61

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Ausra, 16 wrote:

manau tai reiskia,kad ji nebenori su tawim bendrauti, tik bijo i akis pasakyti, patikek - as zinau

Tu zinai?! Tai gal esi ta mergina?

62

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

tiesa pasakiu ta mergina tave tikriausiai uz nosies vezdioja

63

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Richardas, 19 wrote:

va niekaip as nesuprantu vieno dalyko... bendravau su viena tokia penele. viskas buvo ok. bet paskutinemis dienomis neis skambucio nei zinios, sako egzam  ruosiasi, nors visur online sedi... sako egzam ruosiasi. gal as toks naivus ir nieko nesuprantu?

Zinai richka... esu girdejes labai grazius zodzius apie gyvenima ir jie man labai padejo susireguliuot viska. Paskaityk ir tu juos, gal ir tau pades ir atsigausi smile

Niekada nenustok sypsotis, net kai tau liudna.. kas nors gali isimyleti tavo sypsena.. gali buti, kad tu siame pasaulyje tik zmogus, bet kam nors tu - visas pasaulis.. neeikvok laiko zmogui, kuris netroksta praleist jo su tavim.. neverk, kad kas nors baigesi, nusisypsok, kad tai apskritai buvo.. nedek sitiek pastangu, patys geriausi dalykai atsitinka netiketai.. tave myli ne uz tai kokia(koks) esi, o kokie visi yra budami su tavimi..

64

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

gali buti ir taip,kad mergina tyli todel kad vaikinas rodo mazai ar per mazai demesio,tada ji tiesiog bando tyleti ir laukti kol vaikinukas susiprotes...bet buna kad traukinukas nuvaziavo...tiu tiu tiu jei esuspejai laiku parodyti....

65

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

nebuna tu traukinuku, buna tik merginos netinkamos wink jei nuvaziavo, tai reiskias tokia ir tebuvo ta motyvacija wink

66

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

galbut mergina tikrai ruosiasi egzaminams....o svetainese bendrauja su kolgomis...pvz apie busimus egzaminus....

67

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

nu nezinau internetas tai toks dalykas suprantu jeigu ja kur nors lauke pamatitum ar kazkas panasaus. tai tada galeciau suprasti o intenetas tai gal ji konors iesko jug internete irgi galima mokytis o jeigu jau internete tai kodel kam nors neparasyiti

68

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

tu nieko nesupranti,ryskiai nusibodai todel tokia uzimta paliko. jei jau patiksi tai nei egzai netrugdys,ras laiko tau parasyt visada

69

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Teisingai Ausra, saunuole

70

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

... tai kaip baigesi istorija... egzaminai kaip suprantu baigesi.... laiko ji tau atrado ar ne?

71

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Ytariu baigesi blogai, kad net temos autorius forume nebesilanko... sad

72

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

...... achh uzuojauta autoriui.. bet kaip sakoma... ne pirma ir ne paskutine... jei tai buvo rimta, ish tavo puses... pora metu paskaudes ir praeis... patikek... Stiprybes ir ramybes tau.

73

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

big_smile aciu zmones, jau seniai praejo man smile tik dabar zvilgtelejau, kad mano tema i virsu iskelta wink

74

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

beje, aciu visiems uz sugaista laika, smile tema baigiam