1

Tema: dovana

mielosios merginos, ar galetumete pasakyti, kokia dovana butu miela  gauti is vaikino? aciu. tikiuosi kad kas nors pades wink

2

Re: dovana

man tj patiktu koksai pliusinis meskinas big_smile nzn kodel bet taip mieliau big_smile

3

Re: dovana

nu drasiau issakykit savo svajones ir pasidalinkit paslaptimis wink

4

Re: dovana

Meshkino didelio pukuoto meshkino...Noriu meshkino:(

5

Re: dovana

Na nezinau, pati noreciau ko nors prasmingo. Galbut knygos apie tai kuo domiousi arba isvykos i ta vieta apie kuria visada svajojau. Priklauso nuo merginos istikruju ir nuo jos amziaus. Bet pliusiniu meskiuku geriau nedovanok. Per daug paprasta ir kasdieniska, visiskai nenustebins. Pradziugins tik tam kartui ir paskui bus nukistas i kampa. Padaryk ka nors isimintino ir ji tikrai tai ivertins. Ne daug vaikinu ka nors originalaus sugalvoja. Va as 18tam gimtadieniui lygintuva gavau. Praktiska, bet.... big_smile

6

Re: dovana

Svarbu kad nuo sirdies kad ir smulkmena, bet demesys svarbiausias...

7

Re: dovana

man patiktu,praleisti laika kartu,romantiskai,arba kazkaip idomiai,kad liktu prisiminimas ilgam laikui.

8

Re: dovana

Pritariu, kad meskino gal dovanot nereiketu, labai jau banalu:) geriausia dovana butu pvz. suolis parasiutu:D cia juokauju:D na, bet jei ji apie tai svajoja, tai gal ir tai tiktu;)
o jei rimtai, tai labai sunku pasakyt, kas butu malonu kitam nepazistamam zmogui gaut dovanu... maloniausia, manau, butu kazkas individuolaus, asmenisko, apie ka ji galbut anksciau yra uzsiminus arba susijusio su tuom, kuo ji domisi... tada parodysi, kad tu klausai, apie ka ji sneka, kad tau idomi ji pati ir kad tu zinai, kokie jos pomegiai, kokios jos aistros:)
sekmes ieskant dovanos:)

9

Re: dovana

man labiausiai patiktu kas nors mazo, bet primenancio akimirkas, leistas kartu.... jei neina sugalvot dovaneles, tai ant atviruko parasyk... ka nors... :? pvz, mano kambarioke labai megsta pica ir pastoviai kartoja "pica - tai viskas" (ir apskritai jai viskas yra TAI VISKAS ;D ) tai as jai atvirutej parasiau kad ne tik pica, bet ir kaledos gali buti TAI VISKAS.... big_smile
bet cia taip draugams darau, jei tu nori savo panelei dovanele, tai parasyk ka nors, ka zinot jus abu, kas jus sieja,, tie zodziai bus geriausia dovana wink

10

Re: dovana

nusivesk 4D filmuko pažiūrėt wink

11

Re: dovana

Na as esu gavusi is sawo esamajo vaikinuko dovanu ir nemazai..Esu gavus ziduka,grandinele,apyranke,inkariukus..:D,bilietus i kina,Mobileka..:)(Jis uz ji moka).
Bet maloniausia dovana man buwo kai mes kartu papramogavom jis man nupirko geliu ir pyraga..Dawe bucki...Na o gimsuku proga jis man buwo padovanojes ivairiausiu dalyku!!!!

12

Re: dovana

as tai lb noreciau kad mano vaikinas man padovanotu isimintina vakara.pvz nusivestu i kokia romantiska vietele kur geles muzika zvakes ir panasiai:) man labao patiko kaip mano draugei jos vaikinas padare gimtadieni.pirmiausiai jis su ja paskraide lektuvu po to plauke laivu tik cia buvo dar pakviesti ir jos geriausi draugai o galiausiai su limuzinu nuvaziavome i kluba.siaip miela ir nebutina visko daryti man net labiau noretusi kad kartu praleistume daugiau laiko wink

13

Re: dovana

Nesvarbu kokia dovana.Svarbu,kad dovanota nuoširdžiai;)

14

Re: dovana

Dora, 18 parašė:

Na nezinau, pati noreciau ko nors prasmingo. Galbut knygos apie tai kuo domiousi arba isvykos i ta vieta apie kuria visada svajojau. Priklauso nuo merginos istikruju ir nuo jos amziaus. Bet pliusiniu meskiuku geriau nedovanok. Per daug paprasta ir kasdieniska, visiskai nenustebins. Pradziugins tik tam kartui ir paskui bus nukistas i kampa. Padaryk ka nors isimintino ir ji tikrai tai ivertins. Ne daug vaikinu ka nors originalaus sugalvoja. Va as 18tam gimtadieniui lygintuva gavau. Praktiska, bet.... big_smile

as tai kai gawau mesiuka... na negaleciau pasakyt kad numeciau kur i kampa.. jo neimanoma nepastebet, ar kur uzkist... nes jis toooks gigantiskas :::044 seip miela dowanyte, bet uztenka wienos tokios, nes nebebutu kur padet dar wieno zwerio big_smile

15

Re: dovana

va dabar vel pamaciau sia tema.. tai sumasciau visai kita dovanele, kuria laaaaabai noreciau gauti nuo berniuko - jo foto, bet tokia superine kokia, kad labai graziai jis ten atrodytu; ta prasme didele, gal tai tik akys jo butu, gal tik lupos, gal visas veidas... stambiu planu... gal siek tiek pafotosopintas, bet kad butu tikrai super wink tokia dovana labai apsidziaugciau.. nes tai mano zmogutis, ir as gaunu jo atvaizda smile
>>>zinau, kad galima prisifotkinti bendru fotkiu, ar siaip paciai ji nusifotkinti, bet gauti foto kaip dovana man yra geris, nes tai grazu :::419, siek tiek gal ... ech.. nzn...:::818