7781

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o kodel kitiems su mazesniais vidurkiais moket nereikes? :?
tau tinginio butu galima pavydet, bet pas mus kartais paduotuvej buna tokio skanaus kaip naminio ;D taigi... :::008
as tai kazkaip nepastebejau, jo Auris sakytu jog nepasitiki, jis tik iskele klausima ka vest reikes ;D

7782

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nes as pvz esu finansu grupej,kiti socialinej ekonomikoj, o dar kiti vadyboj (bet mokomes tai totaliai ta pati) ir mus rotuoja atskirai.. zdz, pazymius gaunam is tu paciu dalyku, o skirsto atskirai.. neteisye ir verkiu.. bet nieko...
>>>tu mano nevalgei dar:) tik va man skaniau, kai kakavos belekiek prisivarau,o broliui mano nepatinka, tai tenka taikytis prie jo (nes savo broli myliu labiau nei save:::726 tik jis vovere to nezino [ir tu, grazuolyte tylek;) (ne tau cia Diana)]... tai va,,, o man kakava - tai mano sielos atgaiva ir viskas, kas pasaulyje graziausio ir svenciausio ;D
>>>> nebistveriau ir :::537 pasiemiau... tai tuo paciu i Danguolytes suaugusi gyvenimeli wink [mergisciai juk 21 - tai jau visa dama]

7783

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sveiki visi... kaip laikotes? big_smile

7784

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sigitai... tu manai,kad as tau atleidau.. naivuolis ;D
vieni va, svencia gimtadienius visokiausius:::705:::811:::459:::517 kiti geria i ju sveikatas ir siaip is dziaugsmo kokio tais :V
>>> kiti masto su kuo i vestuves musu eit
>>>>>> o kiti nepapasakojo, kaip su ta istorija praejo

7785

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D nu ka zodz, atsikeliau velokai, i pamoka pavelavau, bet dar 5 min anksciau uz kitus isejau ;D buvo lengva smile apie 2 pasaulini rasem ir man kliuvo apie zydus. tik bus idomu koks pazimys is to lengvumo bus ;D
labas, Sigitai smile as tai esu labai linksma ir manau, kad tai kaip man nesveika ;D
o kaip pats ? :::008

7786

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole, gi sakiau, kad neispirksiu kaltes... ir be to man labai patinka, kai kasnors man konors neatleidzia... ;D
As sendien tik po svenciu... net darbe nebuvau... sad ;D
Aliaaaaaa, viesejau dzukijoj... bet ponaicio Lino ten neuzmaciau... ;D

7787

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aaaaa, tai koks tu musu draugytis, jei Linuko nelankei :? jau mes tik kaip grybaut varysim, tai butinai leksim lankyt :V pakuklint ji ten visaip kaip :::419 :::742
>>>Dianele, jau as ta istorija visa pamirsau, zinau, kad 1410 buvo musis koks tais ir tiek ;D man uztenka big_smile grazi ir be istorijos ;D ;D

7788

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

koks tu negeras, i darba neini...
gal blogai ziurejai, kad Linuko neuzmatei? big_smile

7789

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

koks tu negeras, i darba neini...
gal blogai ziurejai, kad Linuko neuzmatei? big_smile

joa, juk Linukas zydi kaip zibute (ar kaip jis ten sako ;D ).... zdz, jau pradedu nesamones daryt

7790

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

aaaaa, tai koks tu musu draugytis, jei Linuko nelankei :? jau mes tik kaip grybaut varysim, tai butinai leksim lankyt :V pakuklint ji ten visaip kaip :::419 :::742
>>>Dianele, jau as ta istorija visa pamirsau, zinau, kad 1410 buvo musis koks tais ir tiek ;D man uztenka big_smile grazi ir be istorijos ;D ;D

o kokius dalykus tau tenka mokytis? smile

7791

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linai!!!!!!!!!!!!!! Pasakyk kur buvai, kad as Taves nemaciau... pagailek manes, juk matai, kad cia mane su kakalais valgo... ;D

7792

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ka tu kalbi, Sigiteli.. niekas cia taves su :::123 nemaiso ir nevalgo.. viskas cia is draugisku paskatu.... ir nieko neprisigalvok.. Linukas speju kazkur nuejo ir leisk jam vaikui pailset ;D
>>>Diana, si semestra turiu ukio statistika, imones finansus ir dar kazka, pirmais metais turejau matke, vokieciu , psichologija, mokslinio tyrimo pagrindus (kaip rasyt visokius darbus ir kaip juos apiforminti), ekonomine geografija, statistika, mikroekonomika, informacini aprupinima, ir dar kazka 2 kurse - valstybes finansus, vadyba, marketinga, paslaugu ekonomika, makroekonomika, tarptautinius ekonominius santykius, kalbos kultura, kulturos antrpologija ir vel kazka.. dar siais metais turejau ekonomine analize,kainodara, mokescius (gaidziu gaidys), finansine apskaita, nebankiniu fin. instituciju veikla (apie akciojas visokias moke)... zdz, vos ne viska apipasakojau.. cia tau  wink
>> is viso to kakio geris buvo matke, vadyba, mikre, makre, kainodara ir paslaugu ekonomika, pscihologija ir marketingas (mokemes daug, bet nors idomu buvo)...

7793

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole neissisukinek! big_smile

7794

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

neissisukineju
>>> paziurekit, kokia man foto draugute mano atsiunte.. klykiau is juoko http://forumas.ieskok.lt/imgload/2221

7795

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa, as irgi vertinu sunkius ir idomius mokslus smile labiausiai uzknisa kai per pamokas nieko neveikiama, o tas nusimato 3 sav anglu pamokose... :V

7796

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

bet savotiskai grazi ta foto ;D as rimtai :::008

7797

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

mane, kad nieko neveikdavom parint pradejo tik 11-12 klasej.. anksciau nekreipdavau demesio.....
>>>> as tai labai bijojau vokieciu savo mokytojos.. nius, nebijojau, bet zinojau, kad ji mane kiekviena pamoka kviecia, tai toks nerimas..

7798

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Joooo, viskas gerai gi su ta foto... is ko ten taip juoktis... ? ;D

7799

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:? :? :? nu man ji juokinga ir tiek.. nepatinka, nesijuokit, bet as tai krentu zemen, man dar reikia pasijuokti ;D

7800

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

mane, kad nieko neveikdavom parint pradejo tik 11-12 klasej.. anksciau nekreipdavau demesio.....
>>>> as tai labai bijojau vokieciu savo mokytojos.. nius, nebijojau, bet zinojau, kad ji mane kiekviena pamoka kviecia, tai toks nerimas..

as tai turejau gera taktika, ateini i pamoka, atsiverti sasiuvini ir skaitai, tada mokytojai neklibina ;D o kai esi ismokes, tai biski pasisukineji, paplepi ir jau stovi prie lentos :::008 arba pati pirmoji savanoriais, tada dar balu primeta ar labai neklausineja smile
dabar to jau nebereikia smile