81

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

oi kaip as tave Lilija suprantu! wink ir sveikinu! graziu santykiu jums smile

82

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

Aima...kad ir kas benutiktu...bet sio jausmo prarast ir pamirst niekada nebus imanoma;)
O kaip suprantu Dovile ir tau ta laime nusisypsojo;)

83

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

nu man jau ta laime baigesi sad bet vien buti patyrus ta jausa yra nuostabu smile

84

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

Tikrai nemeluoji?:D

85

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

Tikrai nemeluoji?:D

86

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

Linas, 16 parašė:

Tikrai nemeluoji?:D

o ka as labai panasi i melage?

87

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

vis tiek laikausi kategoriskos nuomones siuo klausimu,kad galimas tik susizavejimas....paaiskinkit man,kaip galima isimyleti zmogu net nepabendravus su juo?sutinku veliau gal ir ateina ta meile,jei lb patinka ne tik isore bet ir zmogaus charakteris...

88

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

egle o kai tu gyvenime priimi sprendimus labiau vdovaujiesi protu ar nuojauta, jausmais?

89

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

oi buna ir taip,ir taip...pastaruoju metu stengiuosi vadovautis protu,nes kai vadovaujuosi jausmais,tai is to nieko gero neiseina....

90

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

o va kai isimyli is pirmo zvilgsnio tai protas lieka kazkur toli. tada tik tu savaime supranti kad tai "tas" zmogus. tai nereiskia kad  tas zmogus atitinka tavo idealo visus isvaizdos reikalavimus. tiesiog jis traukia ir pats nezinai kodel...

91

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

buna,buna...bet pamatau kita koki ir savo "meile is pirmo zvilgsnio"lb greit pamirstu...dazniausiai po keliu min.jau neprisimenu:)na bet jei atsitiks taip,kad prisiminsiu ilgiau,butinai parasysiu i si foruma:)o jei rimtai nemanau,kad kada nors isimylesiu is pirmo zvilgsnio...todel,kad tikrai meilei reikia laiko..zinoma,priklauso kaip tu ta meile isivaizduoji...as pvz.manau,kad tikra meile yra tada,kai galetum del to zmogaus ir savo gyvybe paaukoti ir man lb nepatinka kai pusvalandi tave pazistantis vaikinas prisiekineja,kad  myli...as pvz.dar niekada nebuvau sutikus zmogaus kuri tikrai myleciau uztat niekada tokiomis frazemis ir nesisvaidau...

92

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

as suprantu ka tu sakai. bet kai is tikro isimylesi, tu jo taip greitai nepamirsi. ir jis nekartos tau kad tave myli, nes jis sakys tai ka tu nori isgirsti ir kas taves neerzintu.. toks jausmas kad jau seniai buvot pazystami....

93

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

jo jis nesakys as tave myliu ir tu to nesakysi....bet bus be galo gera buti su tuo zmogum...tu net nesupranti kas darosi....nusispjauni i viska...isjungi telefona...kad niekas netrukdytu ir t.t.....
o pav....tu su tuo zmogum issiskiri...jis atsiranda uz 200km nuo taves ir tau kazko ziauriai truksta. Vakare pakeli tel rageli ir jis tau sako....noriu tavo bucinuko....ir tau taip negera kad jo nera,o jis sako atidaryk duris ir pabuciuok mane.....nemanau kad butinai reikia sakyt kad as tave myliu;) viska pasako tas bucinys

94

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

mmmm tikrai?

95

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

na,jus sakot jus zinot,bet ne visiems zmonems vienodai buna...

96

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

tai aiksu kad  nevienodai wink

97

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

oij galima:) man taip buvo, ir db mes kartu trys metai:)

98

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

saunu sweikinu wink

99

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

man atrodo pavyzdziu yra pakankamai smile

100

Re: Meile is pirmo zvilgsnio...;)

as kazkaip nelinkes tiketu meile is pirmo zvilgsnio .. :-)
> gal per daug kartu apdegdiau