1

Tema: Meile be atsako=(((

Sandra, 14 parašė:

Tai va turiu tokia beda,man patinka vienas vaikinukas,bet deja kajp pastebejau as jam ne.Mes kartajs susirasinejam ,pasisveikinam nezinau gal jis man kanors ir jaucia bet tyli...kajp manot ar verta bandyti ji bandyt kajp nors suvilioti ar tiesiog pamirsti?

2

Re: Meile be atsako=(((

aisq bandyk, jei neiseis tada pamirsi, o gal... nepabandes nesuzinosi...

3

Re: Meile be atsako=(((

man tai labai idomu, kaip tu ji viliosi big_smile
siaip tai pabandyk tiesiog patapti jo drauge.. jeigu jis tavim domesis, pats zengsi kita zingsni

4

Re: Meile be atsako=(((

taj va jau galit neberasyti nors ir tajp kajp matau nelabai ce rejskiates......tas vajkinukas db pradejo draugaut su viena mano drauge taj nebus naudos is jokiu patarimu....:::851

5

Re: Meile be atsako=(((

zinok man pptinka viena panele.. as jai ta pasakiau... sprendaint is to ka ji man raso, tai as jai irgi patinku... bet sako ne... vis kaska kita  sugalvoja... ir t.t.

6

Re: Meile be atsako=(((

Nikita, 16 parašė:

zinok man pptinka viena panele.. as jai ta pasakiau... sprendaint is to ka ji man raso, tai as jai irgi patinku... bet sako ne... vis kaska kita  sugalvoja... ir t.t.

taj yra 2 paaiskinimai...1-tu klysti ir tikrai jai nepatinki arba 2-tu jai patinki bet ji tiesiog kuklinasi ta pripazinti,arba dar gali but kad paerzint tave nori.....na bet matau esi grazus berniukas taj manau turetum jai patikt,tik per daug jai neikirek ....zinau is patirties,man patiko tox vienas berniukas ir as jam patikau ,bet jis lb ikyriai ir daznai man zinutes rasydavo tai as tada uzbaigiau musu santykius...taj va jau nukrypau nuo temos bet nk tokio:::817

7

Re: Meile be atsako=(((

aciu smile na su ja tai minimaliai bendrauju... ::(

8

Re: Meile be atsako=(((

Neliudek sandrute,atsiras kitas kuris tau patiks.Mano dabartine mergina man paciam pasiule draugauti,as aisku sutikau nes ir ji man labai patiko,tik pats nedrysau niekaip jai pasiulyt,tai ji man pasiule:D
Taiwa,kai tau koks patiks,pabandyk ir tu taip,nelauk nieko:D

9

Re: Meile be atsako=(((

Nėra čia jokios meilės, klaidingas temos pavadinimas, klaidinga priežastis liūdesiui.. wink

10

Re: Meile be atsako=(((

nju ta "mejle"jau praejo gal galima panajkint sita tema kajpnors?

11

Re: Meile be atsako=(((

Nevadink simpatijos meile:) mergyte:)

12

Re: Meile be atsako=(((

Egle, 17 parašė:

Nevadink simpatijos meile:) mergyte:)

jei nepastebejai mergyte zodis mejle kabutese "":::030:::305

13

Re: Meile be atsako=(((

na taj kajp galima sita tema uzdaryt???????????