1

Tema: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Ar daznai paraso jums tokie zmones kuriems jus net nenorit atrasyt...Kitaip skaant jie jums nepatiko is isvaizdos...

2

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

pasitaiko.. bet foto tera foto.. gal realybej jis kitoks visai.. o gal charakteris fajnas.. buvo karta kad nepatiko isvaizda bet pabendravus ir pamacius koks smagus zmogus tai ir isvaizda grazesne pasidare:D

p.s. o tau cia kokia temu kurimo manija uzejo?:D

3

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

tajp... matyt esu tokia bajsi kad tik bajsus zmogeliukaj man ir teraso smile nors... pasirodo kad ir grazuoliukaj paraso... bet vaikinas taj nesiskajto, manau...:D

4

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Tiesiog parasiau temas kurios mane istikruju domina wink
Nium Jurgita nepasizymiu isore pats bet tai buna kad priraso ir isvis tokiu zmoniu kad vajazaus..Buwo ir geju pasitaike. .Ir siule modeliu dirbt ..Viskio esh :?

5

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

as tai net kartais nauju laisku nebenoriu atrashyt vien delto kad poto nebespesiu isvis ju atrashynet, isvis jau kokius 3 mneesius stengiosi kuo maziau nauju draugiu susirast....

6

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

kai čia buvau anąsyk užsiregistravus, tai tokie lopetos rašė, kad net nžn - susivemt maža.

7

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

niu ir tegu raso, juk yra funkcijos leidziancios juos uzblokuoti, o ir siaip, juk jei nepatinka gali neberasyti arba pasirenki toki bendravima, koks tinka butent tam zmogui ir viskas, kame cia beda?

8

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Niu joa... bet kai paraso kox ar kokia :\ tej pradeda suktis mintis kad tokio tik ir vertas esi.. Jai normalus neparaso :?

9

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

jo tikrai pasitaiko kad net 9 metu paraso ir pradeda apie mane klausineti nors viskas ka noriu kad apie mane zinotu yra anketoj.(arba paraso is kur tu nors kai pasiziuriu ji 5 kartus mano anketa ziurejo ir nesugebejo rasti miesto pavadinimo)tai tokiem net atrasineti tingiu

10

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Cia tokiais budais gal bando pokalbi uzmegst..Iskart matos kad zmogus isminties neturi visai..Ir sugeba klausinet tik pavirsutinisku dalyku.. Na liaudiskai pasakius blondine (atsiprasau blondiniu) smile

11

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

pasitaiko ir taip, bet manau foto apgaulingas dalykas, ar gali 100% buti tikras kad jei idejo "ledine" foto ji bus tikra, o be to bendrauji ne su foto o su zmogumi, su asmenybe. man pvz jokio skirtumo.... smile

12

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Deividas, 20 parašė:

Tiesiog parasiau temas kurios mane istikruju domina wink
Nium Jurgita nepasizymiu isore pats bet tai buna kad priraso ir isvis tokiu zmoniu kad vajazaus..Buwo ir geju pasitaike. .Ir siule modeliu dirbt ..Viskio esh :?

na tik nesupyk, bet tu tikraj kvailutis jei manaj kad nepasizymi isvaizda... tegul mano vaikinas neisizeidzia( nes as tave ne pagal isvaizda vertinu o tavo asmenybe) bet tu tikraj grazesnis uz ji ir dauguma internete sedinciuo pabaisiuku... ne veltui tau modeliu kazkas siule dirbti...
na manau tau baisus zmones tikraj neraso... pvz as nerasyciau, nes zinociau kad net neatrasytum...

13

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Aciu kad as kvailutis big_smile
Siaip patikek.. Raso man dar ir kiek pabaisiukiu.. seniau atrasydavau joms..Dbr jau nebeatrasineju kurios nepatinka.. (Tegul neisizeidzia kam neatrasiau ir pamate mano laiska cia)
Neneigiu kad daug kam esu simpatiskas grazus tox ir anox.. Bet savyje visada rasiu trukumu kurios mane trikdo..Manau taip yra nevienam zmoguj.. O ypac panelej wink

14

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

mane tai biesiena kai reklamos tikslais paraso...arba prabalsuok uz mano kaciu....fuij...arba isiusk sita laiska dar 15 zmoniu...pfuu...:Vna o nepatinka kai paraso anketos be foto..:?kazkaip norisi matyti su kuo susirasineji...:D)

15

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Niu bet nekiekvienas zmogus turi fotkes.. Ir siaip.. DAUG KA SNENORI DET FOTKIU DEL TO KAD BENDRAUTU KAIP SU PAPRASTU ZMOGUM NEKREIPDAMAS DEMESIO I ISORE..

16

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

bet kazkaip jei pats isidedi foto ir tave mato ir norisi paciam matyti su kuom sneki...:?o fotkiu visada galima gauti juk XXI amzius...:?ir visokiu juk isideda pradedant telefoninem baijgiant web kamerikinem..:?

17

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Ne kiekvienas moka dar tai daryt wink
Is emses tj ir man nlb smagu susirasinet su kazkuo nematomu, bet kol kalba eina atrasineju.. Bet i pasimatyma nemates fotkes neiciau nieku gyvu.. As jau pamates fotke susitinku ir keiktis mintyse pradedu..Tj ka kalbet apie akla.. Buwo viena karta kurijozas tox.. Man viena pana siule susitikt bet nebuwo fotkes.. Na as aisq atsisakiau..Aisq ten su kitais susirasinejau..Ir viena panele is cia patiko ir parasiau jai..Aisq paskuj pasiuliau susitikt.. Susitikom..Daznai susitikinejom..Ir po kiek laiko suzinojau kad ta kur man siule susitikt yra jos sese... Niu tj cia buwo vienas is keletos didesniu netiketumu smile

18

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

geras;D tai galima sakyti suzavejai abi sesutes;) niu vat matai ir pats pripazisti kad maloniau susirasineti su anketomis kur yra foto...:Vseip dar buna kai kokie 12meciai paraso vin kad pasilinksmintu,vat tada jau pakrinku,zvaigzduciu mat jiem truksta...:?

19

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Amm.. niu neneigiu kad su fotkem smagiau..Bet yra zmoniu kurie tikrai nera isvaizdus ir jie jai ides fotke tu nenoresi bendraut su juo ..
Nium joa.. As joms abiems patikau..Ir dar mamai ju patikau ;DDDD
O siaip tai kuriai parasiau tai pratesiau rimtesne draugyste keletam menesiui... Paskuj kaip visada trali vali o ji nieko nzn smile

20

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

O kalbant del zvaigzduciu..Tej ka cia galiu pasakyt.. Deimanto klase gavau daugiau kaip pries metus kiek pamenu.. Na tai per metus nesugebejau atsakyt net i 10000 ar 15000 laisku.. Na kiekvienam savo.. Jai jiems patinka zvaigzdutes lairenka ..Supraskim juos..Mes ir vaikai buwom.. wink