1

Tema: HOROSKOPAS

Ar yra jum nutike taip kaip sako jums savaites horoskopas?
Asmeniskaias nlb tuo tikiu bet viena kart pries kokius 3 metus man buwo nutikes tikrai netiketas dalykas:
Nuejau i biblioteka pasiimt knygos..Laukdamas eiles pasiemiau zurnala ir atsiverciau horoskopa..Jame buwo rasoma kad pageres materialine padetis.. Pasiemes savo knyga ejau i klase ir eidamas ja atsiverciau..Ir ka jus manot..Knygoje 1LT.. aisq tai nepinigas  bet tox sutapimas keistas:)

2

Re: HOROSKOPAS

Deividas, 20 parašė:

Ar yra jum nutike taip kaip sako jums savaites horoskopas?
Asmeniskaias nlb tuo tikiu bet viena kart pries kokius 3 metus man buwo nutikes tikrai netiketas dalykas:
Nuejau i biblioteka pasiimt knygos..Laukdamas eiles pasiemiau zurnala ir atsiverciau horoskopa..Jame buwo rasoma kad pageres materialine padetis.. Pasiemes savo knyga ejau i klase ir eidamas ja atsiverciau..Ir ka jus manot..Knygoje 1LT.. aisq tai nepinigas  bet tox sutapimas keistas:)

lucky

3

Re: HOROSKOPAS

as ir netikejau bet perskaiciau horoskopa buvo parasyta jums pasiseks ir tikrai laimejau pakvietima i restorana

4

Re: HOROSKOPAS

Hmm.. cia gal tik tox sutapimas is tikruju.. Nes esu girdejes kaip tuos koroskopus zurnalams raso smile))

5

Re: HOROSKOPAS

As irgi manau, akd tai tik sutapimas wink Kiekvienam zurnale tie horoskopai skiriasi ;>~

6

Re: HOROSKOPAS

niu buvo ir man kad daznai atitikdavo tai ka sako horoskopai.. bet niekada ju nesureiksminu..

7

Re: HOROSKOPAS

man irgi buvo daug sutapymu:) draugei irgi geras buvo:) paskaite vasara jog isvykus i kelione susilauks gerbejo:) isvyko ir ten susidraugavo su vienu vaikinu padraugavo bet issiskyre smile
visko buna ;D

8

Re: HOROSKOPAS

Na, as labiau sapnais tikiu nei horoskopais, nes esu girdejusi kaip jie kuriami:)))

9

Re: HOROSKOPAS

Mazdaug suseda bobytes kavute begerdamos ir sukuria. Na zinoma ne visuose laikrasciuose ar zurnaluose , bet daugumoje.

10

Re: HOROSKOPAS

Pvz yra ne karta man pasitaike, kad tas pats horoskopas idedamas kokiu 3 kartus per menesi:)) Matyt neturejo laiko kada naujo parasyt:))

11

Re: HOROSKOPAS

Gintarė, 20 parašė:

Pvz yra ne karta man pasitaike, kad tas pats horoskopas idedamas kokiu 3 kartus per menesi:)) Matyt neturejo laiko kada naujo parasyt:))

Cia kokiam zurnale taip?:D

12

Re: HOROSKOPAS

vakaro ziniose ir siaip dar keliuose yra pasitaike, tik nepamenu db:)

13

Re: HOROSKOPAS

Na kiek as zn tai horoskopai yra kuriami taip:
Vyxta darbas zurnalo leidykloje..Ateina atsakingas uz leidyba ir sako: Tu mergelej tu jauciui tu tam ir tam sukuri smile)

14

Re: HOROSKOPAS

na seip horoskopu tai nelmta pasikliauti:) aisq jei geras kas parasyta tai gerai buna smile bet jei kokiu nelaimiu priraso nereikia tiketi nesamones ten tada smile
;D

15

Re: HOROSKOPAS

Buna kartais;) gal atsitiktinumas, o gal ir ne.. bet kasdien paskaitau horoskopa:)

16

Re: HOROSKOPAS

na kiekvienas rytas pas mane prasideda horoskopais smile siaip tik tam momentui pagalvoji ar kas susije su ta diena ar ne ir viskas smile kaip sakoma: kas lemta nutikti, tas...nieko nepakeisi big_smile o del patikimumo, tai yra pasitaike, kad sutampa, bet...kai persiskaitau horoskopa...arba jis sutampa su praejusia diena...arba atitinka rytdina...bet, kad ta pacia diena, tai nelabai...
nors...greiciausiai tai sutapimas wink

17

Re: HOROSKOPAS

Deividas, 20 parašė:

Ar yra jum nutike taip kaip sako jums savaites horoskopas?
Asmeniskaias nlb tuo tikiu bet viena kart pries kokius 3 metus man buwo nutikes tikrai netiketas dalykas:
Nuejau i biblioteka pasiimt knygos..Laukdamas eiles pasiemiau zurnala ir atsiverciau horoskopa..Jame buwo rasoma kad pageres materialine padetis.. Pasiemes savo knyga ejau i klase ir eidamas ja atsiverciau..Ir ka jus manot..Knygoje 1LT.. aisq tai nepinigas  bet tox sutapimas keistas:)

Na pats nesu 100% horoskopu salininkas, juos skaitai, tiesa kad jie daznai isipildo.....
Taciau yra ir psichologu paaiskinimas siems tekstams, tiesiok yra toks budas (manau studijuojantys zurnalistika turetu zinoti) parasyti apibudinima zmogui, kuris butu savitas kiekvienam bet tiktu ir daugumai.......

18

Re: HOROSKOPAS

Na jo..Cia istikruju tas horoskopas gali atitikti daugumai.. Perskaitysi kito zenklo ir paziesi kad jis tau tiek pat atitinka kiek ir tavo smile

19

Re: HOROSKOPAS

kartais sutampa

20

Re: HOROSKOPAS

horoskopai rashomi taip, kad atitiktu wisada:)