21

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

jus rimtai tokie jauni pradejot rukyt ar cia vyresni noryt pasirodyt  ?

22

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

14 surukiau, ir malonumo jokio nepajutau tai ir dabar nerukau...

23

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

jei ne mama, tai buciau ir nebandzius:D bet mete jos vienas draugas rukyt (gal pries metus kokius), ir atidave mums cigareciu pakeli=) tai mama pasieme mane su sese ir visos draugiskai seip ne taip viena cigarete surukem;D prisizvengem..:D bet seip pamaciau, kad teisingai galvojau - net bandyt neverta, jau kai kitas ruko smarve siaubinga, o dar ir skonis kox tragiskas..

24

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

Verciau buciau ir nepradejes... 16 pabandziau... kazkaip is pradziu nepirkau pakeliu... rukydavau tik prie kompanijos...  nepraejo nei poros menesiu o jau kai kaminas traukiau.. ka padarysi... pats durnas... jau 7 metu stazas... ir ant sveikatos pasireiskia kartais... dar sportuodamas nejauciau... dabar ofisinis darbas su milijonu pertrauku parukymui. Liudnas cia dalykas, visiems patarciau ir nebandykit ir nepradekit, nesvarbu kas ka besakytu, zinokit tikrai tenka pasigaileti ir "sumoketi" uz tokias pramogas.

25

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

tai buvo lb senai:D..siluminiam tinkle:D

26

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

... pradejau ..per pertraukas mokykloje, vaiku darzelio teritorijoj ...traukdavom ... "kaunas":-) arba "kosmosas"... stazas 17 metu....
..rekomenduociau net nepradeti....

27

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

pirmoje klasėje po balkonėliu ;D pirmoji cigaretė, na gal net ne cigaretė , o Činčikas ;D

28

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

Gediminas, 29 parašė:

pirmoje klasėje po balkonėliu ;D pirmoji cigaretė, na gal net ne cigaretė , o Činčikas ;D

... pamirshai pamineti, kad trecioje klaseje jau buvai metes rutkyt;D...iki penktos klases;D

29

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

Jolanta, 33 parašė:
Gediminas, 29 parašė:

pirmoje klasėje po balkonėliu ;D pirmoji cigaretė, na gal net ne cigaretė , o Činčikas ;D

... pamirshai pamineti, kad trecioje klaseje jau buvai metes rutkyt;D...iki penktos klases;D

neaičkink, aš jau antroje buvau metes ;D

30

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

Gediminas, 29 parašė:
Jolanta, 33 parašė:
Gediminas, 29 parašė:

pirmoje klasėje po balkonėliu ;D pirmoji cigaretė, na gal net ne cigaretė , o Činčikas ;D

... pamirshai pamineti, kad trecioje klaseje jau buvai metes rutkyt;D...iki penktos klases;D

neaičkink, aš jau antroje buvau metes ;D

:-)...:::501

31

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

As pirmaja uztraukiau gal kokiu 16 metu smile Ir negaliu mest iki siol..zinau,kad negrazu ir neveika smile

32

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

nerukau ir nerukisiu!!!!!!!!!

33

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

pirma karta uztraukiau 15 ir lig siol rukau:)

34

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

mm..14 prasidejo visa tai,bet is pradziu buvo tik zaidimas..cigaretus pati pradejau pirkti gal 16..
o dabar pakanka per diena max 6..
bet numesti nepavyksta

35

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

Tadas, 13 parašė:

nerukau ir nerukisiu!!!!!!!!!

:-).... kai buvau tavo metu shnekejau ta pati..... deja...

36

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

Indrė, 15 parašė:

Jaunimas, smarmatos tutėkit...:} visi prasruke kjp biesas...:}

na o jei rimciau, tai istiesu retas, kuris nera mėgines paskanauti dumelio...
taigi idomu kjp ta pirmoji cigute susmilko, ir kjp veliau suzinoje draugai ir gimines i tai reagavo...

Blin, traukimo budu surukiau cigarete pirma kart... Dumo neskanavau, jis juk nevalgomas... big_smile
Rukiau pirma karta gal kokiu 10 metu, rukyt pradejau 13 ir va po 10 metu meciau... tiksliau sakant meciau pries tris menesius, bet cia neesme, pasigirt reikejo... ;D

37

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

Pirmą kartą paragavau dūmo kai buvau penkiarių.Išgėręs tėvas pasiūlė.:)Kraupiai skamba dabar,bet tada tikrai buvo tik labai juokinga.Dabar rūkau. Bet ne nuo penkiarių,nes buvo pauzė iki 15 metų.:)

38

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

))))))
pabandziou budamas 12 metu.... nes tesiog idomu buvo....... siaip pabanditi))))
nuo 13 iki 14 kazkur tai rukiou kaip traukinis........ visi ruke... man, maza,i buvo sunku atsilaikyti...
dabar nerukau... ir arciausiu metu tikrai nerukisiu...)))))) man gera gyvent ir be to)))))

39

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

HE.. niekad nerukiau ir nebandziau smile kazkodel man cigarete jokio idomumo neteike.. jau 22 metai kaip taip yra smile... cia jau kazkas nenormalaus big_smile

40

Re: Kada ir kaip pirmasik sutraukiai cigarete?

gal kokiu 10 metu pora dumu uztraukiau... o db net nezadu rukyt... lb smirda... fui...:::756