41

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

nezinojau kad Hitleris lietuvis buvo big_smile

42

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

viena blondine nemoka vaziuto su masina ir padaro avarija- viskas visos moterys nemoka vaziuot...
vienas lietuvis suvedzioja apgauna, palieka- viskas visi lietuviai vienodi ir t.t.....
negalima is vieno sprest apie visus....
oj cia tipo uzsienieciai dievaiciai.... tai taip ir ten visokiu yra kaip ir cia.....
ne velnio aisq lietuvi rinkciaus:)

43

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

niu vat aš kažką tokio rašiau kažkur čia ;D

44

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

tu pastovei parasai ta ka noriu as parasyt smile)

45

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

atsiprašau, tikrai nenorėjau wink

46

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

oj oj smile)

47

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

lietuvis ir tik lietuvis smile

48

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

lt moterims tik lt vyras
hi hitler

49

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

manau cia raso zmones nesusidure su kulturu skirtumu.....draugavau su angle,ruse ir graike....ir galiu pasakyti,kad zmona rinksiuosi tik lietuve.

50

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

cha cha...  tas - pas, kuri pinigu banko saskaitoje daugiau... visa kita - iperkama

51

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Agnė, 29 parašė:

cha cha...  tas - pas, kuri pinigu banko saskaitoje daugiau... visa kita - iperkama

Tikiuos tu nugyvenusi savo materialu gyvenima mirties patale suvoksi koki supuvusi gyvenima pragyvenai ir kiek gero praleidai per savo pinigu manija wink

52

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

rinkciausi zinoma uzsenieti smile

53

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

mergos jamkit tik ltu big_smile

54

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

kaip kurioms nuo kiekvieno vyro priklauso

55

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

nesuprantu, ko jus viska sudedat i pinigus?.. :?
Juk pagalvokit apie kulturu skirtumus ar pati zmogaus issilavinimo/mentaliteto lygi, kitur tiesiog isugdyta ar privaloma gerbti moteris (apie rankos pakelima jau net nekalbu), seima. O pasiziurekite i lietuvius...Vienas kitas pasitaiko, ir del to vienintelio yra pesamasi.

56

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

turiu lietuvaiti ir man gerai big_smile

57

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

as noriu vyro lietuvio ir esu tuo klausimu labai kategoriska. as manau, kad kuriant seima jau ir taip turi susiderinti du skirtingi zmones su savo yprociais, paziurom ir pan. o cia dar reiketu derinti ir dvi kulturas. o be to, sorry man tie saldus uzsienieciai visai nepatinka. gal lietuviai yra uzdaresni bet gal zymiai maziau sakys komplimentu ar dovanos geliu, bet juk meile ne tik taip pamatysi. net nezinau kaip isireiksti, man atrodo lietuviai vyrai yra vyriskesni, santuresni. ir siaip musu ir taip maza tauta, kodel as turiu teket uz kitataucio? as esu labai patriotiska ir noriu kad mano vaikai zinotu apie savo sali, tradicijas, moketu kalbet lietuviskai ir pan. o be to, musu lietuviu yra savotiskas mentalitetas, todel galim vienas kita suprasti, tiesiog esam subalansuoti vienas kitam. va. ir nereikia varyt ant lietuviu vyru, nes atrodo kad lietuves moterys tiesiog stebuklingos! net is uzsienio atvaziuoja vyrai nuotaku ieskoti big_smile idomu ko is tikruju jiems is musu merginu reikia...

58

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Heh... wink Teisingai pasakyta Dovile smile

59

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

vyras is uzsienio tai reiksia visai skirtingi norai [poreikiai iprochiai paprochiai ir visa kita tai perlipti galima bet saves nepakeisi visada kaledos bus kaledos o ne karnavalas ir pan. kie laiko tai kenteti galima dar kitas klausimas taigi ar verta kenteti smile?

60

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

norechiau pabuti pamyleti padraugauti bet zmiona vaikai ir vvisas gyvenimas seimoje tik ltu merginos smile