1

Tema: spektaklis "urvine moteris"

kas matet? ka manot apie ji?
man tai jis pasirode per daug vulgarus ir pavirsutiniskas. ji galima ziureti isgerus per koki baliu bet ne kulturingoje saleje... girdejau kad "urvinis vyras" labai geras spektaklis, bet pati jo nemaciau..... gal kas matet? labai idomu....

2

Re: spektaklis "urvine moteris"

cia tas spektaklis kuriame vaidina tik vienas aktorius, kuris suvaidina daug personazu vienu kartu??:D tas spektaklis kuris prasideda sukiu: "Visi vyrai kiaules"? jei taip tai mano puske jame buvo ir jai lb patiko:D sake buvo lb juokingas ir modernus:D:D

3

Re: spektaklis "urvine moteris"

o tas aktorius buvo vyras ar moteris?

4

Re: spektaklis "urvine moteris"

urvinis zmogus, o ne urvinis vyras... bent jau kai maciau taip vadinosi. man siaip nepatiko, toks bandymas kopijuot comedy caffee. galbut smaryginas geresni ispudi butu palikes, bet maciau su tuo jaunesniu aktorium, ardosi kaip per kokias dviracio zinias, nevertas to populiarumo, kuri turi, ar turejo spektaklis... bet gal tik man taip atrodo

5

Re: spektaklis "urvine moteris"

teisingai! aciu sauliau uz pataisyma! as tai ziuriu kuo toliau tuo labiau isitikinu jog tai kas yra labai populiaru man dazniausiai neptinka. popsas teatre man ir is viso kulturoje man jau igriso...