1

Tema: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

noreciau suzinoti visus uz ir pries ka manote apie amziaus skirtuma meileje ir draugysteje. Jusu manymu kokia yra maximali amziaus riba?kaip i visa tai jus reaguojate ir pan.?

2

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

aisku,kad imanoma...o tas amziaus skirtumas gali buti ir lb didelis,jei vyras ir moteris tikrai myli vienas kita,tai amzius jokia kliutis....draugysteje tas pats...

3

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

tai zinoma kad imanoma kokiu tik nera poru siais laikais

4

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

sunku apibrezti riba nes buna kad 20 metu vaikinas 15 metu vaiko proto ir atvirksciai.. :-)

5

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

Nlb.Jej nedidelis tai zinoma.Bet kai skiria kokie5-10 metuku tai..mastysena,poziuresi i daugeli dalyku skirias.Vienam tusai galvoj kitas rimtai i viska ziuri.bet zinoma buna isimciu

6

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

na o kaip jus reaguojat jei mergina uz vaikina sakykim vyresne kokiu 10-15metu?na jei vaikinas uz mergina vyresnis manasiu amziaus skirtumu tai lyg viskas ir normalu bet jei vaikinas jaunesnis?kaip tada?

7

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

kuo puikiausiai, jei kartu būti gera, negi suksi galvą dėl kažkokių skaičiukų?

8

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

jei zmones susiderina ir panasiu pomegiu tai aisku imanoma...

9

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

as irgi pritariu kad imanoma.. smile

10

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

nemanau kad cia yra skirtumas...
na man 20 o mano vaikinui 29 ir jokio cia skirtumo nesijaucia....na aisku jei normalus mogus yra ir turi tai ko tau reikiA:)

11

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

mano draugas kuriam 22 draugauja su 15mete... tas skirtumas tarp ju nelabai ir matosi, bet vien tas faktas kad jai 18niolikos nera, man kazkaip ne prie sirdies... butu jai 18, o jam 25, va tada viskas ciki...

12

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

Hm pvz mano draugei 17 jos bahurui 26.ir jie net ketina kai jai sueis 18 tuoktis.....Kodel net manau patys nezino..

13

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

tikra kvailyste.. manau jie ilgai neisbus kartu..
na zinoma to nelinkeciau bet manau Tavo drauge dar pakeis nuomone

14

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

Goda, 15 parašė:

Hm pvz mano draugei 17 jos bahurui 26.ir jie net ketina kai jai sueis 18 tuoktis.....Kodel net manau patys nezino..

na man atrodo kad tas vaikinas kaushas ir ju draugyste paremta tik lova o ne jokia meile ar draugyste... :-)

15

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

na ir kas cia baisaus 9 metu skirtumas?siais laikais buna ir dar didesniu skirtumu...o paremta draugyste lova ar dar kuo kitu,tai tikrai ne musu reikalas...svarbu,kad zmones butu laimingi...

16

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

mano manimu tikrai gali buti meile .... ir is tikro pati noreciau  tureti ganetinai viresni drauga

17

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

kai 15m ir 20m, tai skirtumas yra nerealus, nors ir 5 metai tik, o kai 55 ir 60, tai manau jokio skirtumo... ne i amzhiu kvaileliai zhiurekit... galva galvokit o ne subine, apie pasekmes ir ateiti... meile dar toli grazhu ne viskas...

18

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

viskas imanoma kai nori tai amzius neriba smile

19

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

Izidorius, 23 parašė:

kai 15m ir 20m, tai skirtumas yra nerealus, nors ir 5 metai tik, o kai 55 ir 60, tai manau jokio skirtumo... ne i amzhiu kvaileliai zhiurekit... galva galvokit o ne subine, apie pasekmes ir ateiti... meile dar toli grazhu ne viskas...

Pritariu tau, :::001

20

Re: Arimanoma meile ir draugyste kai yra didelis amziaus skirtumas?

man tj atrodo nera jokio skirtumo kox ten metu skirtumas jai myli...