1

Tema: kas butu jei man 14,o mano draugei 16 ir as su ja draugauciau kaip jus i tai ?

kas butu jei man 14,o mano draugei 16 ir as su ja draugauciau kaip jus i tai ?

2

Re: kas butu jei man 14,o mano draugei 16 ir as su ja draugauciau kaip jus i tai ?

Draugauk jeigu tik ji nori:) na, bet as vietoj jos vargu ar prasideciau su keturiolikmeciu smile

3

Re: kas butu jei man 14,o mano draugei 16 ir as su ja draugauciau kaip jus i tai ?

o tau lb svarbi kitu nuomone :? nebuk kaip koks davatka .. :-)

4

Re: kas butu jei man 14,o mano draugei 16 ir as su ja draugauciau kaip jus i tai ?

big_smile aciu uz nuomones nu,bet po keliu metu gal kitaip atrodytu tongue

5

Re: kas butu jei man 14,o mano draugei 16 ir as su ja draugauciau kaip jus i tai ?

tu metu dar sulaukt reikia dar neaisku ar tau bus veliau vyresne reikalinga big_smile o dabar dziaukis kol nori ir gali smile

6

Re: kas butu jei man 14,o mano draugei 16 ir as su ja draugauciau kaip jus i tai ?

siaubas tikras, nedaryk taip jokiu būdu! Tau ji dėl to mažiau patinka dabar? big_smile koks kieno reikalas, su kuo tu draugausi wink

7

Re: kas butu jei man 14,o mano draugei 16 ir as su ja draugauciau kaip jus i tai ?

Tai jau jo..jei abudu norit tai daugaukit;) as ir sakau!;)

8

Re: kas butu jei man 14,o mano draugei 16 ir as su ja draugauciau kaip jus i tai ?

ajsku cia gal biskuti ne i tema bet kiek pastebejau panikes dazniausiai ziuri i vyresnius o ne i jaunesnius...nors uzmuskit bet cia labai idomiai mindaugai pas tave isejo big_smile

9

Re: kas butu jei man 14,o mano draugei 16 ir as su ja draugauciau kaip jus i tai ?

draugauk, žinoma