41

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

aisq gali tapti  be problemu.pasiskaityt reikia internete ka kas padare romantisko ir kartoti ta pati. gal pats nejaus tame idomumo bet antrai pusej bus labai romantiska gal ;]

42

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

Arunas, 20 parašė:

aisq gali tapti  be problemu.pasiskaityt reikia internete ka kas padare romantisko ir kartoti ta pati. gal pats nejaus tame idomumo bet antrai pusej bus labai romantiska gal ;]

arba uzveisti topika "akimirkos pridedancios romantikos" ir visi tegul sako savo mintis, net ieskoti nereikes big_smile

43

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

Tomas, 26 parašė:

Tikriausiai ne..Nes romantiku gimstama o ne tampama..:)


Aš irgi taip manau daugiausia mano manimu tai būna poetai

44

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

Arunas, 20 parašė:

aisq gali tapti  be problemu.pasiskaityt reikia internete ka kas padare romantisko ir kartoti ta pati. gal pats nejaus tame idomumo bet antrai pusej bus labai romantiska gal ;]


Nuo 14 metų kuriu eiles ar aš jau romantikė ar tai talentas.

45

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

db daugiausia zmoniu supranta romantika tik vakariene su zwakem ... mano akim tai atgyvene jau

46

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

Vytaute, 22 parašė:
Arunas, 20 parašė:

aisq gali tapti  be problemu.pasiskaityt reikia internete ka kas padare romantisko ir kartoti ta pati. gal pats nejaus tame idomumo bet antrai pusej bus labai romantiska gal ;]


Nuo 14 metų kuriu eiles ar aš jau romantikė ar tai talentas.

ar cia retorinis ar seip bukas klausimas?

47

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

romantiku netampama o juo gimstama as esu romantikas o ati supratau ti 14 smile

48

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

mano sirdyje gyvena meile amzina,kaip paziuriu i zvaigzdeta dangu pamatau as ja kai uzsimerkiu vistiek matau ja smile

49

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

Kiekviename gludi romantiskumas

50

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

jei ira pakankamas auhoholio kiekis tada taip

51

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

aisku kad imanoma jeigu tik nori wink

52

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

manau kad negalima tapti romantiku. tu arba esi romantikas arba ne... kam keistis del mylimo zmogaus jei tas zmogus ir taip tave myli toki koks esi... na aisku smagiau kai kita puse bent kiek yra romantiskas...

53

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

na ,bet jeigu nori tai gali pasikeisti wink

54

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

na gali apsimetineti ka nors sugalvoti romantisko bet kas is to jei zmogus to nedaro nuosirdziai o del to kad itiktu kitai pusei...

55

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

kodel apsimetineti ? juk jeigu labai noretum tai galetum ir nuosirdziai tai padaryti wink

56

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

na nemanau kad tai butu imanoma... jei nesupranti kas yra romantika tai kaip gali nuosirdziai padaryti ka nors romantisko?

57

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

manu galima...priklauso nuo aplink esanciu zmoniu aplinkos...ir nuotaikos..

58

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

negali , nes kaip visi jau minejo romantiku gimstama o ne tampama ...
nors bet koks zmogaus jausmu isreiskimas jau yra romantika , tad reikia moket ivertint tai ka turime ir gauname is savo mylimuju kasdien o ne tiketis kazko daugiau big_smile

59

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

Siaip patys romantikai yra skiraingi ne vienodi kas vienam romantiska kitam gali buti atgrasu ar slykstu neprijimtina... aisku daug daliku tarp ju sutampa(Priklauso dar nuo skonio).Pavizdziui man patinka saulelidis vaikscioti po kalnus su drauge.Kartais vengiam eiti i kavines bet keiciam i pasisedejimus  ant pievutes parko centre ir valgom ledus.Taigi jei megautis vienu ar kitu dalyku pvz. gamta ,poezija,arhitektura ar siaip graziais dalykais palengva tampi ne tik romantiku bet ir keicia vidini zmogaus pasauli...Tikiuosi padejau susivokti:::920.Aisku jei nori daugiau tai reiktu surinkti nemaza zmoniu pasakojimu ka je jaucia kai megaujasi tom akimirkom,nes tik apibrezimas nieko nepasako...

60

Re: Ar imanoma tapti romantiku?

gali apsimesti romantiku:::621