1

Tema: kaip pakabinti vaikina

ar imanoma pakabinti vaikina,kuris visiskai nesidomi manimi kaip mergina?kaip?

2

Re: kaip pakabinti vaikina

imanoma imanoma smile
nereik sedet ranku sudejus smile
bet nereik ir imtis drastisku veiksmu wink
sekmes wink

3

Re: kaip pakabinti vaikina

o man visada atrode kad ne manau imanoma bet ar tie jausmai tikri bus?

4

Re: kaip pakabinti vaikina

Evelina, 17 parašė:

o man visada atrode kad ne manau imanoma bet ar tie jausmai tikri bus?

kox skirtumas kas ka pakabina... arba jausmai buna arba ne smile
juk meile ne iskart gimsta smile jai reik laiko!

5

Re: kaip pakabinti vaikina

vienu zodziu mano nuomone negalima neisivaizdoju kad mano geras draugas paimtu ir mane pamiltu pamiltu bet tektu ilgai laukti ir butu skaudu ar nemanot taip?(aisku geriau neigu nieko)

6

Re: kaip pakabinti vaikina

oi brangute wink juk iki meiles yra nemazai mazu zingsneliu wink
bet buna ir taip, kad draugeliai insmyli netycia big_smile

7

Re: kaip pakabinti vaikina

pritariu tau manau blogai cia mano nuomone susidariau
Ausra tu cia sau ar siaip klausima uzdavei?

8

Re: kaip pakabinti vaikina

O tu ji bandei vilioti sexova apranga ir pan.?gal jis net nenumano,kad tu juo domiesi?

9

Re: kaip pakabinti vaikina

Įmanoma. Tik reikia laiko. Jam ir tau. Reikia žodžių. Pavyzdžiui, švelniai, neįkyriai paklausi jo, kodėl jis neturi merginos. Patari susirasti:"gal ji žinos tai, ko tu nežinai, gal mokės tai, ko tu nemoki". Manau, po tokių ar panašių tavo patarimų jis susidomės ir duodančia tokius patarimus. O tokius patarimus galima tęsti ir tęsti.

10

Re: kaip pakabinti vaikina

kartais taip kartais ne priklauso nuo to kaip supras jis avo flirta ar pan jei jam tikrai busi visiskai neydomi nemanau kad suviliosi bent jau pagal mane man butu neydomu

11

Re: kaip pakabinti vaikina

Danguole, 20 parašė:

O tu ji bandei vilioti sexova apranga ir pan.?gal jis net nenumano,kad tu juo domiesi?


ne nebandziau,bet jis numano, ir neatsako i tai

12

Re: kaip pakabinti vaikina

neimanoma, nes tada tie santykiai bus grindziami kazkuo kitu, nei taip kaip tu to noretum.

13

Re: kaip pakabinti vaikina

viskas yra imanoma , bet buna issimciu gal tam vaikinui patinka kokia kita panele ? big_smilehttp://forumas.ieskok.lt/imgload/1436

14

Re: kaip pakabinti vaikina

vat cia ir man panasus klausimas kilo kaip pakabint... siaip tai ymanoma, bet jei kartais tas bendravimas nebuna toks kokio tikejeisi... jei jis neparodys, kad ir tu jam patinki, net ir artimesni santykiai gali likti labai salti... y kito zmogaus vidu sunku ylysti ir suprasti ko jam is tikruju reikia

15

Re: kaip pakabinti vaikina

as pritariu nuomonei, kad kartais imanoma, okartais ne..nes jei tu zmogaus tikrai nedomini, tai tu joprievarta tirkai nesuviliosi ir kartu but nepriversi...tik nusibosi persekiodama..;/

16

Re: kaip pakabinti vaikina

Ausra, 23 parašė:

ar imanoma pakabinti vaikina,kuris visiskai nesidomi manimi kaip mergina?kaip?

tikrai ne! is patirties kalbu.. ko tik nebudavo ir dovanos nerealios, uz mane namu darbus mokykloj darydavo.. pagaliau ir atsideve ( del ko dabar mane sazine griauzia.. ) zodziu jinai tikrai del manes butu viska padariusi! .. bet deja... nu netrauke ir viskas.. ir nepakabino! is tikro cia nera linxma tema..  kai pabandai tarkim isivaizduot save jos vietoj... dabar va su laiku pac supratau .. kad gal reikejo is kart ja siust kuo toliau kad nelistu i akis.. pac maniau.. o gal..?.. ech.. iskaudini mergina ir viskas.. tad jei jokio demesio tas bachuras nerodo, geriau prie jo ir nelist.. bo atiduosi viska smile o rezultatas bus nulis!

17

Re: kaip pakabinti vaikina

Aldis, 23 parašė:
Ausra, 23 parašė:

ar imanoma pakabinti vaikina,kuris visiskai nesidomi manimi kaip mergina?kaip?

tikrai ne! is patirties kalbu.. ko tik nebudavo ir dovanos nerealios, uz mane namu darbus mokykloj darydavo.. pagaliau ir atsideve ( del ko dabar mane sazine griauzia.. ) zodziu jinai tikrai del manes butu viska padariusi! .. bet deja... nu netrauke ir viskas.. ir nepakabino! is tikro cia nera linxma tema..  kai pabandai tarkim isivaizduot save jos vietoj... dabar va su laiku pac supratau .. kad gal reikejo is kart ja siust kuo toliau kad nelistu i akis.. pac maniau.. o gal..?.. ech.. iskaudini mergina ir viskas.. tad jei jokio demesio tas bachuras nerodo, geriau prie jo ir nelist.. bo atiduosi viska smile o rezultatas bus nulis!


man atrodo,kad tu velniskai teisus ir labai protingai cia susnelkejai,aciu atu
:!:!:!:!

18

Re: kaip pakabinti vaikina

tikrai imanoma! visokiu gudrybiu pilna, ir tu jas pasamoneje tikriausiai pati zinai. bet nesitikek, kad tokie santykiai bus ilgalaikiai. tai bus tik nuotykis.