1

Tema: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

apie tai snekam ne tik mes, nesuprantancios kam musu "murams" soliariumai, kosmetika, ivairios kitos grozio proceduros ir t.t ko jie lieja asaras, kartais net dazniau nei mes... big_smile apie tai sneka net gerbiami mokslininkai, teigiantys, kad vyrai moteriskeja. ar tai pastebima musu visuomeneje?

2

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

gejai perdaug laisve pajutom vyrai tikrai ne! visi treniguoti isvyko i uzsieni... neber kam tvarkos palaikyt.. tik tiek... todel ir lenda is krumu tokie.. griztu "vyrai" tvarka padarytu

3

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

oj pliam dar ir pajutom parasiau tai cia vpasie vamzdiec! big_smile big_smile

4

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Na, tokiu kurie laksto po soliarumas, kosmetikom dazosi ir tt. tokiu tikrai mazuma:) As tik viena toki pazystu:D

5

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Aldis, 23 parašė:

oj pliam dar ir pajutom parasiau tai cia vpasie vamzdiec! big_smile big_smile


jop, gerai tu ten suskelei big_smile big_smile is pradziu net nesupratau uz kuria puse eini...
beje, tie tavo "marozai" su treningais
man irgi neimponuoja
:-(

6

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Kuo tokiu daugiau tuo man geriau...

7

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Blin, o tai kas kaltas dėl to, kad vyrai moteriškėja? O gal ne? Čia tik feminizmo suformuotos teorijos, a? Gėjų, narcizų ir visokio plauko vyriškių visais laikais buvo ir bus, tik anksčiau jie pogrindžiuose slapstėsi, nelindo į viešumą. Kaip ir moterys seksualiniais priekabiavimais nebaudė savo šefų smile Evoliucija?

8

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

vyru sumoteriskejimas ne tame, kad jie pradejo savo isvaizda labiau rupintis! tegul rupinasi, mums nuo to tik geriau. moteriskejimas tame, kad elgiasi, kaip bobos.

9

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

.... Kas liecia vyru ishvaizda ir rupinimasi ja.... pritariu Aistei... mums mergaitems, nuo to gyvenimas tik grazesnis...:-)
... mano galva, niekas su tais vyrais nevyksta.... naa, gal dalinai jie pasikeite, bet kas kaltas?... :? Moterys, jos darosi savarankishkesnes... daugiau savim pasitiki( nei musu bobutes)... todel ir jauciami pokyciai.

10

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Arūnas, 24 parašė:

Kuo tokiu daugiau tuo man geriau...


maziau konkurencijos? ar akiai miela? big_smile big_smile

11

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

kazkur esu skaiciusi straipsni, kad Lietuvoje vyrai neteko savo vyro statuso seimoje, tai yra, juos ir ten uzgoze moterys big_smile isliko tik stiprus tevo statusas, o vyro, kaip seimos galvos- beveik issitryne is musu pasamones...

12

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Kristina, 21 parašė:

kazkur esu skaiciusi straipsni, kad Lietuvoje vyrai neteko savo vyro statuso seimoje, tai yra, juos ir ten uzgoze moterys big_smile isliko tik stiprus tevo statusas, o vyro, kaip seimos galvos- beveik issitryne is musu pasamones...

Tai nebūtinai yra kaip standartas. Kita vertus, tokios šiuolaikinės idėjos, savimonė atima iš vaikų vaikystę - visokios barbės, kai mažos mergaitės pradeda rūpintis ne žaidimais , o savo išvaizda, kas tuo metu visai neturėtų rūpėt. O berniukai darosi agresyvesni nuo visokių multikų ir kompiuterinių žaidimų, kurie kaip gyvuliais paverčia. Gal tiesiog tokius juos lengviau valdyt?
Čia tik teorijos,

13

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

man tai grazu ziuret kai vaikinai ar vyrai save prisiziuri, ir nemanau kad cia jie nuo to bobiskeja ar dar kas nors su jais darosi...

14

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Kristina, 21 parašė:
Arūnas, 24 parašė:

Kuo tokiu daugiau tuo man geriau...


maziau konkurencijos? ar akiai miela? big_smile big_smile

Na man akiai miela,tai tavo avataras...:)
..tai zinoma juo p.....daugiau tuo mergyciu daugiau...

15

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Kas viru gime,tas viru ir mirs...
o tie kurie virsta i bobas,tai gyvenimo traumos..
..ir nemaisykit dvieju dalyku,kur vyrai rupinasi savo isvaizda,higiena..ir kur yra ta kita puse to.........

16

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Arūnas, 24 parašė:

Kas viru gime,tas viru ir mirs...
o tie kurie virsta i bobas,tai gyvenimo traumos..
..ir nemaisykit dvieju dalyku,kur vyrai rupinasi savo isvaizda,higiena..ir kur yra ta kita puse to.........

labai teisingai tu cia, as irgi ziuriu, kad cia zmones suplake viska i viena: ir elementaru higienos taisykliu laikymasi ir perdeta, visai nevyriska saves "ciustijima"...

17

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

kiek ilgai dziausgsites ta tokia svente smile

18

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Aldis, 23 parašė:

kiek ilgai dziausgsites ta tokia svente smile


kokia dar svente?

:::611

19

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

vyrai nemoteriskeja smile o tie kurie moteriskeja jau nebevyrai:)
beje moteru kalte kad tie nevyrai moteriskeja smile

20

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

tai , vadovaudamasi tavo zodziais, galiu jau pradeti verkti, kiek mazai mes turim vyru?