21

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

Tolerancija- tai jau aukstensis zmogaus suvokimo lygis. LT mes esame tarp Rytu ir Tarp vakaru. Tarsi ant ribos. Todel turime tiek veinos tiek kitos itakos. Kaip svarstykles- vieni sveria i save , kiti i save  . Jau ES ir NATO nariai, taciau su Rytais ne maziau itakingi ir mus laiko. 
Tiesiog unikumas smile

22

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

Egle ir Linai, labai graziai pasaket, respect smile

23

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

siaip tai sako, kad gerai krauja pramaisyti, nes lietuviai jau vieni kitiems visi gimines, bet tie kulturu skirtumai neturetu buti labai didelis.. ir dar aisku klausimas, kaip ir kiek zmogus gali adaptuotis ir prisitaikyti smile

24

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

O mano nuomone yra tokia: nesvarbu kas tu, kinietis, indas, rusas, anglas ar, atsiprasau, latvis - svarbu kad butu meile tarp dveju zmoniu wink

25

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

man taip pat nevarbu...visada sakiau: niekada netekesiu uz nelietuvio... tik per mano lavona,... paaugau biski nuomone pasikeite.pasaulio pamacaiu visas  patriotizmas dingo kai suradau man tinkama zmoguti...emiau ir isimylejau ne lietuvi....susituokem visai neseniai.....

26

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

http://forumas.ieskok.lt/imgload/42

27

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

Deimante, o kokia tavo vyro tautybe, jei ne paslaptis?

28

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

Jonas24, o kaip čia susiję su moterimis ir santykiais paskutinis tavo postas?:V (Čia turėjau omenyje pirmą topiko psl.:D)

29

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

Tautybe indas , bet anglijoje gimes. kadangi as ten jau 2 metus gyvenu.

30

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

nuotrauka is musu vedybu ikeliau........

31

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

man nei tautybenei nei kas kita nerupi as lenkaite mano vyras lietuvis bet mes vienas kita myli ir i skirtumus nekreipaim demesio :::220:::450

32

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

tai va ka as ir sakau...meilei kliuciu nera..

33

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

Renata ir Deimante, nuosirdziai linkiu laimes smile

34

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

O, Renata, dar klausymas, o jus vaiku turit? ir jei turit, kuria kalba su savo vaiku sneki: lenkiskai ar lietuviskai?

35

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

Vija, 24 parašė:

siaip tai sako, kad gerai krauja pramaisyti, nes lietuviai jau vieni kitiems visi gimines, bet tie kulturu skirtumai neturetu buti labai didelis.. ir dar aisku klausimas, kaip ir kiek zmogus gali adaptuotis ir prisitaikyti smile


Yra izymiu filosofu manaciu, kad tautos maisymamsis su kitomis pasmerkia ja nutautejimui. Tik gimtoji kalba, ir viena pati rase gal tobuleti ir vystytis.
Galeciau duoti PVZ. kaip Norvegija. Ji turbut maziausiai per savo gyvavimo laikotarpi patyre kitu valstybiu itaka, apart paciu skandinavijos saliu. Iki XVIII buvo niekam  neidomi, nes atsilikusi ir tikinti  pagoniskais savo Dievais. Taciau visa skandinavija sparciai kilo, nes taike savo protinga ekonominu modeli ir stengesi laikytis neutralios politikos.
taip pat ir Norvegija, jos kalba turbut pati is maziausiai paliestu ir archajiskiausiu EU
O dabar Norway pats auksciausias pragyvenimo lygis is ES saliu
pagalvokit, jei ne karai ir Sovietu Sajunga gal ir mes butumeme pabasaus lygio

36

Re: Skirtingos kalbos, skirtingos kulturos. Trukumas ar privalumas?

draugystes pradzioje ir idomu ir gerai...bet veliau,kai kvepia bendru gyvenima,manau imtu trukdyti...turbut atsibostu seimoje bendrauti svetima kalba...veliau problemos del vaiku auklejimo...:?na bet tam ir esam zmones kurie sugeba prisitaikyti...