21

Re: kodel kauniecio vaikinuko savo charakteriui nerandu?

nznzau koks 15 metu baxuras gali ziuret i trylikamete??? hmm:/ as taj nznau gal cia tik man atrodo bet bendrauti su savo bendraamziais yra geriausia ir lengviausia.lengviausiai rasti kalba smile cia tik mano nuomone.beto kiek teko bendraut su keliais metais jaunesnem tai wisos ykyrios kaip šašas ant šiknos big_smile po keliu dienu atsikratydavau ju big_smile

22

Re: kodel kauniecio vaikinuko savo charakteriui nerandu?

Na negaliu taw padeti.. bet tikiu kadanors tu ji tikraj atrasi smile

23

Re: kodel kauniecio vaikinuko savo charakteriui nerandu?

mano nuomone, kad jus kaikurie taip manot nes esat vyresni po keliu metu ta pati sakytumet... as manau mano beda ta kad turiu grazesne vienmete drauge ir prie jos atrodau baisiai ir zinoma daug jaunesne ir zemesne:::851:::734

24

Re: kodel kauniecio vaikinuko savo charakteriui nerandu?

o as tau netikciau ;D

25

Re: kodel kauniecio vaikinuko savo charakteriui nerandu?

Indre, 13 parašė:

mano nuomone, kad jus kaikurie taip manot nes esat vyresni po keliu metu ta pati sakytumet... as manau mano beda ta kad turiu grazesne vienmete drauge ir prie jos atrodau baisiai ir zinoma daug jaunesne ir zemesne:::851:::734

nu nu cia tai tikrai nesubrendeliskai sneki... labai tipiskai tokio amziaus mergaitem galvoji. o siaip tai nera ko gincytis, berniukai veliau subresta, mergaites juos keletu metu aplenkia, tai naturalu.

26

Re: kodel kauniecio vaikinuko savo charakteriui nerandu?

tai as ir ieskau 15 big_smile

27

Re: kodel kauniecio vaikinuko savo charakteriui nerandu?

Indre, 13 parašė:

manau bernas 15m masto panasei kaip as db

turiu siek tiek nuliudinti....nezinau masto panasiai ar ne,bet kasdien juk susiduriu su 15-16metu vaikinukais ir jie i 13metes,na kaip cia pasakius,nelabai ziuri....atvirksciai juos labiau pradeda traukti vyresnes ar mazu maziausiai bendraamzes...taip,kad siulau palaukti bent metelius ar pora ir tada kazko dairytis,o geriausia,kai viskas ivyksta savaime...ateis laikas ir turesi tu ta vaikina,nepergyvenk...