1

Tema: Avarija

Vos neuzsimusiau ir neuzmusiau greta sedincio (dar iki siol dekoju, kad likau gyva). Bijau daugiau vairuoti...
Kaip atsisesti prie vairo po padarytos avarijos?

2

Re: Avarija

man atrodo kad geriausiai ne vienai, o su kazko ir kokioj eikstelej gal, ar tusciam keli, kad masinos netrukdytu... gi skubet ner kur... po lengva priprast reik... nors sunku sakyt kai pats to neisgyvenes ir nepatyres, bei nzn ka tai reiskia...

3

Re: Avarija

as irgi daznai mastau kaip reiketu wel wairuot tokiu atweju..
bet nesijaudink,kiek girdejau su laiku wel iprasi ;-)

4

Re: Avarija

na ka galiu pasakyt na kolkas tai nera jokios baimes vaziuoju ir vargo nematau dar net geriau nei pries tai?:)bent pats taip manau:)paprasciausia nieko nepakeisi gali ir nevairuot o i avarijua patekt!tiesiog reik gyvent toliau ir nemastyt kas bus jai vel uz vairo sesiu:)

5

Re: Avarija

Daiva, 21 parašė:

Vos neuzsimusiau ir neuzmusiau greta sedincio (dar iki siol dekoju, kad likau gyva). Bijau daugiau vairuoti...
Kaip atsisesti prie vairo po padarytos avarijos?

O kokia ta avarija buvo, kas kaltas kodel ivyko? Cia svarbiausi dalykai tau turetu buti,kuriuos turetum analizuoti ir mastyti ka kita kart reikia daryti kad to isvengti..
o ne kazkokios kvailos baimes vairuoti..

6

Re: Avarija

eik tu analizuotojau jei flegma busi tai nesureguosi cia viskas priklauso nuo zmogaus ant kiek jis gali nepasimesti situacijoi ir isvengti to...nu o jei nemoki vairuot tai nesesk...mane bailei uzknisa varo mieste 40 km/h ir tik kas iskart stabdy iki dugno mina tiesiog norisi islipti ir gerai per galva uzvosti kad praeitu nora svazinet...

7

Re: Avarija

Tomas, 20 parašė:

eik tu analizuotojau jei flegma busi tai nesureguosi cia viskas priklauso nuo zmogaus ant kiek jis gali nepasimesti situacijoi ir isvengti to...nu o jei nemoki vairuot tai nesesk...mane bailei uzknisa varo mieste 40 km/h ir tik kas iskart stabdy iki dugno mina tiesiog norisi islipti ir gerai per galva uzvosti kad praeitu nora svazinet...

Pagerintas juokdarys..:D

8

Re: Avarija

Su laiku viskas praeis, dede kazkada padares avarija (ne del savo kaltes) zmogu uzmuse, tai jam net 7metu prireike isdrist vel sest uz vairo, bet tai priklausis tik nuo taves, ir tavo noro vel vairuot arba nevairuot. Bet bet kokiu atveju manau kelyje busi atsargesne.

9

Re: Avarija

Tomas, 20 parašė:

eik tu analizuotojau jei flegma busi tai nesureguosi cia viskas priklauso nuo zmogaus ant kiek jis gali nepasimesti situacijoi ir isvengti to...nu o jei nemoki vairuot tai nesesk...mane bailei uzknisa varo mieste 40 km/h ir tik kas iskart stabdy iki dugno mina tiesiog norisi islipti ir gerai per galva uzvosti kad praeitu nora svazinet...

matyt tau patinka kai atleke 180mk/h treskesi y koky medy ar dar kur tai jau spartuopliai man toki geri no fear poto reke istraukit aaa aa skauda  geri toki

10

Re: Avarija

Daiva, 21 parašė:

Vos neuzsimusiau ir neuzmusiau greta sedincio (dar iki siol dekoju, kad likau gyva). Bijau daugiau vairuoti...
Kaip atsisesti prie vairo po padarytos avarijos?

zinok kas vazineja ,anksciau ar veliau papuola i  panasias situacijas,paprasciausia sesk ir nebijok,buk atsargesne .rankos ir kojos pacios nevairuoja :=)

11

Re: Avarija

o as manau, kad jei nepasitiki savo jegom tai nera ko ir vairuot, nes paskui po tokiu vairuotoju zmones zusta... pati buvau papuolus i avarija per kuria jauna pana nespejo prasokt per sviesofora ir sudauze 6 masinas is ju 1 buvo mano. kliuvo ir man ir keleiviam. sugriestintu taisykles tai nesedetu kas papuola uz vairo...

12

Re: Avarija

pasitiket savimi tai pasitikiu, taciau tos realios gresmes gyvybei nebuvau patyrusi. Kalta vis gi buvau as, taciau net ir dabar realiai negaliu suvokti kaip tai ivyko, viskas buvo taip greitai...
Gal tiesiog nesu pasiruosusi "pakelti" to, kad galiu kazka uzmusti?.. :::014

13

Re: Avarija

nesesk

14

Re: Avarija

Jo tada geriau nesesk uz vairo..vazinek viesu transportu ir galesi nesvaikt tu savo kvailu baimiu..:D

15

Re: Avarija

Daiva, 21 parašė:

pasitiket savimi tai pasitikiu, taciau tos realios gresmes gyvybei nebuvau patyrusi. Kalta vis gi buvau as, taciau net ir dabar realiai negaliu suvokti kaip tai ivyko, viskas buvo taip greitai...
Gal tiesiog nesu pasiruosusi "pakelti" to, kad galiu kazka uzmusti?.. :::014

su tokiu mastymu geriau ir nesest prie vairo..nes visalaik vazient bijant kad ko nepadarytum irgi yra pavojinga. jei jau tajp baisu taj palauk kiek laiko gal praeis...