1

Tema: isimyleti nelygu myli

Ar aplinkybes gali "priversti" isimyleti????
na bijai likt viena......todel "isimyli"
na bijai nenesutikt geresnio, tai "isimyli" ta, kuris salia
na drauges turi vaikina, o tu ne.......tai kazka del to "isimyli
esi vienisa, todel "isimyli" ......
reikskite savo nuomones i valias ...................

2

Re: isimyleti nelygu myli

Nu ka as zinau visa laika svajojau isimyleti mergina beveik priesinga savajai kuria dabar myliu... Bet vienintelis dalykas kodel taip atsitiko? Gal del to kad svajones ir realybe skiriasi? Ir ji mane visapusiskai papildo... Man nesinori nieko daugiau ir as laimingas !

3

Re: isimyleti nelygu myli

isymylime labai daznai del tam tikru aplinkybiu,bentau save tuo itikiname,bet pamilstame ne daznai,gal net tik karta gyvenyme...

4

Re: isimyleti nelygu myli

jep isimyleti galima juk kasdien i8r aplinkybes ne prie ko manau,meile buna tikra labai retai,o kartais isvis jos nebuna.
aplinkybes kurios vercia isimyleti,manau,tik issigalvojimas arba bandymas pateisint save del kazkokiu priezasciu,kaip sako prievarta mylimas nebusi,taip ir isimylet priverstinai negalima...

5

Re: isimyleti nelygu myli

na as manau, kad jei vercia isimyleti aplinkybes, ilgai su tuo zmogum nebusi... bent jau man taip yra. as jei myliu tai stipriai ir nesvarstydama, o jei matau, kad reikia lipinti santykius, save perlauzti, tai.... geriau likti draugais. na bet gal kiti ir gali isimyleti nes taip protas sako...