1

Tema: ka galetum atleisti.... o ko ne?

Ka galetum atleisti mylimam zmogui ir ko niekada nedovanotum? ar atleistum mela, isdavyste ar smurta?

Tiesiog idomu.....

2

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

gal patiems teko su tuo susidurti?

3

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

APIE TAI SUNKU KA PASAKYT, NES PAVYZDZIUI PRIES DU METUS NEBUCIAU ATLEIDUS MELO, O DABAR JAU VISKAS KITAIP, BET SMURTO TAI TIKRAI NEATLEISCIAU, NU VIENAKART GAL , BET JEI BUS ANTRAS TAI TIKRAI NE, O DEL ISDAVYSTES TAI BIJAU KA SAKYT SUNKU PROGNOZUOTI

4

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

ash tai kzkaip pykcio nesugebu laikyt- viska atleidzhiu, nors retai ta parodau

5

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

tikrai mylimam zmogiu atleisciau viska smile

6

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

viska reikia atleisti. ir suprasti. tai juk zmogiskumas elementarus

7

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

pažiūrėčiau, kaip po kiaulystės elgiasi. tada ir nuspręsčiau, atleisti ar ne. o jei šabloniškai kalbėčiau, ta pasakyčiau, kad viską galima atleisti, bet ne viską galima pamiršti.

8

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

niekada neatleisciau smurto, nes jei karta gavai, gausi ir dar karta...
del isdavystes tai nezinau, kaip as ji myleciau ir kokia kvaila buciau...

9

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

niekada neatleisciau smurto, nes jei karta gavai, gausi ir dar karta...
del isdavystes tai nezinau, kaip as ji myleciau ir kokia kvaila buciau...

10

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

Irmantas, 20 parašė:

tikrai mylimam zmogiu atleisciau viska smile

o jei tavo mylimas zmogus apjuodintu tave ir dar negana to kad kalba kad tiu niekam tikes ir panasei dar susirastu meiluzi ir juoktusi is taves kad nieko nepastebi.... vat taip panasei mano tokiai padruskei buvo, tai del to ir sumasciau klausimeli... :::812

11

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

pirma as pastebeciau as nepykciau istikruju tik baikgtusi tuo kad isiskirtai ir tiek vadinasi jis taves nemyli as pykcio nelaikau na juk tai butu tik to zmogaus nuomone visiem neytiksi juk smile 

12

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

nu jo tiu teisus, bet juk issiskirtum tai vadinas neatleistum jei prasytu? nu sori kad kabinejuos:::812

13

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

Birute, 18 parašė:

nu jo tiu teisus, bet juk issiskirtum tai vadinas neatleistum jei prasytu? nu sori kad kabinejuos:::812

ne as nepykstu visai nu bet tu toke jau ziauru pavyzdy davei ten uz akiu kalba su kitu abu tyciojasi ir pan cai reiktu dar gerai paieskot tokio zmogaus bet tik kad as atleisciau  ir teik

14

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

Irmantas, 20 parašė:
Birute, 18 parašė:

nu jo tiu teisus, bet juk issiskirtum tai vadinas neatleistum jei prasytu? nu sori kad kabinejuos:::812

ne as nepykstu visai nu bet tu toke jau ziauru pavyzdy davei ten uz akiu kalba su kitu abu tyciojasi ir pan cai reiktu dar gerai paieskot tokio zmogaus bet tik kad as atleisciau  ir teik

na mano padruske geras pavyzdys, ir man paciai panasei taip buvo, tik kad jau tokios visiskos meiluzes nesusirado, bet apsnekinejo ir panasei tyciojosi kol manes nebuvo sale (buvau isvykusi trumpam) bet deka mano nuostabiu draugu viskas paaiskejo, ir dabar pvz tebejauciu nuoskauda del to.....

15

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

Birute, 18 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Birute, 18 parašė:

nu jo tiu teisus, bet juk issiskirtum tai vadinas neatleistum jei prasytu? nu sori kad kabinejuos:::812

ne as nepykstu visai nu bet tu toke jau ziauru pavyzdy davei ten uz akiu kalba su kitu abu tyciojasi ir pan cai reiktu dar gerai paieskot tokio zmogaus bet tik kad as atleisciau  ir teik

na mano padruske geras pavyzdys, ir man paciai panasei taip buvo, tik kad jau tokios visiskos meiluzes nesusirado, bet apsnekinejo ir panasei tyciojosi kol manes nebuvo sale (buvau isvykusi trumpam) bet deka mano nuostabiu draugu viskas paaiskejo, ir dabar pvz tebejauciu nuoskauda del to.....

na matai pirmause turi ne atlesiti o su tuo susitaikyti kad galetai atlesti zinoma jei to nori smile laikydams pykti savyja ar nuoskauda ir sakydamas kad atleidai tai tik zodzei turi nuosirdzei atleisti ir suprasti ysigilinti aisku tai lb sunku padaryti smile va tada busi atleidusi smile zinoma cia tik mano nuomone

16

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

na manau as jam atleidau ir kalbejomes po to ir panasei, bet vistiek kai apie tai pagalvoji, taip sirdele suspaudzia, butent tai vadinu nuoskauda - man tai skaudus prisiminimas bet nieko daugiau, jau senai nebelaikau pykcio savyje.... o stai mano padruskei kitaip daug skaudziau....

17

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

Birute, 18 parašė:

na manau as jam atleidau ir kalbejomes po to ir panasei, bet vistiek kai apie tai pagalvoji, taip sirdele suspaudzia, butent tai vadinu nuoskauda - man tai skaudus prisiminimas bet nieko daugiau, jau senai nebelaikau pykcio savyje.... o stai mano padruskei kitaip daug skaudziau....

na manau tas zmogus gailisi ir po sei diena kad taip dare tai vadinam kaltes jausmu juk buna zmones pridarom kvailu klaidu net nepagalvoja apie pasekmes  ir pan smile

18

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

niu tikiuosi bet kartais tuo abejoju.....

19

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

Birute, 18 parašė:

niu tikiuosi bet kartais tuo abejoju.....

na as buvau padares kitokiu klaidu bet del ju nuosirdzei gailuosi ir gailesuosi iki grabo lentos smile

20

Re: ka galetum atleisti.... o ko ne?

Irmantas, 20 parašė:
Birute, 18 parašė:

niu tikiuosi bet kartais tuo abejoju.....

na as buvau padares kitokiu klaidu bet del ju nuosirdzei gailuosi ir gailesuosi iki grabo lentos smile

Tai  esi saunuolis ne visi tai suvokia.....