1

Tema: Darbas senukuose

tai va, sekmingai prageriau per vasara uzdirbtus litus ir susidomejau darbu senukuose. Kai skambinau, man paaiskino, kad darbas 40 valandu per savaite, bet kaip zinia relaybeje viskas buna siek tiek arba visiskai kitaip smile gal kas dirbote ar turite ten dirbanciu ar dirbusiu pazystamu? Kiek girdejau gandu tai ten darbas ~ 60h per savaite...

2

Re: Darbas senukuose

... man atrodo tu per geras "senukams":-)
... gal pasizvalgyk ko nors geresnio....?

3

Re: Darbas senukuose

nu joa pazystamas dirbo tai 6dienos i savaite po 10h.. wink

4

Re: Darbas senukuose

visur aria kaip reikiant.. yikes

5

Re: Darbas senukuose

1.jei nori dirbt kaip arklys, o gauti grašius? 2.jei nori gauti užgauliojimų ir patyčių, ko per visą gyvenimą nesi patyręs?3.jei nori pakilt karjeros laiptasi įduodamas savo bendradarbius, kitaip sakant pabūt stukačium? Prašom SENUKAI laukia jūsų ;D

P.S. Augustinai yra puikesnių vietų už šia, čia net savo priešui nelinkėčiau

6

Re: Darbas senukuose

cnea

7

Re: Darbas senukuose

Gediminas, 29 parašė:

1.jei nori dirbt kaip arklys, o gauti grašius? 2.jei nori gauti užgauliojimų ir patyčių, ko per visą gyvenimą nesi patyręs?3.jei nori pakilt karjeros laiptasi įduodamas savo bendradarbius, kitaip sakant pabūt stukačium? Prašom SENUKAI laukia jūsų ;D

P.S. Augustinai yra puikesnių vietų už šia, čia net savo priešui nelinkėčiau

Kas tiesa tas tiesa auksiniai zodziai wink, lygiai ta pati man yra sakes kolega dirbes senukuose wink

8

Re: Darbas senukuose

teko man sanitexe tai ten xebryte nuo 9-00 iki budavo 23-00:()

9

Re: Darbas senukuose

Laimis, 23 parašė:

teko man sanitexe tai ten xebryte nuo 9-00 iki budavo 23-00:()

kiek girdėjau seniau, tai ten tas pats kaip ir Seniuose lipk per galva kiek gali ir bus viskas čiki, kažkada galvojau ten įlysti, kol neišaiškėjo karjeros užkuliusiai, ne man taip siekt karjeros

10

Re: Darbas senukuose

dirbau seniuose, nebuvo taip jau baisu, nors gal cia kaip kam smile zinok namie sededamas pinigu tikrai neuzdirbsi smile o nuo kazko pradet reik wink na siaip nei agituoju uz juos, nei pries smile bet kol kas ten grist nesinori, nors gal cia dar ir del to kad su mokslais maisytus smile p.s dirbau pats sandeli

11

Re: Darbas senukuose

Vitalijus, 21 parašė:

dirbau seniuose, nebuvo taip jau baisu, nors gal cia kaip kam smile zinok namie sededamas pinigu tikrai neuzdirbsi smile o nuo kazko pradet reik wink na siaip nei agituoju uz juos, nei pries smile bet kol kas ten grist nesinori, nors gal cia dar ir del to kad su mokslais maisytus smile p.s dirbau pats sandeli

ir nori pasakyti nebuvai varinėjamas??? xaxaxa ;D nagi Seniuose taip nebūna, na nebent užtarėjų turi, tipo STOGĄ ;D