1

Tema: ar paisote greicio apribojimus ?

turbut daugelis vairuoja ir susiduria su greicio ribojimais....ir manau kad tik nedaugelis laikosi taisykliu,as asmeniskai tai i greicio apribojimus tikrai neziuriu ir vaziuoju kiek noriu,na aisku jei jau mentai stovi taj tada bunu priverstas truputi pristabdyti big_smile

2

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

tai kazkaip automatiskai koja nukrenta ant stabziu kai mentus pamatau:=) jauciu dar nuo masinos priklauso:=)jeigu koks motoras 3.5   tai kur ten supaisysi,negadinsi gi masinos:=)

3

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

priklauso nuo daug aplinkybiu..ar skubu,kokia masina,koks paros laikas,eismo/polic.intensywumas ir dar daug kitu priezasciu

4

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

aha, o tai kam tada tie greičio apribojimai skirti?...

5

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

paisau,nes baudos dideles,o beto punktai,kam visa tai?juk vairuoju masina tam,kad ji man tarnautu,o ne as jai,turiu minty,neinu dirbt,kad baudom tik moket,o kysiu nesiruosiu niekam kist,niekad ir nesiuliau niekam.

6

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Martyna, 18 parašė:

aha, o tai kam tada tie greičio apribojimai skirti?...

kam skirtos taisykles? Ogi lauzymui ;D o jei rimtai, saugumui uztikrinti... nu dar tas 90 del ekonomikos kazkiek pasirinktas... ir siaip tai yra saugiausias greitis pagal eksperimentus ir pan...

7

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

skirti bet ne labai kas paiso ,lakia issizoja :)ne labai kam patinka suvarzymai

8

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

stengiuosi prisilaikyti, nes nelabai patinka vaizdai ir straipsniai Eismo nelaimiu skiltyse.

9

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

tas tai joa... jei su kokiu trilitriniu bmw varai... nu tai kam stabdyt ;D vistiek neparis... su tom savo skodom ;D nors tos irgi kiek teko vaziuoti, gerai traukia, bet iki BMW lygio toli jom wink

10

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

jo rebiatoms su bmw negalioja taisykles:)tie kur be proto lakioja tai nezinau ,kas jiems ten uzeina tuo momentu :)kad jie tep plesia is vietos:::034 kazkoki inkstinktai isijungia:::044

11

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

visi tokiais asais jaučiatės? "Kam man tos taisyklės, aš savas, geresnes, turiu" m? Kely ne tik už save atsakingi esam, bet, aišku, svarbiau kieto vairuotojo įvaizdis...

12

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Tiem kurie mano kad jiem taisykles negalioja, ir bmw laiko visagaliu tebunie jum cia prevensine medziaga: perspeju turinys sokiruoja, nepilnameciams neziureti!!!

http://www.220.ro/stuff/accident_grav_BMW.htm

Taip pries spausdami greicio pedala pagalvokite!!! Fizikos desniai visiems galioja, tiek BMW tiek Skodai, tiek visiem kitiem.

13

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

uztai pas mane kieme tik audine su seatu testovi ;D negresia uzsimusimas... aj... nors galima ir su dviratuku uzsimusti...

14

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Martyna, 18 parašė:

visi tokiais asais jaučiatės? "Kam man tos taisyklės, aš savas, geresnes, turiu" m? Kely ne tik už save atsakingi esam, bet, aišku, svarbiau kieto vairuotojo įvaizdis...

Taisykles yra geris, bet pvz keliu nuo siauliu link palangos vaziuojant... skyriamoji zalia veja... dvi juostos viena kryptimi... ir tik 100 km/h galima vaziuoti... nu juk saugu ten... ir tik tiek. tas pats kas autostrada... bet ne... vat 130 neleidzia nors tu ka...

15

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

na buna tokiu ribojimu kad neimanoma ju paisyt.. :}

16

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Egidijus, 22 parašė:

Tiem kurie mano kad jiem taisykles negalioja, ir bmw laiko visagaliu tebunie jum cia prevensine medziaga: perspeju turinys sokiruoja, nepilnameciams neziureti!!!

http://www.220.ro/stuff/accident_grav_BMW.htm

Taip pries spausdami greicio pedala pagalvokite!!! Visikos desniai visiems galioja, tiek BMW tiek Skodai, tiek visiem kitiem.

baik... Egidijau... cia jau vienetinis atvejis... is niekur nieko taip neatsitinka... kazkokia priezastis buvo... o bambalio tai gaila... tokia gera masina buvo... o cia dar naujas BMW 745i sad

17

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Justas, 16 parašė:
Egidijus, 22 parašė:

Tiem kurie mano kad jiem taisykles negalioja, ir bmw laiko visagaliu tebunie jum cia prevensine medziaga: perspeju turinys sokiruoja, nepilnameciams neziureti!!!

http://www.220.ro/stuff/accident_grav_BMW.htm

Taip pries spausdami greicio pedala pagalvokite!!! Visikos desniai visiems galioja, tiek BMW tiek Skodai, tiek visiem kitiem.

baik... Egidijau... cia jau vienetinis atvejis... is niekur nieko taip neatsitinka... kazkokia priezastis buvo... o bambalio tai gaila... tokia gera masina buvo... o cia dar naujas BMW 745i sad

ne, kad žmonių gailėtis... big_smile metalo jam gaila..

18

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

baik... virs 200.000 lituku toks BMW, o as kai biski labai pasineses ant masinu... esminis dalykas big_smile o dar priedo kai paciam tokio norisi...

19

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

tai kad yra tokiu ,katriems savo tockiu labiau nei zmoniu gaila:::034,jau kap jie ty blizgina ir blizgina.ir ko tik nedaro ,bet vistiek senas lauzas lieka senu lauzu:=)

20

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Justas, 16 parašė:


baik... Egidijau... cia jau vienetinis atvejis... is niekur nieko taip neatsitinka... kazkokia priezastis buvo... o bambalio tai gaila... tokia gera masina buvo... o cia dar naujas BMW 745i sad

Sakai vienetinis? Siulyciau zinias pasiziureti kiek zuva keliuose. Pagrindines priezastys: virsytas saugus greitis ir alkoholis uz vairo. Jei tu manai kad sitas bmw avarija patyre vaziuodamas 90 km/h greiciu tai klysti.