jau nuo pirmo susitikimo kazka pajauti,,kazka silto artimo ir mielo