1

Tema: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

gywenau su waikinu..jis buwo wedes ir turejo mazyte dukryte....jis jau skyresi kai mes gywenom,bet per ilgai tempe guma....jo praeitis wis kisosi i musu gywenima...mane tai gniuzde...
jis prisiekinejo,kad begalo myli...aplinkiniai tai mate,o as nebe....man tai tapo nebeswabu....nes perdaug is jo lupu gidejau apie ja....ta zmona...
daug apie tai snekejo...apie musu ateiti....buwo grazu....bet iki tgo gywenau kosmare....kazkieno sesely...ash to neistweriau... palikau ji...
jis nebuwo zmogus kuriuo galejau pasityket...tiek finansine,tiek....net moraline prasme....sawo kalbom jis mane nuo sawes atstume...nekonkretus buwo...
o wakar mes su juo susirashem..jis ngiresi ,kad turi gera mashina...namus...mylima mergina...(kazin ar jis ja myli:? juk jos mama jo wirshininke:D )jis bent keleta kartu kartojo kaip jam neswarbu ka ash jauciu ir kaip jauciuos ir pan...gyresi kaip jam db gerai ....kam jis taip daro?juk mate kad man nusisipjaut..pati nesistengiau del nieko girtis,...paklause-atsakiau..o jis...galit padet suprast del ko tas toks perdetas girimasis...beje ish kaimo i kns persikrauste...:) aciukas uz pamastymus wink****

2

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

Spėju: keršyja už tai, kad jį palikai. Bando tau sukelti pavydą ir galbūt susigražinti tave smile

3

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

na nebutu vaikinas, jei nepasigirtu smile o dar pries buvusia pana, kur ji paliko. na nieko keisto cia nematau tokio

4

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

tu jam pasakyk,kad tau nusispjaut i ji, jo pinigus ir mergina...paprasciausiai tu izeidei jo ego ji palikdama,todel jis nori,kad tu gailetumeisi...

5

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

gali buti kad nori tave susigrazinti
arba kaip sako danguole nori padaryti taip kad gailetumeis kad ji palikai

6

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

man gaila tos paneles...kai pagalwoju jis yra alfonsas...deje jis nesupranta ,kad tik del pinigu prasyciau jo susitaikyt...tai ne man...waikinai..nu nebukit kaip jis...juk tik apsikvailinsit priesh sawe pati pirmiausia...bent ash taip manau...stai jum istorija...shtai klaidos ish kuriu werta pasimokinti...:P

7

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

Mantukas, 18 parašė:

Spėju: keršyja už tai, kad jį palikai. Bando tau sukelti pavydą ir galbūt susigražinti tave smile


argi tai kerstas...? smile na pinigai matyt perdaug susuka smegenis...:)

8

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

Normalu..tokia sekme ir as pasigirciau..:D

9

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

ir kiek gi jam metu??? tu ne per jauna jam?

10

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

O man atrodo, kad jis tiesiog bando ja iskaudinti... Tik kazkaip man atrodo, kad tam vyrui labai jau niolika metuku, nes suauge vyrai taip nesielgia... Patarciau tiesiog ignoruoti jo pasigyrimu, tegul gyvena sau, tu sau... Manau daugiau su vedusiais, issiskyrusiais ir turinciais vaiku neprasidesi:) Galu gale juk tau visas gyvenimas tik pries akis:)

11

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

Suda male ir pries tai ir dabar mala, tad manau nieko nuostabaus, visokiu zmoniu yra visokiu reikia....

12

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

Nikita, 16 parašė:

ir kiek gi jam metu??? tu ne per jauna jam?

23

13

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

Sigitas, 23 parašė:

Suda male ir pries tai ir dabar mala, tad manau nieko nuostabaus, visokiu zmoniu yra visokiu reikia....


tu teisus..bet per tokius kaip jis bent ash nusiwiliu waikinais...

14

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

Juste, 22 parašė:

O man atrodo, kad jis tiesiog bando ja iskaudinti... Tik kazkaip man atrodo, kad tam vyrui labai jau niolika metuku, nes suauge vyrai taip nesielgia... Patarciau tiesiog ignoruoti jo pasigyrimu, tegul gyvena sau, tu sau... Manau daugiau su vedusiais, issiskyrusiais ir turinciais vaiku neprasidesi:) Galu gale juk tau visas gyvenimas tik pries akis:)

tu teisi...tai dar wiena pamoka mano gywenime:)

15

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

Gerda, jis dar ir Tavo naivumu pasinaudojo...

16

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

pati kalta Sigitai...

17

Re: kam jis giriasi taip?juk man neidomu ir jis tai mato,bet nesiliauja girtis...

Gerda, 17 parašė:

pati kalta Sigitai...

Niekis, juk gyveni ir mokaisi... aisku, galetu tos pamokos ir nebut tokios skaudzios, bet deja...
Tad galiu pasakyti, kad laikui begant, daug kas keiciasi... praeis... :V