121

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

lieki psichiskai stabilesnis smile :d
siaip nzn argumentu nera ai vienas philip moris darbuotojai bus turtingesni ir sveikesni smile

122

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Vyras zmogus - galima ieskoti kompromisu ( Tartis), o be ultimatomu tipo : arba...arba... Imanoma patarti - apie visa tai reikia tiesiog kalbeti.

123

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

reikia pasakyti mesk arba mirk wink

124

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

ir mes mane ;D

125

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nu mes tave ir tada mirs smile

126

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

siaip ne... bet jaj jis daug laiko ruko, jam sunku mest.. bet manau imanoma priprasyti smile kad mestu.. tad as deciau pastangas ir siaip.. dedu, ir tai pavyksta smile

127

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

kam mesti jei vel reiks pakelti smile

128

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

ash tai pvz savo vaikinams leidziu rukyt...nematau cia nieko blogo..visi turi galva ir tegul daro ka nori...ash jiems ne mama kad sakyti rukyt ar nea....

129

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Nu man tai netrugdo kai vaikinas ruko........

130

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Nematau nieko blogo jei ruko,svarbu,kad per daznai nerukytu prie manes ir neverstu rukyt..:::818

131

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Diana, 17 parašė:

tai kaip, ar leistumete? smile ar bandytumete atpratinti nuo rukymo ir kaip tai darytumete?

Kaip as galiu leisti ar neleisti? Kas as jam? As jo mergina, bet nekokia valdove...;]]] tai kiekvieno zmogaus asmeninis reikalas:p

132

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

jei nerukychiau merginai neleischiau nes buchiuotis su pelkenine  fuuuuu butu smile big_smile:D:D

133

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nu bet kaip tu jai uzdraustum?

134

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nzn paprasychiau L:)

135

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

NA JAI JIS JAU SENAI RUKO MAN TAI NETRUKDYTU BET JAI JIS MANES KLAUSTU AR PRADET RUKIT TAI TADA SAKYCIAU AISKU KAD NE...

136

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

lb nemegstu,kai mano iprocius bando kas nors keisti ar siaip reguliuoja mano gyvenima...ir pati taip nedarau,taigi tegu ruko,tik manau,jei butu protingas,bent jau dantis issivalytu pries susitikdamas su manim...

137

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

jo teise rinktis..;)bet jei butu mano valia..tai turbut ne;)

138

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

neleisti daryti ko kita puse nori tai kazkaip neoficialus bet zmogaus teisiu pazeidimas..
ir ne tik apie rkyma galima sneket..
siaip daug ko merginos neleidzia vaikinams ir atvirksciai siekdami ju neprarasti ar is pavydo..
nemanau kad aplamai turi egzistuoti kokie nors ultimatumai smile

139

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Na manau, kad cia reikalingas tik didelis noras ir ryztas smile

140

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Diana, 17 parašė:

tai kaip, ar leistumete? smile ar bandytumete atpratinti nuo rukymo ir kaip tai darytumete?


apie zala psakyciau:Dbet draust ir mokyt kaip maza vaika nepradeciau,o paprasyciau bent jau prie manes nerukyti...ir aplamai nesusidedu su tais kurie ruko,geria nebent jau lb fainas zmogus:)