21

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Egidijus, 22 parašė:
Justas, 16 parašė:


baik... Egidijau... cia jau vienetinis atvejis... is niekur nieko taip neatsitinka... kazkokia priezastis buvo... o bambalio tai gaila... tokia gera masina buvo... o cia dar naujas BMW 745i sad

Sakai vienetinis? Siulyciau zinias pasiziureti kiek zuva keliuose. Pagrindines priezastys: virsytas saugus greitis ir alkoholis uz vairo. Jei tu manai kad sitas bmw avarija patyre vaziuodamas 90 km/h greiciu tai klysti.

baik tu juokus... 90km/h po fura taip nepalysi... reik jau bent 190 km/h minti. Keliuose zuva daug... aisku su kuo lyginsime... taip, pagrindines priezastys greitis ir alkoholis, visu pirma alkoholi panaikinti reikia, tada liks tik greitis, o ne greit vairuojantys apsinese vairuotojai... o tas greit... reikia zinoti kur... ne mieste minti 150 km/h, bet kokiam plente tai jau visai kitaip atrodo... as uz greita, bet greita su protu vairavima ir svarbiausia saugu. O kai labai nori tai yra suderinama.

22

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

150 ir autostradoj lieka 150..ne wasara tai jau kwailas greitis wietoj leistino..as kai tik teises gawau ir mazai wairuot gaudawau tai budawo,kad ir palakstydawau..db aprimau be iwykiu ir be baudu..stengiuosi niekur daugiau 20nevirsint..taip kad apribojimai galioja,tik kad ~+20..jei cia lakstymas,tai reiskia newairuojat pakankamai didmiesciuose autostradose ir nezinot situacijos ;-)

23

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Artūras, 18 parašė:

turbut daugelis vairuoja ir susiduria su greicio ribojimais....ir manau kad tik nedaugelis laikosi taisykliu,as asmeniskai tai i greicio apribojimus tikrai neziuriu ir vaziuoju kiek noriu,na aisku jei jau mentai stovi taj tada bunu priverstas truputi pristabdyti big_smile

vo tokie DUXAI mane biesina ..jibogu kuo mazeu tokiu debilu keliuose tuo geriau...krc gauna teises ir pz jau diewas kelyje su savo bulka... bent patirties ygauk kazkiek prie vairo kad ce galetum det ant visu ystatymu **** tu ****. pazek y statisktika avariju ir zuvusiu lt...vo tokie kaimieciai ARTURAI ir sudaro pagrindine satistika. nesakau kad pac laikausi grecio ribojimu...bet patirtis ateina su metais praleistais prie vairo as pvz galiu sau leist VOSVOS virsyt zenklus turint omeny (raliai slalomai driftas) ir taj acizvelgiant y eismo salygas, bet... visad acimeni kad esi atsakyngas ne tik uz save!!!!!!!!!!!! ****. o su tokiu pacuku mastumu kad "dedu visus per sona ir mano "ubage" yra sustreusiai visam kaime" taj tajp ir lixim savizudziu ir bananu salim. **** nervas paime...ce dar labai maza dalis kuria as pasakyceu, padaryceu ir parodyceu tokiem ujubam..susaudyt pakart **** ir subadyt tokias bezdziones prie vairo ****....
p.s adminai sorry galit redaguot mano topika isimant keiksmazodzius...bet ....tajp pasakytu dauguma vairuojanciu...

24

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Emili pripazink,kad girti opesne problema..

25

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Donatas, 27 parašė:

tai kad yra tokiu ,katriems savo tockiu labiau nei zmoniu gaila:::034,jau kap jie ty blizgina ir blizgina.ir ko tik nedaro ,bet vistiek senas lauzas lieka senu lauzu:=)

Bachuriukas mano kaip tik toks. Kazkada uzvele kad jei sudauzysiu jo bolida geriau namo nepareiciau, tai is pykcio autostradoj dugna spaudziau, tik prie 210Km/h rankutes drebet pradejo, tai atsileidau. Be to dar masinos galas plaukioja, nors ir suvedimas darytas, tai baime permuse mano pykti. Bet tuo metu atrode, kad va uzsimusciau ir negi tu tikrai del to metalo gabalo verktum, o ne del manes...

