1

Tema: Merginos padekit man

Man labai liudna ir man truksta demesiu is jusu paneliu gal galite padeti?

2

Re: Merginos padekit man

cia ne merginu turi prasyt o pats duot merginom demesi turi ir tada ciki buna atrodo kad **** cia nesigaus pabandyk bent man is keturiu trys merginos atsake tuopaciu tai cia manau visai nebloga statistika kaip per viena savaite smile) o iki tol taip sedejau ir nieko nedariau laukiau kazko o pabandziau zinok visai neblogai smile) ir per galva neduoda smile

3

Re: Merginos padekit man

bet kita karta ir tai suveikia

4

Re: Merginos padekit man

nu gali pasidaryt sablona ka rasytum merginai. ziurek kurios onlaine ir visom siuntinek copy paste budu ;]
atrasys is 100 koki 20 tai tikrai ;]

5

Re: Merginos padekit man

Arunas, 20 parašė:

nu gali pasidaryt sablona ka rasytum merginai. ziurek kurios onlaine ir visom siuntinek copy paste budu ;]
atrasys is 100 koki 20 tai tikrai ;]

mazas kazko tai tavo atrasymo procentas pateiktas :V :V :V man is 100 paneliu 99 atraso big_smile big_smile big_smile svarbiausia, ka parasysi pirmoje zinuteje wink

6

Re: Merginos padekit man

ir kagi toki parasai kad is 100 net 99 atraso?

7

Re: Merginos padekit man

;] matai priklauso ar rasai merginom kurios yra online ar seip pagal searcha.
jei online tai taip atraso dauguma. reikia tik rasyt ne labas ;]
nu ta prasme labas bet ir kazka daugiau.

8

Re: Merginos padekit man

butent.. nereikia mums banalumo.......

9

Re: Merginos padekit man

Aistė, 19 parašė:

butent.. nereikia mums banalumo.......

aiste mieloji, KAAA tu tokio protingo parasysi pirmam laiske. as tik sakau kad galima isspaust ir toki "labas, kas pas tave dabar groja per vynampa "
o kai merginos tikis kazko protingo ir nuostabaus pirmam laiske tai ka as galiu pasakyt. nu nieko big_smile nebent nusikeikt

10

Re: Merginos padekit man

vel tu mane bandai uzgincyti:))  Galima daug ka parasyti matant zmogaus nuotraukas, priklauso nuo zmogaus..  , o ne zodzius: "kaip sekasi? ka veiki, is kurio tu rajono? "  Galima ir pacituoti kokius zodzius, eilerasti,ar parasyti kazka is savo kurybos..galima imti tiesiog ir pradeti pasakoti apie viska ir kartu nieko.. raso berniukai idomius laiskus pirmus, raso.. tiesiog ne visi tai sugeba..

11

Re: Merginos padekit man

Aistė, 19 parašė:

vel tu mane bandai uzgincyti:))  Galima daug ka parasyti matant zmogaus nuotraukas, priklauso nuo zmogaus..  , o ne zodzius: "kaip sekasi? ka veiki, is kurio tu rajono? "  Galima ir pacituoti kokius zodzius, eilerasti,ar parasyti kazka is savo kurybos..galima imti tiesiog ir pradeti pasakoti apie viska ir kartu nieko.. raso berniukai idomius laiskus pirmus, raso.. tiesiog ne visi tai sugeba..

jo cia tai pritariu....o labas ka veiki jei esi online tai pats kvailiausias klausimas......juk aisku kad sedi prie pc.....beje kaip cia kazkas anksciau pasiule paklausti ka db per vynampa groja...o ka jei pas mane windows media player?:=)

12

Re: Merginos padekit man

tai trink ta wmp ir isimesk winamp, kad kita karta neliktum be atsakymo i klausima big_smile

13

Re: Merginos padekit man

nu pas mane wmp rulija big_smile winampas sucks ! big_smile~

14

Re: Merginos padekit man

Arunas, 20 parašė:

nu gali pasidaryt sablona ka rasytum merginai. ziurek kurios onlaine ir visom siuntinek copy paste budu ;]
atrasys is 100 koki 20 tai tikrai ;]


;D kazkodel as tokiu "copy paste" atradau prie ignoruotu laisku, kai viena karta per visa savo anketos turejimo istorija nutariau ten ikisti nosi:D taip kad cia gera iseitis tik tol, kol sistema klastos nesuuode;D

Aistė, 19 parašė:

vel tu mane bandai uzgincyti:))  Galima daug ka parasyti matant zmogaus nuotraukas, priklauso nuo zmogaus..  , o ne zodzius: "kaip sekasi? ka veiki, is kurio tu rajono? "  Galima ir pacituoti kokius zodzius, eilerasti,ar parasyti kazka is savo kurybos..galima imti tiesiog ir pradeti pasakoti apie viska ir kartu nieko.. raso berniukai idomius laiskus pirmus, raso.. tiesiog ne visi tai sugeba..


bent jau man, kai pirmam laiske pradeda rasyt eilerascius ir kitokias panasias pievas, tai iskart imu itarti "copy paste";D nes dazniausiai zmogus, kuris pirmam laiske sugeba oi kiek ir oi kaip prirasyti buna tai nurases nuo ko nors o pats nesugeba net normalaus sakinio suregzt:D
reikia ka nors originalaus parasyt:D pvz kazkada gavau toki laiska "kox tavo batu dydis?" luzau turbut gera minute:D

o seip, temos autoriui: jei jau tau taip truksta merginu demesio ir netgi sugebi tokias temas kurt, tai to priezasciu reiktu savyje paieskot;) gal per didelis pesimistas ar nuobodyla esi:p demesi reikia uzsitarnaut, o ne jo kaulyti:p

15

Re: Merginos padekit man

gal pabandyk pats ji uzsitarnauti..juk jai mes rodysim demesi tj tu pats zinosi kad ji rodom tik tavo paprasytu prasymu o ne savo noru..buk madingas ismok skelti juokelius zinok aiqu vieta ir laika joms smile ir buk draugiskas, pagelbek kur reikes pamatysi pacios merginos sukiosis aplink tave smile nebijok bandyti .. smile