41

Re: Meile trunka tik 3 Metus

jo, galima paprasciausiai uz koju ir i siena

42

Re: Meile trunka tik 3 Metus

Darius, 35 parašė:

jo, galima paprasciausiai uz koju ir i siena


Seneli dabar  naudojamos lovos big_smile ne sienas ;D

43

Re: Meile trunka tik 3 Metus

reikia visada islaikyti kazkoki paslaptinguma tarpusavy,nebut istisai kartu,neatsibosti viens kitam...Ir tada meile niekur neisniks po metu...as taip manau:p

44

Re: Meile trunka tik 3 Metus

Aleksandra, 17 parašė:

reikia visada islaikyti kazkoki paslaptinguma tarpusavy,nebut istisai kartu,neatsibosti viens kitam...Ir tada meile niekur neisniks po metu...as taip manau:p

newerta nes kaskada tai tikrai atsibos  tada ne po metu  bet vistiek kaskada wink ;P

45

Re: Meile trunka tik 3 Metus

jeigu zmogaus nemyli taip ,kaip atrodo ,tai po  3 metu jis atsibosta big_smile

46

Re: Meile trunka tik 3 Metus

wot kaip wink

47

Re: Meile trunka tik 3 Metus

niu joa ;D

48

Re: Meile trunka tik 3 Metus

cics tongue;p big_smile

49

Re: Meile trunka tik 3 Metus

kai esame isimyleje musu kraujas isskiria tam tikra kieki kazkokiu tai narkotiniu medzia ( tiksliai nepamenu pavadinimo) praejus 3 metam kraujas isskiria vis maziau tu narkotiniu medziagu... tai todel it meile trunka tris metus... smile

50

Re: Meile trunka tik 3 Metus

Juste, vadinasi mano kraujas ta "narkotika" isskiria vos tris dienas... ;D big_smile

51

Re: Meile trunka tik 3 Metus

Sigitas, 23 parašė:

Juste, vadinasi mano kraujas ta "narkotika" isskiria vos tris dienas... ;D big_smile

laimė, kad bent pats save visad myli, tai gal tas "narkotikas" net nereikalingas?

52

Re: Meile trunka tik 3 Metus

Martyna, 19 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Juste, vadinasi mano kraujas ta "narkotika" isskiria vos tris dienas... ;D big_smile

laimė, kad bent pats save visad myli, tai gal tas "narkotikas" net nereikalingas?

Martyna, mes pazystami? Iskur Tu tiek zinai apie mane? big_smile

53

Re: Meile trunka tik 3 Metus

Sigitas, 23 parašė:
Martyna, 19 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Juste, vadinasi mano kraujas ta "narkotika" isskiria vos tris dienas... ;D big_smile

laimė, kad bent pats save visad myli, tai gal tas "narkotikas" net nereikalingas?

Martyna, mes pazystami? Iskur Tu tiek zinai apie mane? big_smile

tai ar ne teisinga mano prielaida?

54

Re: Meile trunka tik 3 Metus

Martyna, 19 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Martyna, 19 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Juste, vadinasi mano kraujas ta "narkotika" isskiria vos tris dienas... ;D big_smile

laimė, kad bent pats save visad myli, tai gal tas "narkotikas" net nereikalingas?

Martyna, mes pazystami? Iskur Tu tiek zinai apie mane? big_smile

tai ar ne teisinga mano prielaida?

Seip ne, del to ir prikibau... taciau nevieto forume apie tai bendrauti... big_smile

55

Re: Meile trunka tik 3 Metus

meile trunka dar trumpiau,draugavau 4 metus,issiskyrem ir po savaites jauciausi laimingaiusia pasaulyje ,o isdavus ta vaikina padariau geriausia dalyka per tuos 4 metus smile ziauri tiesa

56

Re: Meile trunka tik 3 Metus

Na va, o dar kazkas aiskina, kad neistikimybe blogai... big_smile

57

Re: Meile trunka tik 3 Metus

aga xi cool istorija