1

Tema: Vokietija

Ar yra lietuviu sale Stuttgarto?

2

Re: Vokietija

labai daug lietuviu yra manheime ir heiderberge...:)

3

Re: Vokietija

Tai kodel nieks neparaso?
Ir gal Heidelberge o ne Heideberge?

4

Re: Vokietija

ash kazhkur netoliese! Ash freiburge=) P.S tu teisi yra toks meistas heidelberg bet ne heiderberg.

5

Re: Vokietija

as is hannverio kita puse bet visteik galima kontakta palaikyt ir taip musu mazia ce

6

Re: Vokietija

kölne jau penki metai,bet lietuvio tai nei vieno nemaciau?

7

Re: Vokietija

me sedi
Hamburge ir valgo vistiena:D

8

Re: Vokietija

Raimonda, 21 parašė:

me sedi
Hamburge ir valgo vistiena:D


Skanaus...zek tik kad kojas...nepakeltum aukstin po kokios saveites nuo tos vistienos skanios:p
o ce nesiskundziu...prie manes...tai sociai tu lietuviu...ir daugeja...ju,

9

Re: Vokietija

pas mane irgi begales lietuviu....uij kaip smagu buna lietuviu vakarus daryti=)))

10

Re: Vokietija

Sveiki!
Gal kam tenka dirbti slaugytoja (sesele) slaugos ligonineje. Turiu slaugos bakalauro laipsni ir baigiu visuomenes sveikatos vadybos magistratura. Niekaip neapsispredziu vaziuoti ar ne (as dabar dirbu Lietuvoje). Ir gal ka nors girdejote apie visuomenes sveikatos vadybininkus. Domina stazuotes.

11

Re: Vokietija

Linai
tu pasiziurek www.vokietija.de gal ten kokios informacijos rasi

12

Re: Vokietija

sveiki,noreciau susirasti draugu,gyvenu gelsenkirchene,gal kas gyvena netoliese?esu moteris 30 m.atsiliepkit.ausra.

13

Re: Vokietija

Austėja, 30 parašė:

sveiki,noreciau susirasti draugu,gyvenu gelsenkirchene,gal kas gyvena netoliese?esu moteris 30 m.atsiliepkit.ausra.

prie kokio didesnio miesto?

14

Re: Vokietija

prie eseno,negalejau anksciau atsakyti,gulejau ligonineje

15

Re: Vokietija

kai prisimenu savo istorija Vokietijoj man silpna darosi.tik negalvokit kad is viesnamio tikrai ne o is tipo padorios seimos.noriu tik viena pasakyti kad vokieciai fasistai:::509:::223

16

Re: Vokietija

ne visi fasistai,kodel jau taip kategoriskai,nieko sau!;)

17

Re: Vokietija

Top Gear wink ai nesamone

18

Re: Vokietija

Kas is FFM? smile t.y. frankfurto..

19

Re: Vokietija

as is monchengladbach iki kiolno50 km  iki duseldorfo40  lietuviai kur jus

20

Re: Vokietija

cia zinok labai nedaug lietuviu bendrauja,as irgi anksciau rasiau,bet kazkaip niekas neatsiliepia......