1

Tema: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

as linkes tiketi,kad tipo dievas sukue,bet biesas cia zino kaip cia yra big_smile

2

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

o apie Darvino teorija ka nors girdejai :? ;D na as tai linkes teigti kad mano tolimas pusbrolis yra orangunanas ;D ;D :::124 :::124

3

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

Linas, 19 parašė:

o apie Darvino teorija ka nors girdejai :? ;D na as tai linkes teigti kad mano tolimas pusbrolis yra orangunanas ;D ;D :::124 :::124

girdejau ir Darvino, ir kitu mokslininku tas teorijas...snipstas ten yra ir viskas big_smile

4

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

gandras atskraidino... 18 metu bet tokius debiliskus klausimus uzduodi

5

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

Tomai, gal jis tiesiog pafilosofuot nori? nereik cia jo smerkt...
na as manau, kad ir dievas yra prikises nagus, taciau nesukure tokiu zmoniu kokie dabar esam big_smile biblijoje nurodyta, jog dievas sukure mus butent tokius, kokie dabar esame, nes zmones tais laikais, kai rase biblija, dar nesugebejo suprasti kaip atsirado pirmasis zmogus ir priskyre si darba dievuliui.

6

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

Artūras, 18 parašė:
Linas, 19 parašė:

o apie Darvino teorija ka nors girdejai :? ;D na as tai linkes teigti kad mano tolimas pusbrolis yra orangunanas ;D ;D :::124 :::124

girdejau ir Darvino, ir kitu mokslininku tas teorijas...snipstas ten yra ir viskas big_smile

pats tu nevalges tongue

man Darvino teorija priimtina nes as nesu lb praktikuojantis katalikas man atrodo kad yra ten kazas aukstai bet i musu gyvenima nesikisa.. :-)

7

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

Linai, kad tos katalikybes tradicijos biski kvailokos... nesinori apie ja ne girdet... o kas ten auksciau musu kaip pavadinsi, taip nepagadinsi, todel gali vadint Dievu big_smile

8

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

As tai isvis apie tai negalvoju,nes tai klausymas be atsakymo smile

9

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

aš labiau linkusi evoliucijos teorija tikėti...

10

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

Jeigu Dievas viska sukure, tad kas sukure Dieva??? Jug niekas is niekur neatsiranda...

11

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

Mindaugas, 16 parašė:

Jeigu Dievas viska sukure, tad kas sukure Dieva??? Jug niekas is niekur neatsiranda...

o is kur atsirado vejas, kuris sunese dulkes zemei atsirast?

12

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

as linkes manyti kaip tas dede Darvinas mane seip pasiguosiu as del sito poziurio mokykloj lietuviu kalboj nukentejau del mokytojos manymo jog ja dede dievas pakure seip tai mano ataskymas y tokias ir kitokias panasias temas be atsakymu... esam butybes su savo primitymiu mastymu primityvem savo mastymo narve kuris gal kiek didesnis uz kitu primatu nu ir po biski knisames y prieky:]

13

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

Diana, 17 parašė:

o is kur atsirado vejas, kuris sunese dulkes zemei atsirast?


cia, tipo, priekaistas big bango teorijai? big_smile
na visu pirma tema ne apie tai, antra - vejas?? smile zmoguti, pvz as veju laikau kryptigu oro judejimu, o oras mano kukliom ziniom kosmose (o kad ir kituose kosminiuose dariniuose) yra ganetinai retas smile na bet bandyk saudyt toliau smile

14

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

Diana, 17 parašė:
Mindaugas, 16 parašė:

Jeigu Dievas viska sukure, tad kas sukure Dieva??? Jug niekas is niekur neatsiranda...

o is kur atsirado vejas, kuris sunese dulkes zemei atsirast?

>>>Diana is kur vejas atsiranda galiu puikiai ir paprastai paaiskinti..

vejas atsiranda del zemo ir auksto slegio juostu.. oro mases juda is auksto i zema.. va todel ir vyksta oro masiu judejimas.. kuris vadinamas veju big_smile (na cia tik trumpai lb nes daug aiskint big_smile )

15

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

>>>girdejau ir Darvino, ir kitu mokslininku tas teorijas...snipstas ten yra ir viskas

Užtat biblijinės pasakėlės tau labai logiškos atrodo..

16

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

Is mamu pilvu..:D

17

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

Manau trodo kad is beždžiones, nes ir dabar, kai kurie elgiasi kaip beždžionės:)))))))))

18

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

Diana, 17 parašė:
Mindaugas, 16 parašė:

Jeigu Dievas viska sukure, tad kas sukure Dieva??? Jug niekas is niekur neatsiranda...

o is kur atsirado vejas, kuris sunese dulkes zemei atsirast?

Mindaugai manai kad kosmose yra vejas?? ;] siaip[ per ilga laikotarpi dideli luitai vienas su kitu jungesi nes kaip zinoma visikunai vienas kita traukia ir kuo didesnis kunas tuo didesne trauka.. fizika vaikuti fizika big_smile

19

Re: kaip manote is kur atsirado pirmieji zmones ?

Manau trodo kad is beždžiones, nes ir dabar, kai kurie elgiasi kaip beždžionės)))))))) kaip manote jus?:)))