1

Tema: Vegetarai

Ka manote apie vegetarus? o gal kas nors is cia esanciu jau yra vegetaras? smile ar jums patinka ir kodel pradejote? smile

2

Re: Vegetarai

Pats nesu vegetaras, bet manau kad tai nepakenks zmogui, tik reikia tureti stiprios valios tam pasirizti. Manyciau kad tai yra vienas is sveikesniu maitynimosi budu. O gal girdejai ka nors apie sauleedzius?

3

Re: Vegetarai

na gana sveikai gali maitintis ir nebudamas vegetau bet cia kiekvieno aspirinkimo laisve wink

>> as tai savo iltinius dantis naudoju pagal paskirti :-) big_smile

4

Re: Vegetarai

Valdas, 17 parašė:

Pats nesu vegetaras, bet manau kad tai nepakenks zmogui, tik reikia tureti stiprios valios tam pasirizti. Manyciau kad tai yra vienas is sveikesniu maitynimosi budu. O gal girdejai ka nors apie sauleedzius?


apie sauleedzius? nea,pirma karta girdziu ... smile

5

Re: Vegetarai

zmogus yra visaedis, reiskia ir turi esti viska ;] o vegetarai - bobuciu ismislas.

6

Re: Vegetarai

reikia valgyti kuo ivairesni maista ir mesa(ypac brestanciam organizmui)yra butina.turiu pilna pavyzdziu draugu ir giminiu rate,kokios yra vegetarizmo pasekmes.pati net negalvoju tapti vegetare del daugelio priezasciu,bet visu pirma del sveikatos.

7

Re: Vegetarai

ja ne koziol, ja travu neėm ;D vertimas nesupratusiems( aš ne ožys, žolės aš neėdu) ;D Blemba miaso podavai ;D

8

Re: Vegetarai

Be mesos - ne dienos! tongue

9

Re: Vegetarai

as tai galiu buti tiek vegetare ir mesede,man ne salta ne silta nuo to-as visaede...:)

10

Re: Vegetarai

man graži pati vegetarizmo idėja, bet bent jau kol kas žiūriu į ją iš šalies smile

11

Re: Vegetarai

mano drauge vegetare tai ten vargas valgo visokius soju kotletukus big_smile

12

Re: Vegetarai

eik tu, taigi skanu sojų kotletukai big_smile

13

Re: Vegetarai

man tai nea man jau geriau  vytintas kumpis  arba koks kitas mesiskas skanumestas oi skanumynas big_smile
>> i iltiniu dantukus  turim vadinasi mesa mums skirta tongue

14

Re: Vegetarai

big_smile kiekvienam savo smile
aham, turim, tai turim, bet čia tik vienas argumetukas už mėsos valgymą ;]

15

Re: Vegetarai

As irgi uz mesike, nes kas ne mesa, tai tik garnyras:D
PS: Martyna, egle dar viena argumenta pasake smile

16

Re: Vegetarai

Martyna, 19 parašė:

big_smile kiekvienam savo smile
aham, turim, tai turim, bet čia tik vienas argumetukas už mėsos valgymą ;]

na cia reiketu pasidometi mesos nauda organizmui tada galeciau pagristi labiau savo teigini wink

17

Re: Vegetarai

Na, jos vistiek reikia, nes turii medziagu kuriu kitur nera:D Tiksliai pasakyt negaliu kokiu, bet zinau, kad yra:D

18

Re: Vegetarai

Na as buvau vegetare kai pieciau gyvenau, ir labai gerai buvo. Bet dabar persikrausciau i siaure tai teko mesede tapti, nes truksta vitaminu. Saltis issekina organizma. Vasara turbut vaziuosiu namo kur karsta ir gerai tai vel vegetare bent pora menesiu pabusiu big_smile

19

Re: Vegetarai

na na... padiskutuokim ;] Eglės patirtis gali rodyti ne tik vegetarizmo kaip mitybos blogumą, o ir tai, kad tie žmonės paprasčiausiai neturėjo žinių paie tai, kuo užsiima. Čia dažna bėda yra, ypač pas jaunus žmones, kurie iš idealistinių paskatų nusprendžia gelbėt gyvunėlius ir būt originalūs ;] aišku, tai tik hipotezė smile
be to, kaip jūs paaiškintumėt tai, kad pasauly gyveno ir gyvena milijonai sveikų vegetarų? Tyrimai rodo, kad jie yra sveikesni žmonės už mėsėdžius.
O ką mes gaunam iš mėsos? Gyvulinius baltymus, kurių esą visiškai neatstoja augaliniai (ginčytinas dalykas) ir tą vitaminą B12, kurio negaunam iš augalinės kilmės maisto medžiagų, bet kurį galima sėkmingai naudoti kaip bet kokį kitą papildą.

20

Re: Vegetarai

Martyna>>taip,tu teisi,mano viena klasioke tikrai neturejo patirties ir ziniu uzsiimdama vegetarizmu.Na zinoma kiekviena diena valgydavo zuvi,riesutus,vaisius ir kitus naudingus produktus.Rezultatas:prasidejo tokie dazni alpimai,kad nuvedus pas gydytoja paaiskejo,kad jai gresia mazakraujyste.Bet tarkim mano pussesere,kuriai tada buvo apie 23metus ir kuri tikrai daug zinojo pries pasirenkant vegetariska gyvenimo buda ir tikrai gerai maitinosi+kelis metus lanke ir dabar lanko visokias jogu stovyklas ir pan.jai visa tai vos nepasibaige didele nelaime.Vienu zodziu man zmones-triusiai nesukelia jokio pasigerejimo.