26

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Lauras, 20 parašė:

Emili pripazink,kad girti opesne problema..

nebutu ce problemos jokios jei ne tokie ereliai, statuose ar net toj visu megstamoj anglijoj dar ne tokie prie vairo seda....ten budavo kad atvaziuoja y baliu jau trukes beveik...pageria..ir isvaziuoja...ir nieko.. o ce vo tokiems loxams dar reik kaimuose pasidraskyt, mergas paveziot ir parodyt kad jo drachlas ejna net 125km/h....o vo kaimyno-vasios tik 119...

27

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Lauras, 20 parašė:

Emili pripazink,kad girti opesne problema..

galbut kokiuose kaimuose.. o mieste pilna nardytoju po 18-20 metu ir tokie rimtas avarija dazniausiai daro, vasara kokiam veiveriu plente kaune kas antra savaite po stulpa tokie nukirsdavo. ne veltui draudimai tokia kainu politika padare, nuo kurios dabar kencia ir zinantys savo galimybiu ribas ir ramiai vazinejantys jauni vairuotojai. pas mus kazkaip neiprasta bausti uz pavojinga vairavima, nors baudos pakankamai solidzios, o turetu i tai pareigunai rimciau ziureti.

28

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

... beveik paisau.... beveik, tai..kaip ir nuimu shiek tiek greiti...

29

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

kaip bendrauti su kelių policija
1."Aš neduosiu vairuotojo pažymėjimo, jei nepalaikysi mano alaus"
2."Atsiprašau, mano radaro detektorius nebuvo įjungtas ir mašinos iš priekio nemirksėjo."
3."Ar jūs ne iš serialo "Kaimynai"?"
4."Jau tu tikriausiai spaudei dugną, kad tik pakalbėtum su manimi. Šaunuolis!"
5."Tikriausiai tu buvai sveiko proto, stodamas į policijos akademiją."
6."Ar patikrinsite mano bagažinę?"
7."Aš moku tau atlyginimą! "
8."Aš tik bandžiau įsipaišyti į eismo intensyvumą."
9."Kodėl mane sustabdėte, negi aš girtas?"
10."Mano teises išsivežė Rūta + gėriau tik butelį alaus"
11.Paklauskite, kur nusipirko tokią krūtą kepurę ir būtinai paprašykite pasimatuoti
12.Kada prieina kiaulė prie mašinos sakykite, - "labas vakaras, jūsų vairuotojo pažymėjimas ir techninis pasas"
13.Paprašykite kiaulių mašinos draudimo poliso.
14.Paprašykite, kad įjungtų sireną.
15.Palieskite pareigūną.
16.Daug ir garsiai verkite.
17.Prieš sėsdami į kiaulių mašiną bent 10 min. kalbėkite poterius.
18.Skambinkite draugams mobiliuku ir tempkite laiką.
19.Išdėstykite prie mašinos vaistinėlę, gesintuvą ir pradėkite nusirenginėti rėkdamas, kad tai liepė kiaulė.
20.Paklauskite, kur jis kerpasi?
21.Eidamas į jų mašiną nukriskite ir vaidinkite, kad stipriai susižeidėte.
22.Kai gausite baudos kvitą, sakykite, kad neįskaitote.
23.Graužkite ir kiškite į visas skyles kiaulės tušinuką, kurį jis davė kvitui pasirašyti.
24.Jei visgi nutarėte kiaulę papirkti ar mokėti baudą, pasiūlykite jam išsitraukti pinigus iš jūsų kelnių kišenės.
25.Išsitraukite kilimėlį ir melskitės atsisukęs į Mekos pusę.
26.Į kiaulę kreipkitės pavarde, kiekvieną kartą besikreipdami prašykite pakartoti jo pavardę.
27.Daug murmėkite sau panosėje.
28.Paklauskite, ar jis išnuomos savo aprangą vakarėliui.
29.Pasiūlykite jam paburti iš delno.
30.Vaikščiokite ratu aplink jų mašiną nekalbėdamas.
31.Vaidinkite, kad pas jus neatsidaro durelės, išlįskite pro langą ir sakykite, kad palikote mašinoje teises, tech.pasą ir t.t., žodžiu, šitą procesą kartokite kuo daugiau kartų.
32.Paklauskite, kur jie pirko tokią krūtą tačką ir už kiek ją parduoda.
33.Paprašykite jo leidimo ginklui ir daktarų komisijos sutikimo, kad toks žmogus gali turėti ginklą.
34.Paprašykite parodyti jo ginklą, jei neleis, - sakykite, kad tik norėjote pažiūrėti, pas ką didesnis.
;D

30

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

MAN PATINKA GREITIS smile PAISAU TIK TUOMET JEI NETOLI POLICIJOS PAREIGUNAI smilehttp://forumas.ieskok.lt/imgload/1603

31

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

dar wiena opi problema senos masinos..wat snd wisa straipsni lryto greitkely skaiciau.. taigi lietuwa pirma pagal seniausiu automobiliu parka ir paskutine pagal naujai perkamu automobiliu sk..

