7761

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana jei nesisaugosi tai nei Dievas oi Vyras neapsaugos tongue

>> o apie karkleli tai atsiusiu as tau linka i n private ;D

7762

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

oi Diana, tu geriau dziaukis kad to vargso traumuoto zmogaus irgi negirdejai.. ir jo klipo nematei ka jis ten daro... siaube siaube :::209:::209 akis paskui menesi skauda, o apie ausis isvis patyliu...
>>> o del to laiko, kad susimatysim veliau, tai Danuoliukas negali siek tiek... ir va.. visos problemos ;D
>>>>>>>> Tu, Linuk, buk geras vaikas ir tikrai nesiusk wink

7763

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na gerai pagailesiu nes paskui mergaite dar reikes Zhiegzhdriuose arba naujojoj vilnioj lankyti ;D

7764

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

siaubas... ;D
>>> bet uz ka mane baust karkleliu :? jei Danguolyte uzsiimineja visokiomis neaiskiomis :::419 veiklomis ir su manim nesusitinka anksciua.. as del jos net savaitgali liksiu wink po keliu savaiciu...
TAI UZ KA MAN BAUDA:?:?:?:?:?

7765

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jau as isivaizduoju, kad pavelavau parasyt ir uzziuret, ka jus cia sumastet ;D
>> dieve, dieve.. jauciu kaip jis jau Dianele uzhipnotizavo su savo >> tapsi tu zvakes sviesa.. tapsiu as jos siluma a aa aa... ;D ;D ;D ko as cia juokiuosi, cia verkt reikia sad sad sad

7766

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as jai nesiunciau nebent ji pati rado big_smile

7767

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, musu kuklumo sindromas skiriasi nuo kitu kuklumo ir nedrasumo sindromu vien del to kad musu sindromas unikaliai isskirtinis wink todel butent del to kad jis toks isskirtinai unikalus ir visiskai retas mums dvejiems su Linuku cia tie kdemesio skirta, visa atskira tema net sukurta kur jus mus bandot gydyt bet nezinot vienos paslapeteles ;D kad ner priesnuodzio ir mes neisgysim big_smile galit tik trumpam musu ligos sindromus sumalsint bet vistiek kaip ten sakoma yla kada nors islys big_smile big_smile big_smile

7768

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kur ten TOKIO trenktagalvio ji neras :::011
>>>Auri :::819 kokia cia paslaptis, jei tu ja pasakei :::819

7769

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai va tame ir esme kad musu paslapti zino tik mes klubo nariai ir visa Lietuva kurie paslapciom skaito sito klubo istorija big_smile

7770

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

jau as isivaizduoju, kad pavelavau parasyt ir uzziuret, ka jus cia sumastet ;D
>> dieve, dieve.. jauciu kaip jis jau Dianele uzhipnotizavo su savo >> tapsi tu zvakes sviesa.. tapsiu as jos siluma a aa aa... ;D ;D ;D ko as cia juokiuosi, cia verkt reikia sad sad sad

nesupratau :?
mama kompa buva okupavus, kodel vyrai negynet? ;D
Auri, tai jei mes ta sindroma sugebesim prislopint, gal tuo momentu mergikes susirasit ir mums bus rami galvele wink musu misija jau butu ivykdyta ;D

7771

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, visks priklauso kada ir kaip jus cia musu ta sindroma malsinsit big_smile big_smile big_smile big_smile

7772

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu tai aisku smile
gal kokiu pasiulymu turi? big_smile

7773

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa ik nuo jusu priklauso kaip mes isigydysim :-)

>> o gal as vesiu Nijolyte ir tada jau mane ji kuklins diena nakti :::435:::419  arba nea :::214

7774

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

hmmm kazi ka as vesiu ? :?

7775

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sindrome tu musu :::419 taigi mes jau palapines ir ciuzinius visokius perkam, kad tik vasarele pavyktu aplankyt kita LT sostine - klaipeda wink numalsinsim ;D... bent jau troskuli tai tikrai :::854
>>> Dianele, as apie siubuojanti visaip kaip ir besitrinanti i siena karkliuka kalbejau wink ir jo graudzia daina ;D

7776

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

hmmm kazi ka as vesiu ? :?

cia tavo problemos, kad neissirenki ko nori, gi matai kaip Linukas masto ;D
is viso pirma zinok ko nori :::008
>>> aisku dabar Nijolyt ;D

7777

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

>> o gal as vesiu Nijolyte ir tada jau mane ji kuklins diena nakti :::435:::419  arba nea :::214


tu man pabandyk su manim nesizenavot ;D tai pamatysi, kas tau bus ;D taip taip taip... gali nesivarginti ir nerasyti.. taip ... liet gausi... :::b18
>>>>> Diana, tai matei ar ne?? isduok sia graudzia paslapty

7778

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nea, as nuo tokio brudo profilaktiskai net neidedama pastangu saugaus ;D

7779

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

hmmm kazi ka as vesiu ? :?

Auri ka gi darysi busi mano Primasis Pabrolys nes kaip matau vestuves jau garantuotos nes jei ne as Nijolyte vesiu tai ji mane big_smile

>> o pulke as prikviesiu dar graziu protingu mergaiciu is kuriu galesi jau zvalgytis ir sau merguzeles wink :::b18



>> joa Diana ar matei ar nea ? ta Krakleli oi net liezuvis mazgu uzsiriso ;D ;D

7780

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu va.. vaikiai paikiai, verkiu. eisiu nemuna tvindyti :::634:::634:::634:::851:::851 BO susizinojau,kad esu 28 sarasuose su 8.3 vidurkiu... as sakiau, kad man tie mokesciai gerio neprines ;D ir dar tikru tikriausiai reikes jau ne su 500 atsisveikinti :::225 bet su 520 :::225 o kiti nemokes net turedami mazesnius vidurkius.. va dabar, Linuk, teisybe sakei,kad ne viskas man cia susiklostys visokiosm gelem: gerberom ir visokiom frezijomis ir saulegrazomis ;D
>>>bet nieko as busiu stipri ir leksiu tingini daryt kita savaitgali su kita draugute wink o taip va... ir prisivalgysiu tinginio visokio .. o man kas..:::030
>>>> oi Auri, nepasitiki tu musu draugemis :::207 :? pasitikek.. wink surasme tau groziu grozi :::b30 paskui ziuresim ir jau mes svadboj kitoj ;D