41

Re: Biseksuali mergina

Pritariu Indrei Ir Linui ;] jei zmogu myli,tai nedarysi tokiu nesamoniu ;]

42

Re: Biseksuali mergina

Sandra, 18 parašė:

Draugaujate su mergina jau puse metu ir ji papraso,kad drauge i lova pasiimtumete dar viena mergina(apie jusu drauges susizavejima merginomis jau zinojote is anksciau)? Kokia butu jusu reakcija?

pasiulyciau teketi uz manes, o drauge pasiimtume kartu gyventi!!!!! smile

43

Re: Biseksuali mergina

beweik kiekvieno vaikino swajone -turereti bisexsuale mergina!jo pavydas yra ...tiek vaikinas pavydi tiek pana!....bet isbandymas wertas,nepasigailesit to!!!!!!!!!!!.....bet tokiu ilgalaikiu santykiu geriau netureti!!!..
nekokios pasekmes!

44

Re: Biseksuali mergina

noreti sita isbandyti labai

45

Re: Biseksuali mergina

su vaikinu jau draugavau puse metu ir kazkaip po sekso as jo paklausiau ar sutikti i lova priimti dar viena mergina arba vaikina, taciau jis kategoiskai atsisake. jis pasake, kad mane labai myli ir jam pakanka manes vienos, o jei as apie tai galvoju vadinasi man kazko neuztenka.... taciau man tikrai visko gana, tai buo tik smalsumas, po jo sitokiu zodziu praejo visas noras ir mintys apie grupini seksa

46

Re: Biseksuali mergina

maladec vaikinas. vienas is nedaugelio juk daugumai rupetu patureti dvi iskarto. smile

47

Re: Biseksuali mergina

as pabandziau tai..... ir nebeiciau pas vaikino del sekso.

48

Re: Biseksuali mergina

odeta smile mazai dar zinai mazai smile dar matei smile

49

Re: Biseksuali mergina

cia kiekvieno svajone.manau visi pirma pagalvoja apie 2 moteris nei du vaikinus,bet gerai visaip ,seksas sveikata.tik su 2 merginom viskas tau.o su 2 vaikinais ir panele viskas jai.tai aisku kad geriau kad tau.

50

Re: Biseksuali mergina

  Ir ash norechiau tokiso panos. big_smile

51

Re: Biseksuali mergina

cia daugiausia kalba- "jei myli, tai uzteks jam ir manes vienos", bet juk jei mergina bisex, tai JAI PACIAI reikia tos kitos merginos, ne vien del vaikino smalsumo patenkinimo kviestusi..

52

Re: Biseksuali mergina

ai chia gi iskrypimas smile kur tas hitleris padarytu tvarka wink
greit mada isnaikins pasauli smile