1

Tema: kas yra "grozis" ?

o kas Jums svarbiau- vidinis ar isorinis grozis? kuriam suteiktumete pirmenybe renkantis gyvenimo drauga/-e?

2

Re: kas yra "grozis" ?

Siaip tai svarbus abu dalykai, manau... Reikia, kad tau zmogus butu grazus visapusiskai, kad su juo galetum mastyt ka nors rimto... smile

3

Re: kas yra "grozis" ?

ka tik atradau, kad panasi tema buvo, na bet tarkim..:)

o kaip suprasti, kai vaikinas be galo mane domina.. jis nuostabus.. be galo mane myli, as irgi noriu buti su juo.. man jis simpatiskas, bet pamacius grazesni kartais pagalvoju- ech, kodel manasis negali buti tox pat nuostabus zmogus tik kitame, grzesniame kune..

nors mano draugas tikrai nera baidykle, jis labai simpatiskas, zavus, bet va vistiek tokios mintys kartais aplanko mane..

4

Re: kas yra "grozis" ?

Na, pridurciau prie Agnes pasisakymo, kad aplanko tokios mintys, bet kai pagalvoji, kad kitas vaikinas nebootoo toooks svelnus, geras, mylintis ir isvis nebootoo tavo vaikinas, nusisypsai ir nusisuki:) O prie sios temos galiu pasakyti tik tai:) nesvarbu kaip atrodo zmogus isoreje, svarbiausia, kad tau su juo bootoo gera:)

5

Re: kas yra "grozis" ?

Dazniausei visi atkreipia demesi i isvaizda.Taip jau yra kad vidinio grozio nematom.Nors yra zmoniu kurie mielai ir noriai bendrauja nelyginant kad jam visiskai negrazus tas zmogus smile  bet juk niekas niekas nevercia jusu draugaut ar buciuotis smile uztenka pradziai susibendraut:)juk galima tapti gerai draugais:) o is lb geros draugystes neretai isauga ir meile;)

o seip isvaizda dazniausei buna svarbi pirmus du menesius:)paskui buna meile:D:D

6

Re: kas yra "grozis" ?

zmogu sutinkamas pagal isore. Todel svarbu isorinis grozis, bet islydimas, pagal prota (nu ta prasme vidini grozi ir isprusima) tad manau, kad tai du neatsiejami dalykai