1

Tema: ar Jums patinka tai ką dirbate?

o gal dirbate tik tam kad turetumete pinigineje siek tiek?

2

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

Birutele21 seip manau biski kvailokai klausimeli uzdaviai.
bet atsakau
Uzdirbimas tam kad paciam ir  kaip sakant merginai palaikyti pinigeliu tiek kavines tiek barai.Beabejo juk reikia pasilikti pinigu juk nepirksi ten ko nori drauge palepinti galima bet ne kiekviena dienele:)

3

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

taip, man zhiauriai patinka tai, ka dirbu

4

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

ka dirbi Deni?

5

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

nesuprantu tokiu zmoniu kurie dirba tai kas nepatinka:? net nesugebeciau dirbt darbo kuris nepatinka...

6

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

Gerda, 17 parašė:

ka dirbi Deni?

teisesaugoj

7

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

Denis, 22 parašė:

teisesaugoj

mentas:D juokauju;)

8

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

Algirdas, 24 parašė:

mentas:D juokauju;)

teisesaugos institucijos tai ne tik policija wink

9

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

Denis, 22 parašė:
Gerda, 17 parašė:

ka dirbi Deni?

teisesaugoj

ir kuo tau tai patinka ?

10

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

.. man patinka nieko nedirbti...
.. o shiaip negaleciau dirbti darbo, kurio nemegstu.

11

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

Gerda, 17 parašė:

ir kuo tau tai patinka ?

nuotykiu netruksta smile

12

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

negaliu pasakyti, kad darbas patinka visu simtu procentu.. is kitos puses gerai ir nelabia planuoju kazkur begti..
o siaip, manai, kad jeigu nera motyvacijos begti, vadinasi ir tas darbas nera toks jau blogas smile turtu moketi labai daug, kad dirbtum vien del to, kad uzsidirbtum pinigu.. jai jau darbas visiskai nepatinka, klausimas, kiek ilgai ten galima istverti

13

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

mano darbas man labai patinka...negalima dirbti vien del pinigu...darbas turi patikti... kam save prievartauti del pinigu...:D

14

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

oj big_smile darbas patinka tik nepatinka kad pinigus moka netokius kokius turi moket;) o siaip darbaz rulez........ big_smile ir fizines ir protines ir juoko dozes ten kasdien ishtrykshta kibirais;)

15

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

Laimis, 23 parašė:

Birutele21 seip manau biski kvailokai klausimeli uzdaviai.
bet atsakau
Uzdirbimas tam kad paciam ir  kaip sakant merginai palaikyti pinigeliu tiek kavines tiek barai.Beabejo juk reikia pasilikti pinigu juk nepirksi ten ko nori drauge palepinti galima bet ne kiekviena dienele:)

as paklausiau tik tam kad daugelis dirba kad tik dirbtu ir i darba eina kaip i prievole, taip automatiskai  krinta jo motyvacija ir darbo rezultatai, o jei rezultatai prasti pats supranti zmogus lekia is darbo... todel man ir smalsu kiek zmoniu yra patenkinti savo darbu bei gaunamu atlyginimu....

16

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

as patenkintas savo darbu ir atlyginimu

17

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

Tai aičku patink, kas per klausymai wink

18

Re: ar Jums patinka tai ką dirbate?

Ash tai dirbu kad labai patinka jau, savaitgalis jei papuola laisvas sunku istvert nedirbant laukiu pirmadienio kada i darba big_smile. Siaip kaip yra tobulet toj sriti kur dirbu tai ir noras begalinis big_smile. O siaip pinigais nesiskundziu tik va gal praeis kokia puse metu prasysiu kad pakeltu truputuka big_smile. O siaip istikro del ko toks noras yra zinau nes prieme mane visiskai nuli toj srity, dave pinigus kuriuos kiti 10 kartu geriau dirbdami gaudavo.