1

Tema: "Nesakyk mamai" - negi juos pakenciat?

buwau globale kai jie grojo penktadieni.. man baisu pasidare.. atrodo, kaip kokie 14meciai nuo tewu pabege ir prisigere.. apie mixavima patyliu.. gal gravity jie geriau sugroja.. bet kiek as girdejau ati man iskilo toks klausimas, kaip jie gali sawe DJais wadintis, prie pulto atrodo, kaip pirma karta matytu aparatura.. jie greiciau i MP (muzikos paleidejus) pasirode nei dj..

2

Re: "Nesakyk mamai" - negi juos pakenciat?

viena karta mates vargu ar gali objektyviai vertinti, as taip manau. deja, buna atveju kai pirmas ispudis buna ir paskutinis..

3

Re: "Nesakyk mamai" - negi juos pakenciat?

na kakzaip dabar tikrai nesinori keliaut i ju pasirodyma.. nors is pradzhiu pasilauses manfrio laidos zipe ir prisizhiurejes fotkiu is G tik ir norejau juos pamatyt klp.. bet..

4

Re: "Nesakyk mamai" - negi juos pakenciat?

labai puikus dedes nebuvau nes ne metai bet zinau ju muzika labai norm ir zmones zino ka daro...ne sheip kaskas ju klauso...ir jej nematei zmoniu buvo sausakimsha...

5

Re: "Nesakyk mamai" - negi juos pakenciat?

gi pats buwau ir jauciau, kad zmoniu buwo sausakimsa.. wisi tusinos: ir girti ir negirti.. ir apsiratine ir wisokie kitokie.. bet as sneku apie ju pateikia kokybe grojimo, kurios nerasta.. o man tai yra swarbu.. nes bet kas gali atsistot ir suwedinet gabalus, kaip ir jie.. kitaip sakant lietuwoje retas kas normaliai bemixuoja.. o tai reiskia, kad klubine muzika darosi kaip ir popsas, wisi ajna bet nieko nesupranta..

6

Re: "Nesakyk mamai" - negi juos pakenciat?

ajzdz nebuvau per dauk neajsknisiu gabalus kelis girdejau ju nes sese rode man...tai ten viskas norm net man tokiam kritishkam muziku atzvilgiu atrode...

7

Re: "Nesakyk mamai" - negi juos pakenciat?

na apie manfreda neturiu nei puses blogo zodzio. is www.djscene.lt manfredo - black disco mixa turiu, ir man ten viskas be priekaistu smile

8

Re: "Nesakyk mamai" - negi juos pakenciat?

na nezhinau.. visai normaliai jie groja!! galima sakyt kad tikrai puikiai!! na bet juk pasitaiko ivairiu vakaru, gal tuo metu jie buwo per daug isijaute.. tiesiog ir ishkeleve i kita pasauli ;D ir nesuprato ka daro

9

Re: "Nesakyk mamai" - negi juos pakenciat?

gal..