61

Re: blondine ar briunete?

Martyna, 18 parašė:
Auris, 19 parašė:

niu nzn pas Martyna piktai specifinis diskriminavimo ir stereotipiskumo taikymo metodas visai Lietuviu tautai wink tai cia galima zinai dar butu pasigincyti a ce protingai zmogus vadina visais vienodais nieksais ar nlb protingai big_smile bent jau sociologijos destytojas tai man dvojke uz toki stereotipu naudojima ipiltu big_smile

VISŲ niekšais nevadinu.

paskaicius tavo pasisakymus iseina beveik taip,jog  jei tau mergina konkurente tj tu ja galetum prilupti ar panasiai vardan tikslo ar as klystu ?

62

Re: blondine ar briunete?

Artūras, 18 parašė:
Martyna, 18 parašė:
Auris, 19 parašė:

niu nzn pas Martyna piktai specifinis diskriminavimo ir stereotipiskumo taikymo metodas visai Lietuviu tautai wink tai cia galima zinai dar butu pasigincyti a ce protingai zmogus vadina visais vienodais nieksais ar nlb protingai big_smile bent jau sociologijos destytojas tai man dvojke uz toki stereotipu naudojima ipiltu big_smile

VISŲ niekšais nevadinu.

paskaicius tavo pasisakymus iseina beveik taip,jog  jei tau mergina konkurente tj tu ja galetum prilupti ar panasiai vardan tikslo ar as klystu ?

klysti ir labai kardinaliai wink ten gi šiaip pievos big_smile

63

Re: blondine ar briunete?

tai reiksia kad Tavo nuomone nera rimta

64

Re: blondine ar briunete?

Martyna, 18 parašė:
Artūras, 18 parašė:
Martyna, 18 parašė:
Auris, 19 parašė:

niu nzn pas Martyna piktai specifinis diskriminavimo ir stereotipiskumo taikymo metodas visai Lietuviu tautai wink tai cia galima zinai dar butu pasigincyti a ce protingai zmogus vadina visais vienodais nieksais ar nlb protingai big_smile bent jau sociologijos destytojas tai man dvojke uz toki stereotipu naudojima ipiltu big_smile

VISŲ niekšais nevadinu.

paskaicius tavo pasisakymus iseina beveik taip,jog  jei tau mergina konkurente tj tu ja galetum prilupti ar panasiai vardan tikslo ar as klystu ?

klysti ir labai kardinaliai wink ten gi šiaip pievos big_smile

tipo nori cia intriga kokia sukelti ar ka ? ir todel blevyzgoji beleka ?

65

Re: blondine ar briunete?

o cia kaip kas supranta, ar blondine pagal prota ar pagal plauku spalva, :)ech tie lietuviai.....