41

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

o kaip ten gyventojai malonus>>>>??????:=(

42

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

jo salis tai super, dirbau ten, labai grazu, dabar kasmet ten vaziuoju pailset bent savaite pasibut

43

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

grazi salis...faina..miela,o namie geriausia.Jau lapkrityje ketinu grizti namo!!!

44

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

nu.cia gyvent galima

45

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

cia juk visko yra;)

46

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

bet Norvegai labai negrazus!!!!!!Na kiek teko matyt-mazi-grazus ir mieli,baltapukiai zydraakiai.O kai uzauga,kazkodel staiga mutuoja i trolius!!!!Todel man graziausi atvykeliai:)is Lietuvos peveze:P

47

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Daug geru atsiliepimu teko girdeti apie Norvegija. Teks vykti ir man wink

48

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Nuostabus cai zmones.......ir geriau pasidairius yra graziu tu norvegu!Tikrai i lietuva grysiu susitvarkyti ko reikia ir cia pasiliksiu kol bus noro!

49

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

visai nieko butu jei mokeciau ju kalba tada man si salis gal labiau pradetu patikti

50

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Reik mokintis ju kalbos..o tai tikreikia noro..sakau tiesa..kaip nori tai pasieki!As dabar po skaudzuiu sio menesio ivykiu daugiau nieko nenoriu tik norvegijoje pasiekti ko tikrai noriu......vat teip!

51

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Jeg ælske NORWAY!
Cia tikrai nuostabu,daug sniego,kalnu virsunes baltuoja,o dar taip nuostabu,kaip skrendi lektuvu ir viska matai is virsaus!Ziema cia nuostabi,sniego iki keliu,net idomiau sniego kara pazaisti ir pasivartyti!:) laikiu slidinejimo sezono!

52

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

   jeg elsker norge.....cia taisiklingiau,nes pati esu norvegijaoj jau antri metai ir moku norvegu kalba..ka tu ten tam trionheme veiki?dirbi kokiam viezbuty ,ar pan....?

53

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

kaip ismokai ta pauksciu kalba?

54

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

as trondheime dazau...niu kaip sakant daziau...O dabar jau ieskosiuosi kito darbelio!
Ir kaip sakant jau Norvegija mano antri namai...
Ir Ricardai tai tikrai ne pauksciu kalba ir ja nesunku ismokti!..Tikreikia noro ir pastangu! smile
Med vennlig hilsen! big_smile

55

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

gyvenau ten 5men ir praktiskai kiekviena diena tekdavo bendrauti su vis naujais zmonemis tad tikrai galiu pasakyti kad esu mates zymiai draugiskesniu tautu, kai kuriuos regionuos net atgrasaus bendarvimo teko pajusti .... o kas liecia gamta , krastovaizdis pas juos isties ispudingas, patikekit esu apkeliaves puse europos o grazesnes gamtos dar tikrai niekur nemaciau

56

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

agha... man labai chia patinka... ir vaziuojat tais ju siaurais kanu keliukais... zwelgiant y keistai pastatytus namus8neinamona suprasti keliu ausktu ir kuri siena kai stovi) y krumynus ir samanotus kalnus, norom nenorom susimastai kad chia kaskas antgamtisko gyvena... sioj keisto, kalnu ir juru saugomoj saly...

57

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

kaip as jau noriu ten atgal sugryzti,o dienos letai bega,jau ir drauge raso kad greiciau parskrisciau...yra kas veikti,varysim slidineti i klanus...Sniego kara pazaisti...
O salis pati nuostabiausia...Tikrai ir man teko jau kitur pabuvoti,bet tik NOrvegijos gamta graziausia,gal del to ten ir bunu taip ilgai,net i lt nesinori kaip supa tokia gamta,atlantas,kalnai,fiordai,pasijunti kaip pasakoje...Uzburtame rojuje!

58

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

na jo rojus kuriame tikrai buna salta:D

59

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Norvegija visai nebloga salis, gali daug grazaus pamatyti, bet ten gyvent nenoreciau.Norvegai taip pat keistoki, labai skiriasi nuo lietuviu smile
Grazu, bet tikrai ne rojus.

60

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Nu kiekvienam savo,vieniems ten grazu,kitiems ten..Kiekvienas renkasi pagal save!