1

Tema: vaikinai iki 13

rasykit man:****** smile*

2

Re: vaikinai iki 13

as tau kai parasysiu

3

Re: vaikinai iki 13

Vaikai jus vaikai, zaiskit geriau su lelem ir masinytem:)

4

Re: vaikinai iki 13

Vaikuciai  1.baikit tersti foruma
             2. ne vaikinai o berniukai:D
             3. ieksok anketose o ne cia wink

5

Re: vaikinai iki 13

Evelina, 17 parašė:

Vaikuciai  1.baikit tersti foruma
             2. ne vaikinai o berniukai:D
             3. ieksok anketose o ne cia wink

pritariu...
big_smile

6

Re: vaikinai iki 13

Na, bet 11 metu, tai cia jau manau virsune:) Ka tu su tais berniukais veiksi ka?:D

7

Re: vaikinai iki 13

palikit tuos vaikus ramybeje,jei jie nori susirasinet,tegul susirasineja,ka,internetas tik N-18??nemanau,kad tokie nustatymai yra.juk jie susirasinejimui turi ir savu temu.

8

Re: vaikinai iki 13

Na austeja, kad tas susirasinejimas ir butu tik susirasineju, o po to matai zygiuoja per miesta nescia 14mete, man tai atrodo kvaila, jeigu jie jau taip nori vaidinti suaugusius, tada ir tegu atsakomybes jausma turi toki kaip suaugusieji:)

9

Re: vaikinai iki 13

na linai,as bent jau manau,kad susirasinejimui,juk siais laikais normaliu laisku jau nieks beveik neraso,kaip as anksciau tai mes darydavom,juk dabar tai viskas internetu daroma:)apie kitka as kazkaip net negalvoju,nemanau kad 11m mergaite iesko partnerio zaisti teti ir mama:)

10

Re: vaikinai iki 13

Tai kam tada laisko gale kruva bucinuku?:) O be to, zn ne viena atveji kai 10-14 metu mergaites bando mamyte ir teveli zaisti, turbut joms atrodo, kad taip suags greiciau, o gal kad jau pakankamai suaugusios siam malonumui

11

Re: vaikinai iki 13

11 metu as dar masinytem zaidziau....

12

Re: vaikinai iki 13

Na taip apgailetina:) As irgi 11 dar su masinytem zaidziau, panos gal nuo 15 labiau parupo:)

13

Re: vaikinai iki 13

nu siaip man tik 13 ir ka..nezadu  kai man bus 14 vaikscioti po miesta nescia .... nors ..vienuolikos...dar nelabaij apie bernus savjojau db labaiu bet vis teik jeigu tipo padeda tokia icona tai gal kudikis  ne gims tongue

14

Re: vaikinai iki 13

o tai ka manot apie 14 metu meile...tipo tas pats???ne nu pwz 11 metu tai cia tik vaikiska mele o 14 15 truputeli rimtesne tonguetongue:-]

15

Re: vaikinai iki 13

vaikuciai gerai isimiegokit ritoi jum i darzeli:)

16

Re: vaikinai iki 13

Linas, 18 parašė:

Na austeja, kad tas susirasinejimas ir butu tik susirasineju, o po to matai zygiuoja per miesta nescia 14mete, man tai atrodo kvaila, jeigu jie jau taip nori vaidinti suaugusius, tada ir tegu atsakomybes jausma turi toki kaip suaugusieji:)

o tu rupinies lietuvos vaiku likimais? big_smile

17

Re: vaikinai iki 13

Deivis, 17 parašė:

vaikuciai gerai isimiegokit ritoi jum i darzeli:)

o tau i mokykla.. tongue:::028

18

Re: vaikinai iki 13

Austėja, 31 parašė:

palikit tuos vaikus ramybeje,jei jie nori susirasinet,tegul susirasineja,ka,internetas tik N-18??nemanau,kad tokie nustatymai yra.juk jie susirasinejimui turi ir savu temu.

visiskai pritariu:::305

19

Re: vaikinai iki 13

Julija, 19 parašė:
Deivis, 17 parašė:

vaikuciai gerai isimiegokit ritoi jum i darzeli:)

o tau i mokykla.. tongue:::028


jo big_smile