21

Re: vairavimo teises

Justas, 16 parašė:

o ka, arunai, mastai ne? na bet si ir ateinanti menesi masineles dzin, yra idomeniu dalyku, daug galingesniu bent jau man... o benui pasakysiu tik tiek. Gerai mastai, kad lietuvoj viskas cikis big_smile visur gerai, taciau namie geriausia big_smile


Aciu uz palaikyma.

22

Re: vairavimo teises

ner uz ka cia dekoti, juk negalima to neigti... visi dbr lekia is lietuvos, o uz 15 - 20 meteliu gris... bent jau airijos ar kieno ten toks atvejis buvo, nebepamenu dbr

23

Re: vairavimo teises

ner uz ka dekot big_smile visi gris po 10 - 20 metu ir dziaugsis lietuvele... bet tai mes kazkaip cia nuo temos nukrypom ;D net labai nukrypom big_smile

24

Re: vairavimo teises

nepadarys nuo 21...cia yra eilinis triukas kad pritrauktu mokytis vairuoti...buvo net svarstymas padaryti teises nuo 17...o nuo rugsejo 1d gali padaryti,kad gausim laikinas teises,man atrodo metams...jas gales atimti jei pakliusi policijos akiratin(kokio dydzio bausmes nzn) bukit ramus...teises gausim...:)

25

Re: vairavimo teises

Iga, 19 parašė:

klausykit girdejau, kad nuo rugsejo 1d. galima bus teises laikytis tik nuo 21 metu...gal zinot ar tai tiesa?jai taip tai gal zinot ar galima bus lakyti egzus jeigu jau esi pradejes mokytis kursuose iki rugs.1d.?

negirdejau tokio atvejo, kad nuo 21m , o kad duos laikinas ta tai girdejau......gerai kad laiku issilaikiau

26

Re: vairavimo teises

girdejau, kad gimusiems 1988 tas istatymas negalios smile

27

Re: vairavimo teises

Bitė, 17 parašė:

girdejau, kad gimusiems 1988 tas istatymas negalios smile

man irgi viena pazistama taip sake,tik kad iki 1987m

28

Re: vairavimo teises

kol kas teises laiko nuo 18,ir kada tu gimes nekreipia demesio....o nuo 21 tik zada padaryt(abejoju ar pavyks)...tik dabar labai sunkina teisiu issilaikymo galimybes,vos ne profe turi but kad islaikytum...

29

Re: vairavimo teises

blyn daugiau tikekit jus tais pletkais! vat kai susirasit ant balto lapo parasyta, tada ir diskutuokit! bo dabar tai visiskai pievas snekat! kazkas kazkur kazka leptelejo, tai dabar visi aaaaaaaaaaaajajajajajaj kas bus, ane?! nusisnekat! man irgi bande sneket apie tas laikinas! bet kazkaip issilaikiau ir normalias gavau.. siaip tai jeigu ir svarstytu ka nors, tai normaliai per zinias pasakytu, o ne kazkas kazkam kazkur.. kas butu jeigu butu.... uch.. o Indre tai teisingai sneka

30

Re: vairavimo teises

na kam svajot ir fantazuot jei galima paskaityt apie viska visus pakeitimus Regitros tinklapyje. man dar atrodo kad susisiekimo ministerijos tinklapy jei toks yra.. :?

as teises jau turiu ir ramus tongue

31

Re: vairavimo teises

ja toze smile

32

Re: vairavimo teises

nu kad teises nuo 21 padarys tai jau senei girdejau, bet labai abejoju kad taip bus , jie  ir taip turi ka veikt pvz nauja zenkla sugalvoju, prigalvojo kad lenenes reikes veziotis vis po nesamone... beje ar jau nusipirkot tas privalomasias lemenes big_smile ?