1

Tema: alkoholio jega :)

turbut ne vienas isgeres truputi(ar daug) daznai pastebi,kad jis kupinas jegu....
kaip jums ?alkoholis padidina jegas ??ar kazka pan?

as isgeres nesijauciu kazin koks stipruolis,bet baimes jausmo nebelieka tikrai :DD dar ir adrenalino kieki padidina big_smile

2

Re: alkoholio jega :)

kelinta tavo tema apie alkoholį? ar tik nebusi alkoholikas? big_smile:D:D

3

Re: alkoholio jega :)

man priklauso nuo to kokios nuotaikos buna pries gerdama wink

4

Re: alkoholio jega :)

joa alkogolis duoda jegu ypach distrofikas -marazmams-shizofrenikams kurie prisilupe kaip kiaule eina mushtis ir mushasi ;D

5

Re: alkoholio jega :)

Edvardas, 24 parašė:

kelinta tavo tema apie alkoholį? ar tik nebusi alkoholikas? big_smile:D:D

buciau alkoholikas jau seniai nusigeres guleciau kur nors pakrumej,rinkciau butelius ir tuo labiau netureciau interneto tongue

6

Re: alkoholio jega :)

Artūras, 18 parašė:
Edvardas, 24 parašė:

kelinta tavo tema apie alkoholį? ar tik nebusi alkoholikas? big_smile:D:D

buciau alkoholikas jau seniai nusigeres guleciau kur nors pakrumej,rinkciau butelius ir tuo labiau netureciau interneto tongue

arba gertum kasdien iki zemes graibymo, gryztum namo pora kartu per savaite is tevu babkiu nutrest ir pasedet prie tevelio ar mamytes kompo big_smile

7

Re: alkoholio jega :)

ir prigamint kruva temu apie labai opia tau pokalbiu tema - alkoholi? big_smile:D:D:D

8

Re: alkoholio jega :)

Auris, 19 parašė:

ir prigamint kruva temu apie labai opia tau pokalbiu tema - alkoholi? big_smile:D:D:D


jokia man opi ten ta tema,tema kaip tema,nenori nieko nerasyk tongue

9

Re: alkoholio jega :)

vyrukai, nesipykit wink
as tai pvz irgi drasesne pasidarau kai isgeriu smile ir labai tada sneket noriu big_smile daug daug big_smile:D

10

Re: alkoholio jega :)

Edvardas, 24 parašė:

kelinta tavo tema apie alkoholį? ar tik nebusi alkoholikas? big_smile:D:D

Aha, man irgi toks klausimas pasistojo:D