1

Tema: rokeris klube, kuriame leidzia hausa, popsa ir t.t.

kaip manote ar tai suderinama?ar gali zmogus, klausantis roka - su mielu noru eiti i klubus?lietuvoj retas atvejis, o vat uzsieny taip yra - nustebau...

2

Re: rokeris klube, kuriame leidzia hausa, popsa ir t.t.

neretas smile suderinama smile tik gal tie apsilankymai ivyksta reciau nei toolam pilieciui smile

3

Re: rokeris klube, kuriame leidzia hausa, popsa ir t.t.

klubai bendruoju atveju daugiau vieta socializintis ir/arba ieskoti partnerio nei sedet ir megautis muzika.

4

Re: rokeris klube, kuriame leidzia hausa, popsa ir t.t.

lietuvoje daug zmoniu kurie klauso rocko ir sunkesnes muzikos eina i klubus.. ;>~
na ash irgi klausau gana sunkios muzikos.. tai nuo rocko iki industrialo... wink
gana dazhnai einu i klubus su draugais.. man ten patinka.. ten galima atsipalaiduot ir pashokt... ;>
o tai kad ne ta muzika.. ir kas... nebutina reikia klausiti vien tokios muzikos kokia yra klubuose.. kiekvieno savo skonis.. wink
o del apsirengimo.. hm... apsirengiu taip kaip man patinka.. esu tokia kokia esu.. ir lietuvoi yra begalo daug zhmoniu kurie rengiasi tiesiog paprastai(nu ten ne metalistai ir t.t.) bet kaluso sunkios muzikos.. ;>

5

Re: rokeris klube, kuriame leidzia hausa, popsa ir t.t.

dekui, draugai uz info. zinosiu...tiesiog buvau pratus prie tokiu zmoniu krastutinumu - rokui-TAIP, klubams-NE...bet manau su amziumi viskas pasikeis...

6

Re: rokeris klube, kuriame leidzia hausa, popsa ir t.t.

Čia greičiau atgyvenus mada, kad jei jau daugiau klausai vieno stiliaus muzikos, turi būti nusiteikęs prieš jai "priešingą".

7

Re: rokeris klube, kuriame leidzia hausa, popsa ir t.t.

nu jo, turbut

8

Re: rokeris klube, kuriame leidzia hausa, popsa ir t.t.

Dainius, 20 parašė:

Čia greičiau atgyvenus mada, kad jei jau daugiau klausai vieno stiliaus muzikos, turi būti nusiteikęs prieš jai "priešingą".


nu kiek cia mada nznau smile bet gi kiekvieno alternatyvsiko gyvenime buna laikas, kuomet priklausyti tam tikrai subkulturai yra "kroota", o jei jau priklausai tai subkulturai - turi elgtis pagal atitinkamus kanonus smile dekui dievams is to isaugama (nors ne visada, vilniuj, atitinkamose vietose dar tenka sutikt tokiu "dinozauru" ). ir isvis subkulturos sux smile