32

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

aj krc jei jau mini greicio pedala,tj reik turet ir smegenu paspauts stabdziu pedala laiku smile dazniausiai tokie "asai"tik viena is ju tesugeba paspausti...

33

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Lauras, 20 parašė:

dar wiena opi problema senos masinos..wat snd wisa straipsni lryto greitkely skaiciau.. taigi lietuwa pirma pagal seniausiu automobiliu parka ir paskutine pagal naujai perkamu automobiliu sk..

jo cia tai skaudi eisybe,jei jau lietuvis turi kokia masina,tj su ja vaziuoja tol kol nepradeda kristi dedales big_smile nu ta prasme tempia kiek gali big_smile

34

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

taip kartais pasiau kai pamatau policija:) bet dazniausiai ne... 60 mieste nu pogalais as ne pennsininkas kad taip vilkciausi

35

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Tomas, 20 parašė:

taip kartais pasiau kai pamatau policija:) bet dazniausiai ne... 60 mieste nu pogalais as ne pennsininkas kad taip vilkciausi

vairavimo asas... prie mano akiu kaimyne, eidama per pereja, vienam tokiam korifejui, "ne pensininkui" ant kapoto buvo atsidurusi, laimei spejes buvo gerokai pristabdyt.

36

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Saulius, 23 parašė:
Tomas, 20 parašė:

taip kartais pasiau kai pamatau policija:) bet dazniausiai ne... 60 mieste nu pogalais as ne pennsininkas kad taip vilkciausi

vairavimo asas... prie mano akiu kaimyne, eidama per pereja, vienam tokiam korifejui, "ne pensininkui" ant kapoto buvo atsidurusi, laimei spejes buvo gerokai pristabdyt.

tj juk nebutinai taip atsitinka ,kurie greitai vazineja,buna ir taip jog ir letai vaziuojant pasitaiko visokiu atsitikimu smile

37

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Artūras, 18 parašė:
Saulius, 23 parašė:
Tomas, 20 parašė:

taip kartais pasiau kai pamatau policija:) bet dazniausiai ne... 60 mieste nu pogalais as ne pennsininkas kad taip vilkciausi

vairavimo asas... prie mano akiu kaimyne, eidama per pereja, vienam tokiam korifejui, "ne pensininkui" ant kapoto buvo atsidurusi, laimei spejes buvo gerokai pristabdyt.

tj juk nebutinai taip atsitinka ,kurie greitai vazineja,buna ir taip jog ir letai vaziuojant pasitaiko visokiu atsitikimu smile

uztenka vien fakto, kad leciau vaziuojant, mazesne tikimybe ka nors uzmusti net ir patekus i avarija, jau nekalbant apie tai, kad apskritai patekti i avarija rizika yra kur kas mazesne, nekalbant apie visokias technines avarijas prie "maximu":)

38

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

saulius-->aiskink tu tokiems asilams kiek nori..**** jiems... ce gi tokie teises gal tik is kokio 3 kart gave, pusmety pavazineje jau schumacheriai..pagaus gera leduka db.. ypis y koky medely ir apsiramins...labai daug tokiu pavizdziu zinau:D

39

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

stengiuos laikytis KET ir ypac stengiuos nevirsyt greicio... kazkaip man nelabai malonu poto bendraut su "zaliukais"

40

Re: ar paisote greicio apribojimus ?

Emilis, 22 parašė:

saulius-->aiskink tu tokiems asilams kiek nori..**** jiems... ce gi tokie teises gal tik is kokio 3 kart gave, pusmety pavazineje jau schumacheriai..pagaus gera leduka db.. ypis y koky medely ir apsiramins...labai daug tokiu pavizdziu zinau:D

zinai kaip sakoma,toks toki temato......