1

Tema: Prasau padekit, noreciau kad atsilieptu tie, kurie studijuoja administravima,buhalterija ar kita rastvedyba? .

Labai noreciau, kad pasidalintumete savo mokslo patirtimi siomis temomis...labai megstu dokumentus ir visa kita kas su jais susije, ne uz kalnu teks rinktis ka studijuoti, o nezinau ka konkreciai pasirinkti...nerandu bendramincio siuo klausimu...Noreciau kad papasakotumete ko labiausiai reilkalauja, ar labai dideli kruviai univiere ir kolegijoje?Kas per veikla administratoriu?kiek teko dometis taj maciau ivairiu administravimo pakraipu, kaip zinot kuri pravartesne, geresne ir pan...?Ar apsimoka mokytis buhalterija?Zodziu, nepyksiu jei atsakinesite smulkiai...:) is anksto dekoju...
PS>nepykciau jei atsirastu geranorisku zmoniu, galinciu pakalbeti siomis temomis, tada gal per el.pasta galetume ...ACIU...

2

Re: Prasau padekit, noreciau kad atsilieptu tie, kurie studijuoja administravima,buhalterija ar kita rastvedyba? .

labas as taip pat studijuoju buhalterija rastvedyba.. bet as stojau is po desimt klasiu.. bet manio drauges is po dvylikos sake labai dideliskruvis.. mokosi beveik vien tik buhalterija.. man ir iki siol patiko dokumentai, popieriu tavrkymas.. bet dabar jau viskas ygryso..  buhalterija man vos ykandama:( na jei tiuri gera galva, tada viskas liuks.. butiu lengviau.. as mokausi turizmo mokykloje.. ir patikek manimi ten yra ziauru.. ydiena buna po devynias pamokas.. na turizmine yra siaip tai kolegija, bet prestizine mokykla.. na tikriausiai tiek..:)

3

Re: Prasau padekit, noreciau kad atsilieptu tie, kurie studijuoja administravima,buhalterija ar kita rastvedyba? .

na as mokausi verslo administravima LCC tarptautiniame universitete ir pasakysiu tikrai nesigailiu ir man tai patinka wink Popieriai ir visa kita yra menkniekis palyginus su vaisiais big_smile Siaip darbas idomus ir ne tik buhalteriu kazkokiu gali dirbti. Manau daugiausia verslo administratoriu dirba labiau kaip vadybininku vaidmeni, finansu patareju ar kazkas tokio panasaus:)

Nezinau kaip yra kituose univeruose bet manajame viskas yra visiskai kitaip nuo lietuvisku univeru tad as lyginti nieko negaliu, nebent tik papasakoti kaip pas mane viskas vyksta. smile

4

Re: Prasau padekit, noreciau kad atsilieptu tie, kurie studijuoja administravima,buhalterija ar kita rastvedyba? .

as siaip tik atskira dalyka turejau finansine apskaita - tai tas pats kaip buhalterija... ai man labai patiko... visai noreciau ta darba dirbti toki.. bet labai jau kruopstus ir atsakingas darbas...  o apie studijavima tai nzn... nes as tik 1 semestra mokiausi wink
mokiausi ka kokioms sanadoms priskirti, kaip uzdarineti saskaitas ir skaiciuoti balansa, pelno ataskaita sudarineti... bet nemanau, kad studijuojant tik buhalterija mokysies tai... prides tau belekiek disciplinu, nuo kuriu vemt noresi ir nesuprasi kam kas ir kodel... todel, jei svajoji, apie buhalterija, tai stok i ekonomika, tai bus geriau, nes tada galesi dirbti ir finansuose, ir apskaitoj, ir buhalterijoj,, zodziu.... VISUR... ir banke... ir seime, jei varysi ten... ai zodziu.,... net ir pardoutuvej prie kasos ;D (pajuokavau wink )